LEGO® VIDIYO™ K-Pawp Concert 43113

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43113
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 514
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 49.99€

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti ir vaidinti savo K-pop muzikos klipuose su LEGO® VIDIYO™ K-Pawp Concert (43113). Atsisiųskite nemokamą programėlę, kad nuskaitytumėte 3 muzikines minifigūrėles bei atskleistumėte jų sceninę asmenybę. Tada programėle nuskaitykite modelį ir pamatykite, kaip jis virsta scena vaikų vaizdo klipuose. Vaikams patiks atlikti užduotis kuriant savo muzikinius klipus, kuriais galima dalytis su kitais vaikams pritaikytame socialiniame portale.

Pasirodymas!
K-Pawp Concert yra kupinas ypatybių, kurios suteikia vaikams ištisas valandas betarpiško žaidimo ir žaidimo su programėle. Vaikams patiks sukioti modelio galvas, garsiakalbius ir šviesas, kad pasikeistų gyvūnėlių tematikos aplinka ir apšvietimu jų muzikiniuose klipuose.

Kurkite muzikines patirtis
LEGO VIDIYO rinkiniai suteikia saugią socialinio žaidimo patirtį, padedančią vaikams tapti režisieriais, prodiuseriais ir savo muzikinių klipų žvaigždėmis. Stebėkite, kaip auga jų kūrybiškumas, kuriant vaizdo klipus, kupinus smagių personažų, dainų, šokio judesių ir įspūdingų efektų.

 • Įkvėpkite vaikus režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ K-Pawp Concert (43113). Rinkinyje yra 3 minifigūrėlės su muzikiniais priedais, 3 atsitiktiniai BeatBits ir 14 išskirtiniai BeatBits.
 • Atsisiųskite LEGO® VIDIYO™ programėlę, kad nuskaitytumėte triušio, kačiuko ir skraidančio vienaragio minifigūrėles, specialiųjų efektų BeatBits ir modelį. Stebėkite, kaip modelis tampa scena, kurioje pasirodo personažai!
 • Nuskaitykite BeatBits programėle, kad atrakintumėte tokius specialiuosius efektus, kurie, pavyzdžiui, gali aprengti visus personažus vienodais kostiumais arba priverčia personažus šokti kaip K-Pop atlikėjai.
 • Vaikams patiks keisti savo tikrąjį LEGO® modelį, kad keistųsi klipo scena, pavyzdžiui, sukeisti vienaragio galvą su katės galva taip pakeičiant vaizdo klipo foną.
 • Smagi muzikinė patirtis berniukui arba mergaitei nuo 8 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Šis K-pop žaidimo rinkinys taip pat taps puikia šventine dovana vaikams, kuriems patinka muzikiniai žaislai, šokis ir pasirodymai.
 • K-Pawp Concert tematikos scena yra 13 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 30 cm pločio.
 • LEGO® VIDIYO™ programėlė yra suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Patikrinkite suderinamumą tinklalapyje www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto vaikai turėtų atsiklausti tėvų leidimo.
 • LEGO® VIDIYO™ rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, padedančią berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais irmuzikos žvaigždėmis, režisuojant ir dalijantis savo muzikiniais klipais.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car 43112

LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car 43112

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car (43112). Programėl..

29.99€

 LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Programėle įk..

99.99€

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

LEGO® VIDIYO™ Punk Pirate Ship 43114

Atverkite vaikams muzikos klipų kūrimo visatą, kurioje jie gali režisuoti, statyti ir vaidinti savo ..

69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras