LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox 43109

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43109
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 86
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.99€

Atverkite šokius ir sceną dievinantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo visatą. Šis LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox (43109) džiugins kiekvieno žaidimo metu. Atsisiųskite nemokamą programėlę, kad nuskaitytumėte sunkiojo metalo muzikos minifigūrėlę ir atskleistumėte sceninę drakono dainininko asmenybę. Tada nuskaitykite BeatBits, kad atrakintumėte specialiuosius efektus. Vaikams patiks atlikti užduotis kuriant savo muzikinį klipą, ir juo pasidalyti vaikams pritaikytame socialiniame portale.

Mobilios pramogos kelionėms
Vaikams patiks kurti BeatBox iš LEGO dalių. Jie gali pasirinkti pilį, drakono galvą arba mikrofoną, arba sukurti kas tik šauna į galvą. BeatBox susilanksto ir joje telpa BeatBits minifigūrėlė, kad būtų galima žaisti kelyje.

Kurkite muzikines patirtis
LEGO VIDIYO rinkiniai suteikia saugią socialinio žaidimo patirtį, padedančią vaikams tapti režisieriais, prodiuseriais ir savo muzikinių klipų žvaigždėmis. Stebėkite, kaip auga jų kūrybiškumas, kuriant vaizdo klipus,kupinus muzikinių samplaikų, smagių personažų, dainų, šokio judesių ir įspūdingų efektų.

 • Įkvėpkite vaikus režisuoti ir vaidinti savo muzikiniuose klipuose su LEGO® VIDIYO™ Metal Dragon BeatBox (43109). Rinkinyje yra drakono dainininko minifigūrėlė, 14 atsitiktinių BeatBits ir 2 išskirtiniai BeatBits.
 • Atsisiųskite nemokamą LEGO® VIDIYO™ programėlę, kad galėtumėte nuskaityti minifigūrėlę ir specialiųjų efektų BeatBits. Vaikams patiks stebėti, kaip sunkiojo metalo muzikos personažas atgyja jų muzikiniuose klipuose.
 • Nuskaitykite BeatBits programėle, kad atrakintumėte tokius specialiuosius efektus, kaip roko operos garso efektas ir įspūdingi liepsnų vaizdai, kaip tikrame sunkiojo metalo muzikos koncerte.
 • Smagi muzikinė patirtis berniukui arba mergaitei nuo 7 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Šis žaidimo rinkinys taip pat taps puikia šventine dovana vaikams, kuriems patinka muzikiniai žaislai, šokis ir pasirodymai.
 • BeatBox yra 8 cm aukščio, 7 cm ilgio ir 11 cm pločio.
 • BeatBox susilanksto, kad vaikai galėtų pasiimti savo žaislą į koncertinį turą, kad ir kur jie keliautų. BeatBox viduje telpa konstruojama scena, 16 BeatBits ir žaislinis mikrofonas.
 • LEGO® VIDIYO™ programėlė yra suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Patikrinkite suderinamumą tinklalapyje www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto vaikai turėtų atsiklausti tėvų leidimo.
 • LEGO® VIDIYO™ rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, padedančią berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais ir muzikos žvaigždėmis, režisuojant ir dalijantis savo muzikiniais klipais.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® VIDIYO™ Minifigūrėlė - grupės nariai 43101

LEGO® VIDIYO™ Minifigūrėlė - grupės nariai 43101

*Minifigūrėlė parenkama atsitiktinai.Įkvėpkite vaikus režisuoti, statyti ir vaidinti muzikiniuose k..

4.99€

 LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car 43112

LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car 43112

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ Robo HipHop Car (43112). Programėl..

29.99€

 LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

LEGO® VIDIYO™ The Boombox 43115

Režisuok ir vaidink savo muzikos vaizdo įrašuose su LEGO® VIDIYO™ The Boombox (43115). Programėle įk..

99.99€

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

LEGO® VIDIYO™ Folk Fairy BeatBox 43110

Atverkite šokius ir sceną dievinantiems vaikams muzikinių klipų kūrimo visatą. Šis LEGO® VIDIYO™ Fol..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras