LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė 10940

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 10940
 • Amžius: 2+
 • Detalių skaičius: 36
 • Išparduota!

  Kaina: 26.99€ 29.99€

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė (10940) yra tobula dovana pradedančiajam superherojui. Su 3 superherojų figūrėlėmis ir daugybe smagių užduočių šis universalus žaidimo rinkinys pasižymi puikiomis žaidimo galimybėmis.

Pramogų kupinas veiksmas su Žmogumi voru ir jo draugais
Pagal „Disney+“ TV serialo „Spidey and His Amazing Friends“ sukurtas mažyliams skirtas superherojų rinkinys suteikia pramogų, nuotykių ir TV serialo ir betarpiško lavinimosi galimybių konstruojant LEGO DUPLO. Šį rinkinį sudaro 3 superherojai – Žmogus voras, Miles Morales ir Voras vaiduoklis – voro formos būstinėje su smagiais priedais, įkvepiančiais išradingam žaidimui vaidmenimis, įskaitant motociklą, čiuožynę ir virvines sūpynes.

Betarpiški, išradingi žaislai mažyliams
LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų pramogų, saviraiškos ir smagaus lavinimosi galimybių, kad mažyliai galėtų mokytis kartu su savo tėveliais.

 • LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinę (10940) sudaro 3 superherojų figūrėlės ir daugybė nepaprastai šaunios veiklos, kad pradedantieji superherojai galėtų žaisti nevaržomai ir betarpiškai.
 • Su konstruojama Žmogaus voro būstine ir 3 superherojų figūrėlėmis – Žmogumi voru, Miles Morales ir Voru vaiduokliu – su šauniu motociklu ir priedais.
 • Šis nevaržomų galimybių žaidimo rinkinys suteikia daugybę būdų 3 draugams superherojams dirbti iš vien ir leistis į įspūdingas užduotis ir užsiimti smagia veikla.
 • Nudžiuginkite ikimokyklinio amžiaus superherojų šia puikia dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus. Žaisdami vaidmenimis nesibaigiančius nuotykius, jie lavins įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
 • Šis universalus konstravimo ir žaidimo žaislas yra 19 cm aukščio, 12 cm pločio ir 13 cm gylio, todėl suteikia begalę pramogų mažiesiems superherojams.
 • Tėvai gali įsitraukti į konstravimo ir žaidimo pramogas su paprastomis spausdinamomis instrukcijomis ir padėti savo mažyliui įgyti naujų įgūdžių.
 • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su spalvingomis, mažyliams pritaikytomis kaladėlėmis ir išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka reiklius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
 • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkintų griežčiausius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ 10919

LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ 10919

DŽOKERIS™ paspruko iš kalėjimo! Betmenui™ ir Robinui™ prireiks visų jūsų mažojo superherojaus galių,..

31.49€ 39.99€

 LEGO® DUPLO® Žaibo Makvyno lenktynių diena 10924

LEGO® DUPLO® Žaibo Makvyno lenktynių diena 10924

Sužadinkite vaikų vaizduotę su numylėtais personažais iš Disney ir Pixar filmų Ratai. Žaibo Makvyno ..

26.99€ 34.99€

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

 LEGO® DUPLO® ǀ „Disney“ rinkinį Gražuolės pokylių salė 10960

LEGO® DUPLO® ǀ „Disney“ rinkinį Gražuolės pokylių salė 10960

Ikimokyklinio amžiaus vaikų laukia neblėstanti pasakos magija ir lavinamosios pramogos su šia konstr..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras