LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 10773
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 100
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.99€

Padėkite vaikams ugdyti įgūdžius su šiuo smagiu LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainės (10773) rinkiniu vaikams nuo 4 ir daugiau metų amžiaus, kuriame gausu lavinamosios veiklos, padėsiančios lavinti koncentraciją ir problemų sprendimo įgūdžius bei atkaklumą žaidžiant.

Sukurta iškart konstruoti ir žaisti
Šis LEGO 4+ ledainės rinkinys yra kupinas elementų, kurie suteiks vaikams puikią žaidimo patirtį. Kiekviename maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti! Be to, jame yra pradžios kaladėlė, kuri padės kaip mat pradėti konstruoti.

Neįpareigojančios pramogos visai šeimai
4+ rinkiniai yra tobulas būdas suaugusiems smagiai konstruoti kartu su vaikais. Prie šio rinkinio pridedamos paprastos instrukcijos su paveikslėliais, dėl to nekils kliūčių skaityti nemokantiems vaikams. Be to, prie jo pridedamos Instructions PLUS, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Programėlėje vaikai gali aiškiai matyti konstravimo procesą ir išsaugoti savo pažangą, kad galėtų bet kada sugrįžti konstruoti.

 • Šis išradingas LEGO® ǀ Disney Pelytės Minės ledainės (10773) rinkinys suteikia mažiesiems žaidimo vaidmenimis ir konstravimo įgūdžius lavinantį  žaidimą, prižiūrint ledainę ir pramogaujant paplūdimyje.
 • Tobula dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie nori diktuoti madas mokykloje! Nustebinkite vaikus šiuo šauniu konstruojamu žaislu, kuris lavina konstravimo įgūdžius, sužadina vaizduotę ir suteikia ištisas valandas pramogų.
 • Rinkinį sudaro ledainė, automobilis su pradžios kaladėlės pagrindu, kuri padeda greičiau pradėti konstruoti, bei Pelytės Minės ir Antytės Deizės minifigūrėlėmis ir išskirtine Mikio silueto plytele!
 • Šis LEGO® ǀ Disney rinkinys yra kupinas smagių detalių ir priedų, įskaitant modelį su paplūdimio krėslu ir skėčiu bei konstruojamą bangą ir banglentę, kurie išplės žaidimo vaidmenimis galimybes.
 • Ledainė yra 13 cm aukščio ir 8 cm pločio bei atveria neribotas žaidimo galimybes. Kadangi ji dera su kitomis LEGO® kaladėlėmis, ją galima plėsti lavėjant vaikų konstravimo įgūdžiams.
 • Suteikite mažiesiems konstruotojams puikią patirtį su paprastomis iliustruotomis instrukcijomis, kurios nesukels sunkumų net skaityti nemokantiems vaikams, bei priartinimo ir modelių išsaugojimo galimybėmis skaitmeninėse Instructions PLUS!
 • 4+ rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra visada patogūs paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!
 • LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Konstruojamas salamandros Bruni personažas 43186

LEGO® Disney™ Konstruojamas salamandros Bruni personažas 43186

Įsiteikite Disney „Ledo šalis 2“ gerbėjams su šiuo mielu LEGO® ǀ Disney Konstruojamos salamandros ..

11.69€ 14.99€

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

„Disney“ filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ gerbėjams patiks šis LEGO® ǀ Disney Boun laivelio (..

44.99€ 59.99€

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

Lavinkite vaikų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio propele..

9.99€

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

Sužadinkite vaikų vaizduotę su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio ir Pelytės Minės..

19.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

Lavinkite mažųjų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gais..

44.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras