LEGO® Friends Miško namai 41679

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41679
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 326
 • Išparduota!

  Kaina: 20.99€ 29.99€

Įtraukite gamtą mylinčius vaikus į ištisas valandas smagaus žaidimo su Miško namais (41679). Vaikams, kuriems patinka žaisti namus, patiks tyrinėti mielus kambarius ir detales, leidžiant laiką su LEGO® Friends Mija ir jos šeima.

Kupinas detalių išradingam žaidimui
Šis konstruojamas LEGO Friends namelis medyje yra kupinas ypatybių įtraukiančiai žaidimo patirčiai. Viduje yra miegamasis, tualetas ir įėjimas su praustuve. lauke yra kiemelis su sofa ir kepsnine. Pridedama atskira upės aplinka irbaidarės modelis, kad vaikai susigalvotų daugiau nuotykių, tyrinėdami upę. Šį nebrangų rinkinį 2 sudaro 2 mikrolėlytės, LEGO Friends Ava lėlytė ir žaislinis meškėnas. Jame netrūksta priedų sužadinti kūrybiškumui, pavyzdžiui, fotoaparatas, kuriuo vaikai galės fotografuoti laukinę gamtą.

Tvirtos draugystės pradžia
Supažindinkite berniukus ir mergaites su Hartleiko miesto rinkiniais, kurie svetingai priima kiekvieną ir kuriuose vaikai gali puoselėti savo pomėgius ir tyrinėti pasaulį su ištikimais draugais.

 • LEGO® Friends Miško namai (41679) suteiks vaikams galimybę pasinerti į ramų gyvenimą miške ir žaidimą laukinėje gamtoje su LEGO Friends Mia ir jos šeima.
 • Miško žaislą sudaro 2 minilėlytės ir LEGO® Friends Ava mikrolėlytė bei meškėno figūrėlė. Jį taip pat sudaro upės atkarpa ir baidarė papildomam žaidimui.
 • Rinkinyje gausu priemonių, kurios išlaisvina vaikų vaizduotę. Jie gali patogiai įsitaisyti miegamajame, leisti laiką lauko poilsiavietėje ir fotografuoti laukinę gamtą. Yra netgi tualetas, kuriuo gali naudotis personažai!
 • Gamtą mylintiems vaikams nuo 6 metų amžiaus be galo patiks šis atostogų miške modelis. Tai tobula Kalėdų arba gimtadienio dovana ar staigmena be progos mažiesiems tyrinėtojams, kuriems patinka įtraukiantis žaidimas.
 • 18 cm aukščio, 19 cm pločio ir 11 cm gylio gamtos tematikos dovana vaikams užima nedaug vietos, tad ją galima palikti sukonstruotą žaidimui.
 • Kaip ir visuose kituose LEGO® Friends žaidimo rinkiniuose, jame gausu priedų. Kūrybingam žaidimuiįkvėps pomidorų padažo ir garstyčių buteliukai, dešrainis, fotoaparatas, baidarė, gelbėjimosi liemenė ir irklo elementas.
 • Hartleiko miesto žaislai su pažįstamais personažais ir kasdiene aplinka padeda vaikams atrasti draugystės prasmę pasineriant į nevaržomą išradingą žaidimą.
 • Su LEGO® Friends Miško kriokliu (41677), Miško stovyklautojų furgonu ir burlaiviu (41681) ir Miško jodinėjimo centru (41683) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.
 • Visos naujos LEGO® Friends dovanos vaikams rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Draugystės autobusas 41395

LEGO® Friends Draugystės autobusas 41395

Ką gauname sujungę senąjį Londono autobusą su lėlių nameliu ir trupučiu „Friends“ magijos? „LEGO® F..

55.99€ 79.99€

 LEGO® Friends Žirgo treniruotė ir priekaba 41441

LEGO® Friends Žirgo treniruotė ir priekaba 41441

Padėkite mažyliams įgyti konstravimo įgūdžių, jiems džiaugiantis mylimais gyvūnais su LEGO® Žirgo tr..

24.49€ 34.99€

LEGO® Friends Miško krioklys 41677

LEGO® Friends Miško krioklys 41677

Suteikite galimybę mažiesiems gamtos mylėtojams puoselėti savo aistrą gamtai namuose su LEGO® Friend..

6.99€ 9.99€

LEGO® Friends Stovyklautojų furgonėlis ir burlaivis 41681

LEGO® Friends Stovyklautojų furgonėlis ir burlaivis 41681

Suteikite mažiesiems konstruotojams galimybę puoselėti savo meilę gamtai su LEGO® Friends Stovyklaut..

34.99€ 49.99€

LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras 41683

LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras 41683

Padovanokite gyvūnų mylėtojams žaidimo vaidmenimis džiaugsmą su LEGO® Friends Miško jodinėjimo centr..

45.49€ 64.99€

 LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

Ieškote žavios dovanos, kuri padarytų įspūdį kūrybingam vaikui? Didžiojo Hartleiko viešbučio (4..

149.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras