LEGO® ǀ Disney Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalis 43194

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43194
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 154
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 39.99€

Suteikite mažiesiems pasitikėjimo savo jėgomis, žaidžiant su 4+ LEGO® ǀ Disney Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalies (43194) rinkiniu, kurį sudaro ledo pilis iš „Disney“ filmo „Ledo šalis“, paprastos iliustruotos instrukcijos, kurios padeda skaityti besimokantiems vaikams, ir skaitmeninės Instructions PLUS. Naudodami programėlės LEGO Building Instructions mažieji konstruotojai pasijus tarsi konstravimo meistrai... nuostabu!

Lavinimasis mažyčiais žaidimais
Šis 4+ rinkinys, sukurtas pradedantiesiems konstruotojams, yra kupinas detalių ir personažų, kurie užtikrina puikią žaidimo patirtį. Dėžutės viduje esančiuose maišeliuose į po užbaigtą modelį. Pilis turi pradinę kaladėlę ir didelę sieną, kurią vaikai gali lengvai sukonstruoti ir greitai pradėti žaisti!

Puiki pramoga visai šeimai
Vaikai ir suaugusieji gali prisijungti prie Disney Anos, Elzos bei Olafo ir leisti laiką ledo pilyje. 4+ rinkiniai yra puikus būdas suaugusiesiems dalytis konstravimo pramogomis su mažaisiais, nesvarbu, ar jie yra užkietėję LEGO gerbėjai, ar atranda LEGO kaladėles pirmą kartą.

 • Šis detalių ir ypatybių kupinas 4+ LEGO® ǀ Disney Anos ir Elzos „Ledo šalies“ stebuklų šalies (43194) rinkinys padeda mažiesiems mokytis konstruoti, leidžiant laiką su „Disney“ Ana, Elza ir jų draugais.
 • Rinkinį sudaro ledo pilis, 3 mažesni modeliai, Disney Anos ir Elzos figūrėlės bei Olafas ir 3 sniegės LEGO® figūrėlės. Su pradine kaladėle galima greitai pradėti konstruoti, kad liktų daugiau laiko žaidimui!
 • „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjams patiks priedai, įskaitant ledo krėslą, žibintą, stiklinį gaubtą ir lobių skrynią su karūna ir deimantais. Idealiai tinka mėgstamoms filmo scenoms atkurti arba nesibaigiančiam žaidimui.
 • Puiki kasdienė dovana berniukams arba mergaitėms nuo 4 metų amžiaus, kurie verti dovanėlės. Įvertinkite gerus darbus smagia dovana, kuri suteiks ištisas valandas žaidimo ir lavins konstravimo bei kūrybinius įgūdžius.
 • Ledo pilis yra 23 cm aukščio ir 13 cm pločio, todėl ji idealiai tinka nesibaigiančiam žaidimui. Ji suderinama su visomis LEGO® kaladėlėmis, todėl ją galima plėsti lavėjant vaikų konstravimo įgūdžiams.
 • Paprastos iliustruotos instrukcijos idealiai tinka vaikams, kurie mokosi skaityti, o skaitmeninės Instructions PLUS programėlėje LEGO® Building Instructions padeda mažiesiems apžiūrėti konstruojamus modelius.
 • 4+ žaidimo rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Pelenės karališkos karietos (43192) rinkiniu Disney Pelenės gerbėjų ..

35.99€ 44.99€

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

LEGO® Disney™ Šventinis Undinėlės laivas 43191

Padėkite vaikams lavinti žaidimo vaidmenimis įgūdžius su šiuo 4+ LEGO® ǀ Disney Šventinio Undinėlė..

26.99€ 34.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilies (43196) rinkiniu „Disney“ Gražuolės ir P..

71.99€ 79.99€

LEGO® Disney pilis 71040

LEGO® Disney pilis 71040

Perkelk magiškąjį Disnėjaus pasaulį į savo namus su rinkiniu „Disney“ pilis“. Šis itin detalus LEGO®..

349.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras