LEGO® Technic™ Cat® D11 buldozeris 42131

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 42131
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 3854
 • Išparduota!

  Kaina: 435.00€ 449.99€

Įkūnykite statybų pasaulio legendą, konstruodami didžiausio „Cat®“ buldozerio kopiją su šiuo LEGO® Technic™ Cat® D11 buldozerio (42131) rinkiniu. Šis stambus rinkinys suteikia suaugusiems galimybę mėgautis kokybišku laisvalaikiu, puoselėjant savo aistrą. Šis modelis, visai kaip tikrasis „Cat®“ buldozeris, turi modulinę konstrukciją. LEGO gerbėjams patiks 2021 metų spalį pasirodysiantis naujasis LEGO elementas – stambus vikšras, kurį galima įtempti arba atpalaiduoti. Be to, konstravimas tėra tik viena nuotykio dalis! Paskui galėsite atrasti daugybę autentiškų šio modelio ypatybių ir funkcijų.

Valdykite nuosavą buldozerio modelį
Programėle CONTROL+ galite valdyti ir išbandyti šią sunkiasvorę mašiną. Naudodami programėlę, galite jį judinti ir vairuoti. Programėlė suteikia galimybę atlikti tikroviškus judesius, pvz., pakelti, nuleisti ir pakreipti stumtuvą, arba pakelti ir nuleisti akėčias ir kopėčias.

Susipažinkite su inžinerija
LEGO Technic konstruojami modeliai pasižymi tikroviškai atkuriamais judesiais ir mechanizmais, kurie suteikia LEGO konstruotojams galimybę suprantamai ir realistiškai tyrinėti inžinerinius sprendimus.

 • Sukonstruokite detalių kupiną galingą statybų mašiną su šiuo milžinišku LEGO® Technic™ Cat® D11 buldozerio 42131 modelio konstravimo rinkiniu suaugusiems.
 • Mėgaukitės malonumą teikiančiu konstravimu ir tyrinėkite daugybę ypatybių ir funkcijų. Pamatykite 2021 metų spalį pasirodysiantį naująjį LEGO® vikšrų elementą, kuris užtikrina tikrovišką buldozerio judėjimą.
 • Valdykite buldozerį programėle CONTROL+. Suteikite buldozerio modeliui gyvybės jį judindami ir vairuodami, tada pakelkite, nuleiskite ir pakreipkite stumtuvą arba pakelkite ir nuleiskite akėčias ir kopėčias.
 • Ieškote geriausios dovanos sau arba bet kuriam „Cat®“ buldozerių ir kitų šaunių transporto priemonių gerbėjui? Ši įspūdinga statybų mašina taps geriausia dovanų idėja.
 • Šis „Cat®“ modelis yra 26 cm aukščio, 57 cm ilgio ir 37 cm pločio.
 • Reikia 6 x AA baterijų (nepridedamos). Rinkinį taip pat sudaro 2 x nr. 15 varikliai, 2 x dideli varikliai ir 1 x valdymo mazgas.
 • Šis „Cat®“ modelis yra be galo detalus, kad primintų tikrąjį modelį autentiškomis spalvomis ir „Cat®“ logotipais, kurie patiks gerbėjams.
 • LEGO Technic™ visata siūlo pažangių konstruojamų modelių LEGO gerbėjams, ieškantiems įtraukiančio konstravimo iššūkio.
 • LEGO® Technic™ komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir kaskart patikimą sujungimą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® Technic™ komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

Pažinkite inžinerijos pasaulį su šiuo LEGO® Technic Sunkiasvorio vilkiko (42128) modeliu. Detalių ku..

144.99€ 159.99€

 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

Ekstremalioms sąlygoms sukurtas „4x4 Mercedes-Benz Zetros“ bekelės sunkvežimis turi pakankamai galio..

289.99€ 299.99€

LEGO® Technic™ Ford F-150 Raptor 42126

LEGO® Technic™ Ford F-150 Raptor 42126

Nuo 1948 metų gaminamas „Ford® F-Series“ yra neblėstantis kokybės ir praktiškumo simbolis. Nuo šiol ..

135.99€ 149.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras