LEGO® Architecture Tadžmahalas 21056

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 21056
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 2022
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 109.99€ 119.99€

Sukonstruokite įspūdingiausią architektūrinį paminklą meilei su šiuo žavingu kolekciniu Tadžmahalo modeliu. Mėgaukitės prasminga konstravimo patirtimi atkurdami mauzoliejų, kuriame drauge amžinybėje ilsisi Mumtaz ir Šachdžahanas. Įamžinkite tokias autentiškas detales, kaip centriniai rūmai, monumentalūs aivanai, pagrindinis kupolas, čhatriai ir minaretai. Įspūdingą puošmeną užbaikite pridėdami lentelę su pavadinimu.

Konstruokite ir eksponuokite įspūdingą LEGO® Tadžmahalo sumažintą modelį

Pajuskite, kaip malonu atkurti vieną gražiausių pasaulio pastatų su šiuo detaliu LEGO® Architecture kolekciniu Tadžmahalo modeliu.

Nesvarbu, ar jums yra tekę lankytis pačiame Tadžmahale ir norite isškirtinio šio įvykio suvenyro, ar dar tik svajojate jame kada nors apsilankyti, arba jums tiesiog patinka elegantiški pastatai – šis LEGO® Architecture paminklų kolekcijos rinkinys (21056) skirtas būtent jums.Nuostabios detalėsŠis įkvepiantis, betarpiškas iššūkis maloniam laisvalaikiui, suteiks galimybę atkurti amžinos meilės simbolį ir architektūrinį pasaulio stebuklą LEGO stiliumi. Grožėkitės autentiškomis detalėmis, pavyzdžiui, Mumtaz ir Šachdžahano mauzoliejumi su antkapiais, centriniais rūmai ir 2 kenotafais, monumentaliais aivanais, pagrindiniu kupolu, 4 čhatriais ir 4 grakščiais minaretais. Visa tai vainikuoja LEGO kaladėlė su užrašu „Taj Mahal“, o pats modelis neabejotinai stebins aplinkinius.Puiki dovanaŠis rinkinys yra aukščiausios kokybės LEGO modelių suaugusiems dalis, todėl jis taps fantastiška dovana sau. Jis taip pat gali tapti įkvepiančia dovana LEGO gerbėjams ir artimam žmogui, kuris dievina Tadžmahalą, Indiją, keliones arba architektūrą.

• Sukonstruokite ir eksponuokite nuosavą amžinosios meilės simbolį su šiuo nepaprastai detaliu LEGO® Architecture paminklų kolekcijos Tadžmahalo modeliu (21056).
• Mauzoliejus su Mumtaz ir Šachdžahano antkapiais, centriniai rūmai su 2 kenotafais, aivanais, pagrindiniu kupolu, 4 čhatriais, 4 minaretais ir kitomis autentiškomis detalėmis gražiai atkurti LEGO® stiliumi.
• Nukėlus centrinius rūmus atidengiamas mauzoliejus. Modelį taip pat sudaro LEGO® kaladėlė su užrašu „Taj Mahal“ kuri vainikuoja šią abejingų nepaliekančią puošmeną.
• Nesvarbu, ar jau esate buvę, ar dar tik svajojate aplankyti Indiją ir Tadžmahalą arba jums tiesiog patinka kelionės ir architektūra – šis konstravimo rinkinys skirtas būtent jums. Jis taip pat taps išskirtine dovana kūrybingiems draugams.
• 20 cm aukščio, 23 cm pločio ir 23 cm gylio konstruojamas architektūrinis modelis taps įspūdinga puošmena namams arba biurui.
• Šis kolekcinis 2 022 dalių konstruojamas rinkinys yra skirtas malonumui pasinerti į sudėtingą konstravimo patirtį, kuri padės atsipalaiduoti, pailsėti ir pasijusti šio to pasiekus.
• Su nuosekliomis instrukcijomis, kad užtikrintai galėtų konstruoti net LEGO® pradedantieji. Taip pat pridedamas bukletas su Tadžmahalo istorija (Tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima atsisiųsti iš LEGO.com/architecture).
• Šis LEGO® Architecture Tadžmahalo rinkinys priklauso aukščiausios kokybės konstravimo rinkinių kolekcijai suaugusiems, kurie kaip ir jūs mėgsta imtis betarpiškų, kūrybiškų projektų.
• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, siekiant užtikrinti, kad jie patikimai ir tvirtai susijungtų.
• LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Architecture Laisvės statula 21042

LEGO® Architecture Laisvės statula 21042

Gerėkitės nuostabia architektūros ir skulptūros derme su LEGO® Architecture 21042 Laisvės statulos..

99.99€ 119.99€

LEGO® Architecture Tokijas 21051

LEGO® Architecture Tokijas 21051

Atkurkite žymiausius Tokijo pastatus su šiuo detaliu LEGO® Architecture Skyline Collection 21051 st..

59.99€ 74.99€

LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

Esate užsiėmę. Atrodo, kad nuolat skubate. Tad atradę laisvą akimirką mėgstate įkrauti savo bateri..

99.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras