LEGO® City Advento kalendorius 60303

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60303
  • Amžius: 5+
  • Detalių skaičius: 349
  • Išparduota!

    Kaina: 19.99€

Skaičiuok laiką iki didžiosios dienos su 2021 metų LEGO® City Advento kalendoriumi. Kasdien praverk dureles ir rask staigmeną! Rask šaunių mini modelių, nuostabių LEGO City Adventures TV serialo personažų ir smagių priedų. Ar pasirodys vaikinas raudonu kostiumu? Netrukus sužinosi! Be to, su šiuo šauniu kalendoriumi taip pat gausi apsnigto miesto žaidimo kilimėlį žaidimams ant kurio gali konstruoti ir žaisti savas šventines scenas!

Advento kalendorius kupinas LEGO® staigmenų!

Su šiuo LEGO® City Advento kalendoriumi, kuriame gausu smagių mini konstruktorių ir LEGO City Adventures TV serialo veikėjų, vaikai galės skaičiuoti dienas iki didžiosios dienos.

Konstruokite pakilią artėjančių švenčių nuotaiką su LEGO® City Advento kalendoriaus (60303) žaidimo rinkiniu. Vaikai gali skaičiuoti dienas iki didžiosios dienos su mini konstruktoriais, populiariais LEGO City Adventures TV serialo personažais ir šauniais priedais. Pakanka išskleisti apsnigto miesto žaidimo kilimėlį ir būsite pasiruošę nesibaigiantiems išradingiems nuotykiams. Smagūs modeliai, kuriuos greitai ir lengvai sukonstruosite Šis „LEGO City“ Advento kalendorius bus puiki dovana vaikams nuo 5 metų amžiaus. Kiekvienas netikėta žaislas turi aiškias instrukcijas kurios užtikrina, kad kiekvienas naujas LEGO konstruotojas galėtų mėgautis smagiu konstravimu ir žaidimu. Šauniausi Kalėdų žaislai vaikams LEGO City Advento kalendoriai yra kupini įkvėpimo, šventinės nuotaikos ir puikių staigmenų vaikams kuriems patinka išradingai žaisti. Šiame kalendoriuje esantys konstruojami žaislai, LEGO City Adventures TV serialo personažai ir priedai dera su turimais LEGO žaidimo rinkiniais, kad būtų dar daugiau pramogų.

• Vaikai nuo 5 metų amžiaus gali džiaugtis išradingu žaidimu kiekvieną gruodžio dieną su LEGO® City Advento kalendoriumi (60303), kupinu nuostabių mini modelių, smagių LEGO City TV personažų ir puikių priedų.
• Su LEGO® City Adventures TV serialo minifigurėlėmis Top Hat Tom, Bob, Betty, Sam Grizzled, Shirley Keeper ir Fendrich bei konstruojamu Duke DeTain seniu besmegeniu ir apsnigto miesto žaidimo kilimėliu.
• Vaikai gali skaičiuoti dienas iki didžiosios šventės su šauniais modeliais, smagiomis personažų minifigūrėlėmis ir sulankstomu žaidimo kilimėliu, ant kurio galima konstruoti ir žaisti šventiškus LEGO® City nuotykius!
• Ieškote šaunios dovanos vaikams nuo 5 metų amžiaus? Šis Advento kalendorius yra tobula dovana LEGO® City Adventures TV serialo gerbėjams ir vaikams, kuriems patinka šaunūs žaislais ir išradingas žaidimas.
• LEGO® City advento kalendoriaus dėžutė yra 26 cm aukščio, 38 cm pločio ir 7 cm gylio.
• Nereikia baterijų! Šiame advento kalendoriuje esantys sukonstruojami LEGO® žaislai ir veikėjai varomi lakios mažų vaikų vaizduotės, tad šventinės pramogos galės prasidėti iš karto – kasdien!
• Prie kiekvienos LEGO® City Advento kalendoriaus staigmenos pridedamos aiškios konstravimo instrukcijos kiekviename kalendoriaus langelyje, todėl žaislus pavyks sukonstruoti net pradedantiesiems.
• Šventiniai LEGO® City Advento rinkiniai turi spalvingų miniatiūrinių konstruktorių ir smagių veikėjų, kurie skatina kūrybiškai žaisti vaidmenimis ir padeda vaikams lavinti fizinius ir kūrybinius įgūdžius.
• Visos LEGO® kaladėlės ir dalys gaminamos pagal griežtus pramonės kokybės standartus, siekiant užtikrinti, kad jos būtų vienodos, suderinamos ir smagios konstruoti – taip atliekama nuo pat 1958 metų.
• LEGO® City konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Marvel Keršytojų advento kalendorius 76196

LEGO® Marvel Keršytojų advento kalendorius 76196

Suteik švenčių laukimui superherojų šaunumo su LEGO® Marvel Keršytojų advento kalendoriumi. Kiekvien..

29.99€

 LEGO® Harry Potter™ Advento kalendorius 76390

LEGO® Harry Potter™ Advento kalendorius 76390

Kalėdų laukimas bus dar magiškesnis su LEGO® Harry Potter™ Advento kalendoriumi. Kasdien galėsi prav..

29.99€

 LEGO® Friends Advento kalendorius 41690

LEGO® Friends Advento kalendorius 41690

Per šias Kalėdas keliauk po prisiminimus su LEGO® Friends mergaitėmis. Prisijunk prie draugių, kurio..

24.99€

 LEGO® Star Wars™ Advento Kalendorius 75307

LEGO® Star Wars™ Advento Kalendorius 75307

Lauk Kalėdų su kasdien naujomis LEGO® Star Wars™ Advento kalendoriaus staigmenomis! Už kiekvienų dur..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras