LEGO® Creator 3in1 Viduramžių pilis 31120

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 31120
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 1426
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 99.99€ 109.99€

Sugrįžk į senovę ir patirk jaudinančių nuotykių viduramžių pilyje. Saugok bokštus ir dairykis ugnimi alsuojančio drakono. Oi, uždaryk priekinius vartus, kad jis neįsiveržtų vidun! Taip pat gali pūsti kalvės dumples ir kaldinti kardus, sukdamas vandens ratą. Paskui perkonstruok jį į pilies bokštą su šaunia katapulta arba turgų su kalėjimu. Su šiuo įspūdingu Creator 3in1 rinkiniu – rinktis tau.

Įspūdingas LEGO® Creator 3in1 Viduramžių pilies žaidimo rinkinys

Su LEGO® Creator 3in1 Viduramžių pilimi vaikai gali mėgautis ištisomis valandomis veiksmo, o tada perkonstruoti į pilies bokštą arba turgavietę.

Vaikams patiks sugrįžti į senovę su šia nepaprastai detalia LEGO® Creator 3in1 Viduramžių pilimi (31120). Joje jie gaus visko, ko reikia kerinčioms istorijoms kurti – 2 aukštų žaislinę pilį su atsidarančiais vartais, vandens malūną, kalėjimą, karaliaus menę, 3 minifigūrėles, žaislinį drakoną, 3 vištas ir žiurkę. Pilis tai pat turi vyrius, kad ją būtų galima atidaryti iš galo.3in1 šaunūs žaislai puoselėja vaikų aistrąKūrybingi vaikai turi galimybę sukonstruoti 3 skirtingus modelius su šiuo LEGO Creator 3in1 rinkiniu. Jie gali pradėti nuo viduramžių pilies, ją perkonstruoti į pilies bokštą su katapulta arba transformuoti į bruzdantį turgų su vandens malūnu, bokštu ir kalėjimu.Fantastiškos dovanos vaikams, kurios užvaldys jų vaizduotęLEGO Creator 3in1 konstruojami žaislai suteikia vaikams galimybę mėgautis išradingu žaidimu su 3 skirtingais modeliais kiekvienoje dėžutėje! Galimybės – beribės, nes kiekvieną modelį galima perkonstruoti į ką nors naują. Išsirinkite iš genialaus 3in1 pasirinkimo, kurį sudaro krokodilai, mugės, ir raketos.

• LEGO® Creator 3in1 Viduramžių pilies (31120) konstravimo rinkinys pakerės išradingus vaikus 3 modeliais 1 dėžutėje – viduramžių pilimi, pilies bokštu ir viduramžių turgumi.
• Šį viduramžių tematikos žaislą taip pat sudaro 3 minifigūrėlės – kalvė ir 2 viduramžių sargybiniai su įspūdingais ginklais, kurie suteiks dar daugiau pramogų narsiems vaikų nuotykiams.
• Pilį sudaro 2 aukštai ir vyriai, kad ją būtų galima atlenkti gale kitokioms žaidimo galimybėmis. Be to, ji turi atidaromus vartus, kalvę, vandens malūną, karaliaus menę ir kalėjimą.
• Pilies bokštas turi veikiančią katapultą, o viduramžių turgus – vandens malūną, sargybos bokštą ir kalėjimą.
• Šis 1 426 dalių LEGO® Creator 3in1 viduramžių pilies rinkinys suteikia malonią konstravimo užduotį LEGO vaikams nuo 9 metų amžiaus, todėl jis taps puikia gimtadienio ar švenčių dovana.
• Pilies žaislas yra 26 cm aukščio, 31 cm pločio ir 28 cm gylio – puikaus dydžio žaidimui arba išdidžiam eksponavimui kambaryje.
• Laukite kitų 2021 metų LEGO® Creator 3in1 rinkinių: Daugkartinio erdvėlaivio nuotykių (31117) ir Apžvalgos rato (31119).
• 3 skirtingus modelius galima jungti vieną su kitu, todėl įsigijus 3 atskiras dėžutes, galima sukurtumėte gražią mega pilį.
• Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos susijungtų ir atsiskirtų taip pat.
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Creator 3-in-1 Kibernetinis dronas 31111

LEGO® Creator 3-in-1 Kibernetinis dronas 31111

Įtraukite vaikus į veiksmo kupinus nuotykius kosmose su šiuo šauniu LEGO® Creator 3in1 Kibernetinio..

8.99€ 9.99€

 LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaiv..

49.99€

EGO® Creator 3 in 1 žuvų akvariumas 31122

EGO® Creator 3 in 1 žuvų akvariumas 31122

Vaikai gali pasinerti į savo nuotykius po vandeniu naudodami šį LEGO® Creator 3 in 1 žuvų baką (3112..

39.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras