LEGO® CREATOR Kalėdų senelio vizitas 10293

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 10293
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 1445
 • Išparduota!

  Kaina: 109.99€

ei svajojate apie tobulas Kūčias, pradėkite šventes su magišku LEGO® Kalėdų senelio vizito (10293) modelio konstravimo rinkiniu. Tai – tobulas būdas kokybiškai praleisti laisvalaikį su projektu suaugusiems ir visai šeimai. Sukonstruokite detalų kalėdinį namą ir apžiūrėkite visas smagias modelio ypatybes bei pasipuoškite juo šventėms.

Tradicijų kupinas modelis
Atraskite visus išskirtinius Kūčių elementus. Ant židinio kaba kojinės, Kalėdų seneliui pastatyta lėkštė sausainių ir stiklinė pieno ir netgi palikta vieta prie valgomojo stalo. Išorė nenusileidžia detalumu. Apžiūrėkite Kalėdų eglutę, kuri įsižiebia, švelniai nuspaudus medžio viršūnę. Papildomas detales sudaro džiugi scena su dovanomis, pašto dėžutė ir konstruojamos medžių šakos po „apsnigtu“ stogu.

Kalėdinis konstravimo projektas jums
Kalėdų senelio vizitas yra LEGO žiemos kaimelio kolekcijos dalis, kuria sudaro konstruojamų modelių rinkiniai suaugusiems, kurie ruošiasi šventėms.

 • Mėgaukitės magišku kalėdinio modelio konstravimu su šiuo LEGO® Kalėdų senelio vizito (10293) konstravimo rinkiniu. Apžiūrėkite visas tradicines Kalėdų senelio vizito detales kerinčiame Kalėdų senelio namo modelyje, kuris taps tikra puošmena.
 • Su 4 minifigūrėlėmis – tėčiu, mama, mergaite ir Kalėdų seneliu, kad galėtumėte atkurti vis naujas jaukių šeimos Kūčių scenas. Pamatykite, kaip Kalėdų senelis nusileidžia į židinį didžiuliu kaminu.
 • Pastebėkite visas šventines kruopščiai atkurto interjero detales. Jame ant židinio kabo kojinės, Kalėdų seneliui palikta lėkštė sausainių ir stilinė pieno ir po visą namą išslapstytos dovanos.
 • Šis modelis puikiai atrodo iš visų kampų, todėl jis taps idealia puošmena. Apžiūrėkite žavią virtuvėlę su dailiu konstruojamu plaktuvu.
 • Suteikite šiam Kūčių vaizdeliui šventinio žvilgesio. Kalėdų eglutė turi šviečiančią kaladėlę (baterija pridedama), kuri įsižiebia spustelėjus eglutės viršūnę.
 • Svarstote, ką padovanoti Kalėdoms? Šis modelio konstravimo rinkinys idealiai tinka LEGO® gerbėjams ar bet kuriam suaugusiajam ar šeimos nariui, kuriam patiktų gauti gražaus kolekcinio modelio konstravimo rinkinį.
 • Šis kolekcinis Kalėdų namas yra 19 cm aukščio, 27 cm pločio ir 16 cm gylio. Galinį stogą galima pastumti, kad lengviau pasiektumėte viršutinio aukšto miegamąjį. 
 • Šis kalėdinis namas yra dalis LEGO® žiemos kaimo kolekcijos, kurią sudaro kūrybiški modeliai, skirti saugusiems konstravimo gerbėjams.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Jos pasižymi nuolatine kokybe, suderinamumu ir lengvu sujungimu bei atskyrimu visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • Kuriant LEGO® dalis didžiausias dėmesys skiriamas saugai ir kokybei. Štai kodėl jos nuodugniai išbandomos, kad galėtumėte neabejoti, jog modelis yra ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Creator Expert Linksmieji kalneliai 10261

LEGO® Creator Expert Linksmieji kalneliai 10261

Patirk puikiausio atrakcionų parko greitį, jaudulį ir džiaugsmą su šiais nuostabiais LEGO® Creator ..

329.99€ 349.99€

LEGO Creator Kampinis garažas 10264

LEGO Creator Kampinis garažas 10264

Užsuk i LEGO® Creator Expert 10264 kampini garažą, kuriame atrasi linksmybiu ir netiketumu pasauli! ..

199.99€

LEGO® Draugų butai 10292

LEGO® Draugų butai 10292

Jei esate „Draugų“ gerbėjas, su šiuo naujausiu jūsų mylimo TV serialo LEGO® rinkiniu pasijusite tars..

179.00€

LEGO® Apsėstas namas 10273

LEGO® Apsėstas namas 10273

Ar išdrįsite įžengti į šiurpiausią apsėstą namą? Ši betarpiška konstravimo užduotis padės atitrūkti ..

249.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras