LEGO® City Ligoninė 60330

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60330
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 816
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 70.00€ 109.99€

Ligoninėje verda darbas. Dr. Flieber prižiūri mamą su naujagimiu, Dr. Spetzel atlieka MRT tyrimą, o Klounas Citrus linksmina vaikus. Lauke nuo kaskadinio motociklo nukritęs Wallop neštuvais keliamas į greitosios pagalbos automobilį, o nuo stogo gelbėjimo sraigtasparniu pakyla pilotas. Prisijunk prie būrio personažų linksmiems nuotykiams LEGO® City Ligoninėje!

Žaislinės ligoninės žaidimo rinkinys vaikams

LEGO® City Ligoninė kupina įkvepiančių ypatybių išradingam žaidimui ir turi 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 smagius LEGO City TV personažus.

Šis LEGO® City Ligoninės (60330) žaidimo rinkinys yra kupinas įkvepiančių ypatybių išradingam žaidimui, įskaitant registratūrą su vaikų žaidimo kambariu, akušerijos palata, WC ir MRT tyrimų kabinetu. Rinkinys taip pat turi greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį bei kelio plokšteles, skirtas prijungti prie kitų LEGO rinkinių, ir 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš LEGO City Adventures TV serialo. Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos Prie šio LEGO konstravimo rinkinio pridedamas nuoseklus spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos vaikams nuo 7 metų amžiaus. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi šaunių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti kiekvieną konstruojamą modelį iš visų kampų. LEGO City kūrybos pasaulis LEGO City žaisliniai žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėms ir įkvepiančiais personažais nesibaigiančioms išradingoms pramogoms.

• LEGO® City ligoninės tematikos žaidimo rinkinys vaikams nuo 7 metų amžiaus – LEGO City Ligoninės (60330) žaislinis žaidimo rinkinys yra kupinas detalių išradingam žaidimui.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti kelių kambarių žaislinę ligoninę, greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį, bei 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš TV serialo LEGO City Adventures.
• Skirta kūrybiškam žaidimui. Žaisliniame greitosios pagalbos automobilyje telpa pridedami neštuvai, be to vaikai gali įstumti ir ištraukti pacientų minifigūrėles iš MRI tyrimų vamzdžio.
• Dovana pradedantiesiems gydytojams ir slaugytojoms. Šį LEGO® žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 7 nuo metų amžiaus.
• Matmenys: sukonstruotas ligoninės pastatas yra 24 cm aukščio, 28 cm pločio ir 25 cm gylio.
• Su LEGO® minifigūrėlių priedais. Šis ligoninės žaidimo rinkinys turi daugybę minifigūrėlių priedų išradingam žaidimui, įskaitant medicininio įtvaro, švirkšto ir neįgaliojo vežimėlio elementus.
• Su interaktyviu skaitmeniniu konstravimo vadovu. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Lavina kūrybinius vaikų įgūdžius. Žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.
• Dėmesys kokybei. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Aptarnavimo stotis 60257

LEGO® City Aptarnavimo stotis 60257

Vaikams patiks šis LEGO® City Aptarnavimo stoties (60257) žaidimo rinkinys, kurį sudaro aptarnavimo..

44.99€ 59.99€

 LEGO City miesto centras 60292

LEGO City miesto centras 60292

Su šiuo aukščiausios kokybės LEGO City miesto centro (60292) rinkiniu vaikai gali pasinerti į TV ser..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

Padėk LEGO® City TV personažams Clemmons ir Feldman gesinti miesto sardinių gamyklą. O ne – iš kubil..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų stotis 60328

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų stotis 60328

Saulėta diena paplūdimyje. Nusipirk gaivaus gėrimo iš linksmai apsirengusio ledų pardavėjo arba čiup..

29.99€

LEGO City Keleivinis lėktuvas 60367 PAŽEISTA PAKUOTĖ

LEGO City Keleivinis lėktuvas 60367 PAŽEISTA PAKUOTĖ

Įlenktas pakuotės apatinis kampas bei susilamdžiusi apačia. Dėžė nėra suplyšusi, detalių netrūksta.N..

70.00€ 109.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras