LEGO® ǀ Disney Arielės povandeniniai rūmai 43207

  • Prekės kodas: 43207
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 498
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 84.99€

Pasinerk į bangas su „Disney“ Ariele ir apsilankyk jos namuose! Sukonstruok šį LEGO® ǀ Disney rūmų rinkinį ir leiskis tyrinėti. Klausykis, kaip Sebastianas groja muzikos kambaryje ir šok ant besisukančio aštuonkojo su Flounder ir Arista. Nusileisk auksine čiuožyne ir sėsk į delfinų traukiamą Tritonų karaliaus karietą arba apžiūrėk Arielės lobių kambarį. Pailsai? Atsipūsk Arielės kambaryje, o paskui apžiūrėk, ką dar įdomaus galima rasti!

Įkvėpkite nevaržomam žaidimui su šiuo detaliu „Disney“ rūmų rinkiniu

Nustebinkite „Disney“ filmo „Undinėlė“ gerbėją šiuo rinkiniu, kurį sudaro rūmai, 3 lėlyčių figūrėlės, Sebastiano ir Flounder LEGO® gyvūnų figūrėlės.

Su šiuo LEGO® ǀ Disney Arielės povandeninių rūmų (43207) rinkiniu, kurį sudaro konstruojami žaisliniai rūmai, 2 lėlyčių figūrėlės ir 6 LEGO gyvūnų figūrėlės bei interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kurios padės konstruoti smagiau, „Disney“ filmo „Undinėlė“ gerbėjų nuo 6 metų amžiaus laukia nuotykiai po vandeniu. Nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje pasiekiamos instrukcijos turi patogių įrankių, kurie padės vaikams apžiūrėti konstruojamą modelį. Betarpiškas žaidimas, lavinimasis ir augimas Šis detalus „Disney“ rūmų rinkinys kupinas ypatybių ir priedų, kurie įkvepia vaizduotę ir kūrybiškumą, vaikams žaidžiant vaidmenimis ir atkuriant mėgstamas filmų scenas arba kuriant savas istorijas. Šis rinkinys skatina žaisti tiek pavieniui, tiek su draugais, o skirtingo amžiaus personažai suteikia vaikams galimybę žaisti šeimos istorijas. Legendiniai personažai Šis rinkinys greitai įtrauks vaikus į žaidimą su „Disney“ Arielės, Aristos ir Tritonų karaliaus lėlytėmis bei Sebastiano, Flounder ir 4 delfinų LEGO figūrėlėmis ir taps puikia dovana Disney Princess gerbėjui.

• Kūrybiškas žaidimas. Padovanokite bet kuriam „Disney“ gerbėjui dovaną, kupiną ypatybių ir funkcijų, įkvėpsiančių išradingam žaidimui, su šiuo LEGO® ǀ Disney Arielės povandeninių rūmų (43207) rinkiniu.
• Kas yra dėžutėje? Šį 498 dalių rinkinį sudaro rūmai su čiuožyne, perkeliami baldai ir didelė ir maža delfinų traukiama karieta bei daugybė priedų, įkvėpsiančių ilgiems žaidimo seansams.
• Legendiniai personažai. Su „Disney“ Arielės, Aristos ir Tritonų karaliaus lėlyčių figūrėlėmis bei Sebastiano ir Flounder LEGO® figūrėlėmis šis rinkinys yra skirtas nesibaigiantiems išradingiems nuotykiams.
• Smagi dovana vaikams nuo 6 metų. Vaikams patiks šis kokybiškas rinkinys, kupinas betarpiškų galimybių. Pagal mylimą „Disney“ filmą sukurtas konstruojamas žaislinis rinkinys paliks neišdildomą įspūdį Disney Princess gerbėjui.
• Žaisti įkvepiančios detalės. Šis rinkinys su 28 cm aukščio, 31 cm pločio ir 12 cm gylio rūmais skirtais ilgam žaidimui ir puikiai atrodo kaip puošmena.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją.
• Lavinkite svarbiausius įgūdžius. Su detalia lėlytės figūrėle ir pažįstamais modeliais šis Disney Princess rinkinys skatina nevaržomai išradingai žaisti, lavinant smagiausius gyvenimo įgūdžius.
• Kokybė be kompromisų . Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
• Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

Sužavėkite Disney Princess gerbėjus, kurie myli arklius, šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Au..

49.99€

 LEGO® ǀ Disney Elzos pilies kiemas 43199

LEGO® ǀ Disney Elzos pilies kiemas 43199

Susitik su ledo karalienės deimantų suknele vilkinčia „Disney“ Elza ir leisk laiką prie pilies kiemo..

9.99€

LEGO® ǀ Disney Džasminos ir Mulan nuotykiai 43208

LEGO® ǀ Disney Džasminos ir Mulan nuotykiai 43208

Leisk laiką Agrabahe su „Disney“ Džasmina ir jos tigru Radža! Aplankyk ir apžiūrėk rūmus, o tada ati..

39.99€

LEGO® ǀ Disney Elzos ir Noko ledinės arklidės 43209

LEGO® ǀ Disney Elzos ir Noko ledinės arklidės 43209

Pasirūpink Noku su „Disney“ Elza! Apsilankyk miške su Elza ir tarp medžių atrask Noko arklides. Grož..

14.99€

LEGO®  „Disney“ Anos ir Olafo pramogų pilis 43204

LEGO® „Disney“ Anos ir Olafo pramogų pilis 43204

Užburkite 4 metų ir vyresnius vaikus bei ugdykite jų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ „Disn..

34.99€

LEGO® „Disney“ Pelenės ir Žavingojo princo pilis 43206

LEGO® „Disney“ Pelenės ir Žavingojo princo pilis 43206

5 metų ir vyresni pilių konstruotojai ir „Disney Princess“ gerbėjai turės įvairių žaidimo galim..

64.99€ 74.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras