LEGO® Friends Gyvūnų klinikos greitosios pagalbos automobilis 41694

  • Prekės kodas: 41694
  • Amžius: 4+
  • Detalių skaičius: 54
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 9.99€

Ethan reikia tavo pagalbos! Susižeidė jo vargšas šunelis Sunny. Stefani važinėjasi po Hartleiko miestą gyvūnų greitosios pagalbos automobiliu. Iškviesk ją ir skubėk į įvykio vietą. Apžiūrėk Sunny traumas ir padėk jam įšokti į neštuvus. Nuleisk greitosios pagalbos automobilio duris ir įkelk jį į automobilį. Bendromis jėgomis padėjote šuneliui pasijusti kur kas geriau!

Smagus gyvūnų greitosios pagalbos automobilis padeda mažiesiems mokytis konstruoti

Suteikite mažiesiems veterinarams nuo 4 metų amžiaus galimybę pademonstruoti savo meilę gyvūnams su šiuo smagiu konstravimo rinkiniu, kuriuo taip pat galima mokyti mažuosius konstruoti.

Padėkite vaikams nuo 4 metų amžiaus lavinti konstravimo įgūdžius, žaidžiant herojų su LEGO® Friends Gyvūnų klinikos greitosios pagalbos automobilio (41694) žaislu. Vaikai skuba į pagalbą vargšui žaisliniam šuneliui ir sužino, kaip svarbu visada padėti draugui. Jiems bus smagus važinėtis mielu greitosios pagalbos automobiliu su varstomomis galinėmis durimis, neštuvais ir gyvūnų priežiūros priedais. Smagūs modeliai mažiems vaikams Kūrybiškos dovanos vaikams nuo 4 metų pasižymi išradingomis ypatybėmis, kurios suteikia berniukams ir mergaitėms smagią žaidimo patirtį, įskaitant parankias pradines kaladėles, kurios taps tvirtu pagrindu mažųjų modeliams. Kolekciniai žaislai 4+ suteikia puikų būdą tėvams dalytis konstravimo džiaugsmu su mažyliais. Jei suaugusieji taip pat dar neturi patirties su LEGO konstravimo žaislais, nieko tokio – rinkinys turi interaktyvų skaitmeninį vadovą nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, kuri padeda vaikams konstruoti kaip įmanoma lengviau.

• Konstruok, žaisk, lavinkis. Nebrangus žaislinis LEGO® Friends Gyvūnų klinikos greitosios pagalbos automobilis (41694) moko vaikus nuo 4 metų amžiaus konstruoti, atskleidžiant savo meilę gyvūnams, prižiūrint vargšą šunelį.
• Išradingi priedai. Šį lengvai konstruojamą rinkinį sudaro LEGO® Friends Stefani ir Ethan, žaislinis šuo ir greitosios pagalbos automobilis vaikams, kuriems patinka gyvūnų priežiūros pramogos.
• Pagalbos žaidimas. Šis rinkinys skirtas padėti vaikams išreikšti savo globėjišką pusę, skubėdami greitosios pagalbos automobiliu pas paliegusį šunelį, gydydami jį veterinaro rinkiniu, ir nunešdami jį neštuvais į automobilį.
• Kasdienė dovanėlė vaikams nuo 4 metų amžiaus. Dovana pavyzdingiems mažiesiems herojams arba puiki gimtadienio dovana vaikams, kuriems patinka gyvūnų gelbėjimo žaislai.
• Kompaktiškas žaislas. 6 cm aukščio ir 9 cm ilgio greitosios pagalbos automobilis yra pakankamai mažas, kad jį būtų galima nešiotis su savimi ir juo žaisti, kai tik vaikų vidiniam herojui knieti ką nors išgelbėti.
• Lavinimasis žaidžiant. 4 + rinkiniai skirti mokyti mažuosius konstruoti, o patogi pradinė kaladėlė suteikia vaikams tvirtą pagrindą, nuo kurio galima pradėti konstruoti modelį.
• Smagus interaktyvus konstravimas. Nemokamoje programėlėje LEGO® Building Instructions pasiekiamas skaitmeninis vadovas padeda konstruoti lengvai net jauniausiems konstruotojams.
• Rūpestinga bendruomenė. Rinkinys suderinamas su LEGO® Friends Gyvūnų klinika (41695), tad vaikai gali išplėsi pramogų galimybes ir sukurti žaidimo pasaulį, kuriame draugai kartu rūpinasi sergančiais gyvūnais.
• Nuolatinė kokybė. Nuo pat 1958 m. LEGO® žaislai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
• Ramybė žaidžiant. Šio LEGO® Friends rinkinio kaladėlės ir dalys yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

Ieškote žavios dovanos, kuri padarytų įspūdį kūrybingam vaikui? Didžiojo Hartleiko viešbučio (4..

89.99€ 99.99€

 LEGO® Friends Magiškas karavanas 41688

LEGO® Friends Magiškas karavanas 41688

Ieškote dovanos vaikams, kuriems patinka neįprastos transporto priemonės? Nudžiuginkite juos LEGO® F..

40.99€ 44.99€

 LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

Nebereikia laukti, kol atrakcionų mugė atvyks į jūsų miestą, kad vaikai galėtų džiaugtis mugės pramo..

59.99€

LEGO® Friends Gyvūnų žaidimų aikštelė 41698

LEGO® Friends Gyvūnų žaidimų aikštelė 41698

Smagiai praleisk dieną su šuniuku. Andrėja vedasi sesutę Liz ir jų šunį Opal treniruotis gyvūnų žaid..

19.99€

LEGO® Friends gyvūnų prieglaudos kavinė 41699

LEGO® Friends gyvūnų prieglaudos kavinė 41699

Leisk laiką gyvūnų prieglaudos kavinėje ir padėk savo kailiniuotiems bičiuliams, kuriems reikia..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras