LEGO® Friends Gyvūnų žaidimų aikštelė 41698

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41698
  • Amžius: 5+
  • Detalių skaičius: 210
  • Išparduota!

    Kaina: 19.99€

Smagiai praleisk dieną su šuniuku. Andrėja vedasi sesutę Liz ir jų šunį Opal treniruotis gyvūnų žaidimų aikštelėje. Pasuk Liz ir Opal karusele. 2 šuniukams reikia pagalbos. Kilok sūpynes, kad juos smagiai pasuptum. Tegul šuniukai atsivėsina baseine. Kažkas pakakojo! Išmesk kakučius į šiukšlinę. Pramogos skirtos ne vien šunims. Užkopk į sieną ir nusileisk čiuožyne.

Smagus gyvūnų žaidimų aikštelės žaislas vaikams, kuriems patinka žaisliniai šunys

Padovanokite šunis mylintiems vaikams nuo 5 metų šią kūrybišką gyvūnų žaidimų aikštelės dovaną, kuri įkvėps ištisoms valandoms pramogų žaidžiant su šuniukais.

Nudžiuginkite šunis mylinčius vaikus LEGO® Friends Gyvūnų žaidimų aikštelės (41698) rinkiniu. Rūpestingi vaikai nuo 5 metų amžiau galės leistis į ištisas valandas žaidimo vaidmenimis pramogų, kartu su LEGO Friends Andrėja linksmindama gyvūnus šiame spalvingame žaidimų parke. Išradingų detalių kupiną žaidimų aikštelę sudaro šaunūs įėjimo varteliai, karuselė, čiuožynė, kopimo sienelė ir sūpynės. Pridedamas net semtuvėlis ir šiukšlinė žaisliniams šunų kakučiams išmesti! Kūrybiškos dovanos vaikams Kolekciniai Hartleiko miesto žaislai turi pažįstamų personažų ir kasdienių herojų, dėl to jie taps puikiomis išradingomis gimtadienio arba netikėtomis dovanomis gyvūnus mylintiems vaikams su plačia vaizduote. Pirmą kartą su LEGO žaislais žaidžiantiems mažyliams patiks skaitmeninis instrukcijų vadovas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį konstruodami jo tikrąją versiją.

• Kūrybiška dovana gyvūnus mylintiems vaikams. Pažįstate vaiką, kuris dievina gyvūnus? Nudžiuginkite jį LEGO® Friends Gyvūnų žaidimų aikštelės (41698) žaislu, kupinu priemonių išradingam žaidimui su gyvūnais.
• Visai kaip tikras. Šis gyvūnų žaidimo rinkinys pasižymi žaviomis detalėmis, pvz., karusele, čiuožyne, kopimo sienele, šuniukų sūpynėmis, kūdra ir paradine įėjimo arka.
• Papildomi elementai. Taip pat yra LEGO® Friends Andrėjos lėlytė, Liz mikrolėlytė, 3 žaisliniai šunys, semtuvėlis, šluotelė, kakučio elementas ir kamuoliukas.
• Gimtadienio dovana gyvūnus mylintiems vaikams. Švenčių, gimtadienio ar bet kurios kitos dienos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus.
• Sukurta eksponuoti. Čiuožynės bokštas yra 13 cm aukščio ir 10 cm pločio, dėl to jis taps spalvinga puošmena.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją.
• Puoselėkite pomėgius. LEGO® Friends rinkiniai suteikia vaikams galimybę suprasti, kas jiems patinka su bičiuliais pašonėje.
• Patikima kokybė. LEGO® žaisliniai žaidimo rinkiniai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Saugi žaidimo patirtis. LEGO® žaidimo rinkiniai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

LEGO® Friends Didžiojo Hartleiko viešbutis 41684

Ieškote žavios dovanos, kuri padarytų įspūdį kūrybingam vaikui? Didžiojo Hartleiko viešbučio (4..

89.99€ 99.99€

 LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

Nebereikia laukti, kol atrakcionų mugė atvyks į jūsų miestą, kad vaikai galėtų džiaugtis mugės pramo..

59.99€

 LEGO® Friends Gyvūnų klinikos greitosios pagalbos automobilis 41694

LEGO® Friends Gyvūnų klinikos greitosios pagalbos automobilis 41694

Ethan reikia tavo pagalbos! Susižeidė jo vargšas šunelis Sunny. Stefani važinėjasi po Hartleiko mies..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras