LEGO® Friends atostogų namelis paplūdimyje 41709

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41709
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 686
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 69.99€

Persikelk į atostogų namelį paplūdimyje, kuriame laukia šaunus laisvalaikis. Važiuok į miestą elektriniu paspirtuku, įsigyti atsargų ir papildyti šaldytuvą. Jei dar turėsi jėgų, kai grįši namo, pažaisk stalo tenisą su Mia. Jei ne, atsipalaiduok baseine ant stogo. Plauk iki vandens motociklo, šok ant pripučiamo banano. Tvirtai įsikibk… arba ne, nes nukristi taip pat be galo smagu!
Product Headline
Įvairios pramogos su paplūdimio tematikos moduliniu žaislu
Product Oneliner
Vaikai gali mėgautis veiksmo kupinu atostogų žaidimu su šiuo LEGO® Friends paplūdimio namelio rinkiniu, tada sudėti ir pertvarkyti jį bet kokiu būdu.
Product Shopper
Suteikite vaikams nuo 7 metų amžiaus galimybę prisiminti smagias atostogas su LEGO® Friends atostogų namelio paplūdimyje (41709) žaidimo rinkiniu. Jis kupinas ypatybių ir žaislų, su kuriais vaikai gali prisiminti vasaros dienas prie jūros. Namelį sudaro 2 miegamieji, 1 iš jų su vonia ir tualetu, taip pat balkonas ir baseinas ant stogo, virtuvė ir svetainė. Lauke yra stalo teniso stalas, prieplauka ir pripučiama banano formos valtis įspūdingam veiksmui bangose. Vaikai gali tyrinėti šias ypatybes su 4 LEGO Friends personažais. Ne galo universalios pramogos Kadangi kiekvienas elementas sudaro atskirą modulį, kūrybingiems vaikams patiks išdėstyti pastatus taip, kaip jiems patinka! Jie gali pastatyti 1 pilną namą, sustatyti kambarius vieną ant kito arba sukurti 3 atskirus pastatus paplūdimio bendruomenei. Jie gali sukeisti viršutinius kambarius, kad žaidimas niekad nenusibostų. Kad konstruoti būtų dar smagiau Atsisiųskite programėlę LEGO Building Instructions, kad pasiektumėte interaktyvius konstravimo vadovus, kurie suteikia vaikams galimybę pasukti ir apžiūrėti konstruojamą modelį.
Product Bullets
• Sužadinkite kūrybiškumą. Modulinio LEGO® Friends atostogų namelio paplūdimyje (41709) žaidimo rinkinys suteikia vaikams ištisas valandas pramogų, išardant ir perstatant savo modelį į 2 arba 3 atskirus pastatus, kaip jiems patinka.
• Kupinas žaidimo galimybių. Su miegamuoju su vonia, su kambariu dviaukštėmis lovomis, balkonu ir baseinu ant stogo, salonu su sofa-lova, virtuve, 2 elektriniais paspirtukais ir banano formos valtele.
• LEGO® Friends dovana su 6 personažais. Atostogų namelis paplūdimyje (41709) turi 4 lėlytes, įskaitant LEGO Friends Mia, ir delfino bei katės figūrėles.
• Kūrybiški priedai. Nuo žaidimų valdiklių iki stalo teniso stalo ir pompos, naudojamos banano valtelei pripūsti – čia gausu elementų išradingam žaidimui sužadinti.
• Smagi gimtadienio dovanos idėja vaikams nuo 7 metų amžiaus. Pažįstate vaiką, kuriam patinka žaisti namus arba paplūdimio tematikos žaislai? Šis spalvingas vasariškas žaislas neabejotinai nudžiugins vaikus, kuriems patinka žaisti atostogas.
• Lankstūs matmenys. 2 aukštų namas yra 18 cm aukščio ir 26 cm pločio, nors jo matmenys kinta, vaikams perstatant šią smagią, išradingą, modulinę dovaną.
• Pramogų ir draugystės pasaulis. Pristatykite vaikams smagų Hartleiko miesto pasaulį, kur jie supras, kad smagiausia laiką leisti su draugais.
• Aukšta kokybė. LEGO® Friends rinkiniai tenkina pramonės standartus, kad nuolat patikimai susijungtų į tvirtus modelius.
• Užtikrinta sauga. LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

Apskriek pasaulį per savo pietų pertrauką. „LEGO® Friends“ personažai apsilankė gatvės maisto turgel..

49.99€

LEGO® Friends Kanalo plaukiojantis namelis 41702

LEGO® Friends Kanalo plaukiojantis namelis 41702

Sveiki atvykę į šiek tiek kitokį plaukiojantį namelį! Mia ir jos draugai išgelbėjo retro stiliaus la..

74.99€

LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastatas 41704

LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastatas 41704

Sveiki atvykę į bendruomenės širdį! Leiskite laiką su draugais, kol aplink jus šurmuliuoja Hartleiko..

149.99€

LEGO® Friends gyvūnų darželis 41718

LEGO® Friends gyvūnų darželis 41718

Susitik su draugais ir jų gyvūnais Hartleiko miesto treniruočių centre. Užsiregistruok priimamajame ..

64.99€

LEGO® Friends  Olivijos kosmoso akademija 41713

LEGO® Friends Olivijos kosmoso akademija 41713

Iškelkite mažųjų astronautų susidomėjimą kosmosu į stratosferą su Olivijos kosmoso akademija (41713)..

69.99€

LEGO® Friends  Riedučių diskotekos arena 41708

LEGO® Friends Riedučių diskotekos arena 41708

Padovanokite „LEGO® Friends“ gerbėjams nuo 7 metų amžiaus ištisas valandas smagaus žaidimo su š..

49.99€ 59.99€

LEGO® Friends Banglentininkų paplūdimio pramogos 41710

LEGO® Friends Banglentininkų paplūdimio pramogos 41710

Leiskite kūrybingiems vaikams nuo 6 metų amžiaus skrieti didžiule kūrybiškumo banga, ištisas va..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras