LEGO® Friends gyvūnų darželis 41718

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41718
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 593
  • Išparduota!

    Kaina: 64.99€

Susitik su draugais ir jų gyvūnais Hartleiko miesto treniruočių centre. Užsiregistruok priimamajame ir eik mokyti savo šuns šaunių triukų. Lydėk jį judrumo trasa. Išmokyk važiuoti riedlente! Leisk laiką su Ema ir River, kol tavo šuo susidraugaus su kitais gyvūnais. Po treniruočių leisk šuniui nučiuožti čiuožyne į baseiną. Tai – tobula vieta smagiai leisti laiką su visu būriu draugų!

Detalus konstruojamas rinkinys, kuris nudžiugins mažuosius gyvūnų mylėtojus

Ypatybių kupinas naminių gyvūnų žaislas, kuris suteikia mažiesiems konstruotojams pramogauti su savo draugais, mokantis rūpintis gyvūnais.

Pažįstate ką nors, kas kraustosi iš proto dėl keturkojų draugų? Nudžiuginkite gyvūnus mylinčius vaikus nuo 7 metų amžiaus gyvūnų darželio (41718) dovana. Ją sudaro 4 gyvūnai, įskaitant žaislinį šunį, 3 lėlytės ir mikrolėlytė, be to jame apstu šaunių detalių. Žavingos detalės Pradėkite nuo paradinių durų – vienos skirtos lėlytėms, o kitos – gyvūnams. Vaikams be galo patiks tyrinėti visas šios LEGO® Friends dovanos ypatybes. Jiems bus be galo smagu mokyti savo šunį triukų, pravesti jį vikrumo trasa ir mokyti važiuoti riedlente. Už tai naminiai gyvūnėliai gali nusileisti viena iš spalvingų čiuožynių į baseiną. Skaitmeninės konstravimo pramogos Hartleiko miesto žaislai išsiskiria tikroviškomis detalėmis, kurios padeda mažiesiems konstruotojams puoselėti savo pomėgius. Šį kolekcinį žaislą tai pat sudaro interaktyvios konstravimo instrukcijos, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Priartinimo ir pasukimo įrankiai padeda vaikams apžiūrėti savo modelį konstruojant.

• Dovana gyvūnus mylintiems vaikams. Padovanokite ištisas valandas kūrybiškų pramogų su LEGO® Friends gyvūnų darželio (41718) žaidimo rinkiniu, kuriame mažieji konstruotojai gali treniruoti gyvūnus ir leisti laiką su draugais.
• Daugybė atradimų. 2 aukštų gyvūnų darželio žaidimo rinkinys turi 4 personažus ir 4 gyvūnų figūrėles, įskaitant žaislinį triušį vaikams.
• Pramogos per 2 aukštus. Darželio viduje vaikai gali užsiregistruoti planšetiniame kompiuteryje, išmaudyti ir sušukuoti savo gyvūnėlius, apdovanoti juos skanuku iš sausainių stiklainio arba leisti laiką su draugais priimamajame.
• Sužadinkite vaizduotę. Su daugybe priedų, pvz., brokoliais, morka, gyvūnų skanukais, šampūnu ir šepečiu. Yra net kakutis, kurį galima išvalyti.
• Kūrybiška gimtadienio dovana. Šis žaislinis žaidimo rinkinys skirtas vaikams nuo 7 metų, kuriems patinka sudėtingi konstravimo projektai.
• Žaidimui ir eksponavimui. Ši žaidimo dovana vaikams yra 20 cm aukščio, 34 cm pločio ir 21 cm gylio ir taps spalvinga žaidimo dalimi su smagiomis geltona ir rožine čiuožynėmis.
• Konstruokite smagiau. Interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos programoje LEGO® Building suteikia vaikams galimybę apžiūrėti savo modelį, priartinti ir jį sukioti.
• Kūrybiškos dovanos rūpestingiems vaikams. Supažindinkite mažuosius konstruotojus su LEGO® Friends Hartleiko miesto dovanomis, kuriose galima puoselėti savo aistrą su puikiais draugais.
• Garantuota kokybė. LEGO® Friends žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius suderinamumą ir vienodą sujungimą bei atskyrimą visuomet.
• Saugi žaidimo patirtis. LEGO® Friends kūrybiškos dovanos išbandomos maksimaliai, kad patenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

Apskriek pasaulį per savo pietų pertrauką. „LEGO® Friends“ personažai apsilankė gatvės maisto turgel..

49.99€

LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastatas 41704

LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastatas 41704

Sveiki atvykę į bendruomenės širdį! Leiskite laiką su draugais, kol aplink jus šurmuliuoja Hartleiko..

149.99€

LEGO® Friends atostogų namelis paplūdimyje 41709

LEGO® Friends atostogų namelis paplūdimyje 41709

Persikelk į atostogų namelį paplūdimyje, kuriame laukia šaunus laisvalaikis. Važiuok į miestą elektr..

69.99€

LEGO® Friends  Olivijos kosmoso akademija 41713

LEGO® Friends Olivijos kosmoso akademija 41713

Iškelkite mažųjų astronautų susidomėjimą kosmosu į stratosferą su Olivijos kosmoso akademija (41713)..

69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras