LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės 70688

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 70688
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 32
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 9.99€

Padėk Kai įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu nindzių veiksmo suktuku. Įstatyk jį į suktuką, ištrauk virvelę ir stebėk kaip vikriai jis sukasi. Labai svarbu, kad jis išmoktų laikyti pusiausvyrą. Paruošk jam užduotis, pakeldamas treniruočių bokštą vis aukščiau ir aukščiau! Tavo užduotis parengti Kai mūšiui ir padėti kam realizuoti savo potencialą.

Sukamojo NINJAGO® veiksmo žaislas su Kai

Vaikams patiks padėti savo nindzių herojui Kai įgyti Spinjitzu įgūdžių su NINJAGO® veiksmo suktuko žaislu.

Kai Spinjitzu nindzių treniruotės (70688) žaidimo rinkinys suteikia aistringiems NINJAGO® gerbėjams nuo 6 metų amžiaus galimybę padėti savo herojui lavinti įgūdžius su smagiu ir interaktyviu žaislu. Vaikai gali leisti ištisas valandas žaisdami vaidmenimis, padėdami Kai treniruotis su savo veiksmo žaislu. Sukimosi nuotykiai! Vaikams patiks įstatyti Kai į sukamąjį žaislą, patraukti virvelę ir stebėti, kaip greitai jis sukasi lygiu paviršiumi arba aukštai ant balansavimo bokšto. 2022 m. kovą pasirodysianti Kai minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų galių išvaizda. Smagi skaitmeninė patirtis LEGO ® konstruotojams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums apžiūrėti modelį jį konstruojant. Vaikai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Sukamasis veiksmo žaislas. Su šiuo LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės (70688) žaidimo rinkiniu vaikai gauna viską, ko reikia nutrūktgalviškiems iššūkiams žaisti.
• 1 minifigūrėlė. 2022 m. kovo naujiena Kai minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų galių išvaizda.
• Nindzių veiksmo žaislas. Vaikai gali įstatyti Kai į sukamąjį žaislą, patraukti virvelę ir stebėti kaip vikriai jis sukasi. Jie gali išbandyti jo pusiausvyrą keldami bokštą vis aukštyn.
• Surinkite visą rinkinį. Ieškokite dar 2 NINJAGO® veiksmo žaislų: Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė (70689) ir Jay Spinjitzu nindzių treniruotė (70690).
• Daugiau nindzių nuotykių. Vaikai gali liestis į papildomas užduotis kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Zane galingojo roboto EVO (71762), Kai ugnies drakono EVO (71763) ir Lloyd lenktynių automobilio EVO (71763).
• Greitai konstruojamas modelis. Šis tvirtas 32 dalių žaidimo rinkinys suteikia vaikams nuo 6 metų amžiaus nesudėtingą konstravimo patirtį, kad jie galėtų pradėti žaisti kuo greičiau.
• Žaiskite kelyje – 6 cm aukščio, 4 cm pločio ir 4 cm gylio šis nindzių žaislas yra puikaus dydžio žaisti namuose ar pasiimti keliaujant.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Likimo dovana 70618

LEGO® NINJAGO® Likimo dovana 70618

Drauge su Kai, Lloyd, Zane, Nya, Jay ir Cole lavink nindzių įgūdžius milžiniškame Wu skraidančiame ..

189.99€ 199.99€

LEGO® NINJAGO® Nya - Spinjitzu meistrė 70634

LEGO® NINJAGO® Nya - Spinjitzu meistrė 70634

Rinkinyje Nya minifigūrėlė su priedais..

9.99€

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

Rinkinyje Kai minifigūrėlė su priedais ..

14.99€

LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė 70689

LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė 70689

Suvienyk jėgas su Lloyd, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu veiksmo žaislo su..

9.99€

 LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotė 70690

LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotė 70690

Suvienyk jėgas su Jay, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo itin šauniu treniruočių suktu..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras