LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė 70689

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 70689
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 32
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 9.99€Suvienyk jėgas su Lloyd, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu veiksmo žaislo suktuku. Įstatyk jį į suktuką, patrauk virvelę ir stebėk, kaip greitai jis sukasi. Paruošk jam užduotis, kad pamatytum, ar jam pavyks apeiti 3 degančias bombas jo kelyje. Tavo užduotis – paruošti Lloyd kovai!

Sukamojo NINJAGO® veiksmo žaislas su Lloyd

Vaikams bus be galo smagu padėti jų nindzių herojui Lloyd įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo įspūdingu NINJAGO® sukamuoju žaislu.

Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotės (70689) žaidimo rinkinys suteikia NINJAGO® gerbėjams nuo 6 metų amžiaus galimybę padėti savo nindzei herojui lavinti įgūdžius su smagiu ir interaktyviu veiksmo žaislo suktuku. Vaikai gali leisti ištisas valandas žaisdami vaidmenimis, ruošdami Lloyd sudėtingas užduotis su savo veiksmo žaislu. Sukimosi nuotykiai! Vaikams patiks įstatyti Lloyd į sukamąjį žaislą, patraukti virvelę ir stebėti, kaip greitai jis sukasi ir bando apeiti 3 degančias bombas jo kelyje. 2022 m. kovą pasirodysianti Lloyd minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų galių išvaizda. Smagi skaitmeninė patirtis konstruotojams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO® konstravimo instrukcijų programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums įsivaizduoti modelį jį konstruojant. Statytojai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Sukamasis veiksmo žaislas. Su šiuo LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotės (70689) žaidimo rinkiniu, vaikai gauna viską, ko reikia išbadymų kupiniems iššūkiams žaisti.
• 1 minifigūrėlė – 2022 m. kovo naujiena Lloyd minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų galių išvaizda.
• Nindzių veiksmo žaislas. Vaikai gali įstatyti Lloyd į sukamąjį žaislą, patraukti virvelę ir stebėti kaip jis sukasi. Jie gali išbandyti jo pusiausvyrą, pastatydami 3 degančias bombas jo kelyje.
• Surinkite visą rinkinį. Ieškokite dar 2 NINJAGO® treniruočių žaislų: Kai Spinjitzu nindzių treniruotė (70688) ir Jay Spinjitzu nindzių treniruotė (70690).
• Daugiau nindzių nuotykių. Vaikai gali liestis į papildomas užduotis kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Zane galingojo roboto EVO (71762), Kai ugnies drakono EVO (71763) ir Lloyd lenktynių automobilio EVO (71763).
• Greitai konstruojamas modelis. Šis tvirtas 32 dalių žaidimo rinkinys suteikia vaikams nuo 6 metų nesudėtingą konstravimo patirtį, kad jie galėtų pradėti žaisti kuo greičiau.
• Žaiskite kelyje – 6 cm aukščio, 4 cm pločio ir 4 cm gylio šis nindzių žaislas yra puikaus dydžio žaisti namuose ar pasiimti keliaujant.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Nya - Spinjitzu meistrė 70634

LEGO® NINJAGO® Nya - Spinjitzu meistrė 70634

Rinkinyje Nya minifigūrėlė su priedais..

9.99€

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

Rinkinyje Kai minifigūrėlė su priedais ..

14.99€

 LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės 70688

LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės 70688

Padėk Kai įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu nindzių veiksmo suktuku. Įstatyk jį į suktuką, i..

9.99€

 LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotė 70690

LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotė 70690

Suvienyk jėgas su Jay, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo itin šauniu treniruočių suktu..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras