LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotė 70690

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 70690
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 25
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 9.99€

Suvienyk jėgas su Jay, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo itin šauniu treniruočių suktuku. Įstatyk jį į suktuką, patrauk virvelę ir stebėk, kaip įnirtingai jis sukasi. Paruošk jam užduotis, kad jis išmoktų kovoti, jei jam pavyks įveikti treniruočių suktuką. Tavo užduotis – parengti Jay kovai!

Sukamojo NINJAGO® veiksmo žaislas su Jay

Mažiesiems nindzėms patiks padėti jų herojui Jay įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo fantastišku NINJAGO® sukamuoju žaislu.

Jay Spinjitzu nindzių treniruotės (70690) žaidimo rinkinys suteikia NINJAGO® gerbėjams nuo 6 metų amžiaus galimybę padėti savo nindzei herojui lavinti įgūdžius su smagiu ir interaktyviu veiksmo žaislo suktuku. Vaikai gali leisti ištisas valandas žaisdami vaidmenimis, ruošdami Jay sudėtingas užduotis ir kovas. Sukimosi nuotykiai! Vaikams patiks įstatyti Jau į sukamąjį žaislą, patraukti virvelę ir stebėti, kaip greitai jis sukasi ir kovoja su treniruočių suktuku. 2022 m. kovą pasirodysianti Jay minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų galių išvaizda. Smagi skaitmeninė patirtis aistringiems konstruotojams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO® konstravimo instrukcijų programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums įsivaizduoti modelį jį konstruojant. Statytojai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Sukamasis veiksmo žaislas. Su šiuo LEGO® NINJAGO® Jay Spinjitzu nindzių treniruotės (70690) žaidimo rinkiniu vaikai gauna viską, ko reikia žaisti vaidmenimis nindzių kovas.
• 1 minifigūrėlė – 2022 m. kovo naujiena Jay minifigūrėlė išsiskiria dar neregėta stichijų išvaizda.
• Nindzių treniruočių veiksmas. Vaikai gali įstatyti Jay kupolą žaisliniame suktuke, patraukti virvelę ir stebėti, kaip greitai jis sukasi ir išbando savo kovos įgūdžius prieš treniruočių suktuką.
• Surinkite visą rinkinį. Ieškokite dar 2 NINJAGO® treniruočių žaislų: Kai Spinjitzu nindzių treniruotė (70688) ir Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė (70689).
• Daugiau nindzių nuotykių. Vaikai gali leistis į papildomas užduotis kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Zane galingojo roboto EVO (71762), Kai ugnies drakono EVO (71763) ir Lloyd lenktynių automobilio EVO (71763).
• Greitai konstruojamas modelis. Šis tvirtas 25 dalių žaidimo rinkinys suteikia vaikams nuo 6 metų amžiaus nesudėtingą konstravimo patirtį, kad jie galėtų pradėti žaisti kuo greičiau.
• Žaiskite kelyje – 6 cm aukščio, 4 cm pločio ir 4 cm gylio šis nindzių žaislas yra puikaus dydžio žaisti namuose ar pasiimti keliaujant.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

LEGO® NINJAGO® Kai - Drakono meistras 70647

Rinkinyje Kai minifigūrėlė su priedais ..

14.99€

 LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės 70688

LEGO® NINJAGO® Kai Spinjitzu nindzių treniruotės 70688

Padėk Kai įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu nindzių veiksmo suktuku. Įstatyk jį į suktuką, i..

9.99€

LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė 70689

LEGO® NINJAGO® Lloyd Spinjitzu nindzių treniruotė 70689

Suvienyk jėgas su Lloyd, kad padėtum jam įgyti Spinjitzu įgūdžių su šiuo nuostabiu veiksmo žaislo su..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras