McLaren Formula 1 lenktynių automobilis LEGO Technic 42141

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 42141
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 1432
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 159.99€ 199.00€

Pakurstykite savo aistrą automobilių sportui su šiuo LEGO® Technic™ McLaren Formula 1™ lenktynių automobilio rinkiniu suaugusiems. Naujas Formulės 1 lenktynių automobilis visada sukelia didelį ažiotažą, tad 2022 metams besiruošiant, LEGO dizaineriai artimai bendradarbiavo su „McLaren Racing“ abiem ekspertų komandoms kuriant savo modelius tuo pačiu metu. Dabar jums metas perimti vairą ir surinkti visas šio įspūdingo modelio detales.

Absoliutus susikaupimas. Neįveikiama aistra

Sukurkite be galo detalų LEGO® Technic™ McLaren Formula 1™ lenktynių modelį

Nesiblaškykite. Susikaupkite kaip lenktynių lyderis. Metas konstruoti be galo detalų LEGO® Technic™ McLaren Formula 1™ lenktynių automobilio 42141 modelį. Kai kirsite finišo liniją, pajusite begalinį pasididžiavimą ir turėsite įspūdingą kolekcinį modelį, kuris bylos apie jūsų atsidavimą. Sukurtas artimai bendradarbiaujant LEGO Group ir „McLaren Racing“ Besiruošiant 2022 metams LEGO Technic dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su „McLaren Racing“ kūrėjais. Abi ekspertų komandos kūrė savo modelius vienu metu, dėl to tai buvo išskirtinis bendradarbiavimas. Ši LEGO Technic versija turi V6 cilindrų variklį su judančiais stūmokliais, vairo mechanizmą, pakabą ir diferencialą kaip ir tikrasis automobilis. Užveskite savo aistrą Lenktynininkai tai vadina „zona“. Didelio susikaupimo būsena, būtina norint pasiekti geriausių rezultatų. Dabar metas jums patekti į šią „zoną“ sutelkiant visą dėmesį į mėgstamų automobilių kūrimą su LEGO Technic rinkiniais, skirtais suaugusiems ir kolekcinių automobilių gerbėjams.

• Modelis Formulės 1™ gerbėjams. Sukonstruokite 2022 metų „McLaren“ F1 automobilį su šiuo LEGO® Technic™ McLaren Formula 1 lenktynių automobilio (42141) konstravimo rinkiniu suaugusiems.
• Glaudus bendradarbiavimas. LEGO® dizaineriai artimai bendradarbiavo su „McLaren Racing“ komanda, tad abi ekspertų komandos kūrė savo automobilio modelius vienu metu, kad spėtų iki 2022 metų lenktynių sezono.
• Sukurtas pagal tikrą automobilį. Su tokiomis ypatybėmis kaip V6 cilindrų variklis su judančiais stūmokliais, vairo mechanizmu, pakaba ir diferencialu preciziškam manevravimui.
• Projektas suaugusiems. Ši „McLaren F1“ kopija leis suaugusiems LEGO® konstruotojams visiškai pasinerti į savo aistrą, mėgautis prasmingu konstravimu ir sukurti gražią puošmeną.
• Matmenys. LEGO® Technic™ McLaren F1 modelis yra 13 cm aukščio, 65 cm ilgio ir 27 cm pločio.
• Išsamios konstravimo instrukcijos. Pridedamas ne tik modelio konstravimo vadovas, bet ir žurnalas su instrukcijomis, kuriose pasakojama apie „McLaren Racing“ ir LEGO® dizainerių bendradarbiavimą.
• Rėmėjų lipdukai. Vainikuokite modelį rėmėjų lipdukais, kurie puošia ir tikrąjį F1 lenktynių automobilį.
• Sveiki atvykę į „zoną“. LEGO® Technic™ visata kupina sudėtingų konstruojamų modelių suaugusiems LEGO gerbėjams, ieškantiems malonios konstravimo patirties ir gražios kolekcinės puošmenos.
• Aukšta kokybė. „LEGO® Technic“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart gerai susijungia.
• Svarbiausia sauga. „LEGO® Technic“ komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

Pasiruošk prisijungti prie TAG Heuer Porsche Formula E® komandos su šiuo LEGO® Technic™ Formula..

45.99€ 57.99€

LEGO® Technic  Monster Jam™ Megalodon™ 42134

LEGO® Technic Monster Jam™ Megalodon™ 42134

Pasiruošk galingiems sunkvežimių monstrų nuotykiams kartu su didžiausiu kada nors gyvenusiu rykliu i..

19.99€

LEGO ICONS Land Rover Classic Defender 90 10317

LEGO ICONS Land Rover Classic Defender 90 10317

Paskatinkite savo kūrybiškumą su LEGO® Icons Land Rover Classic Defender 90 (10317). Šis įtraukianti..

259.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras