LEGO® Jurassic World Kecalkoatlio lėktuvo pasala 76947

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76947
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 306
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 44.95€ 49.99€

Atkurkite jaudinančią lėktuvo sceną iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo Kecalkoatlio lėktuvo pasalos (76947) žaisliniu žaidimo rinkiniu dinozaurus mėgstantiems vaikams nuo 7 metų amžiaus. Jį sudaro lėktuvas, kurio kabinoje telpa 3 minifigūrėlės, besisukantys propeleriai, atsidarantis krovinių skyrius varikliai, atsiskiriantys užpuolus lanksčiai Kecalkotlio figūrėlei (variklius lengva pritvirtinti).

Žaidimas vaidmenimis
Rinkinys turi nuoseklias konstravimo instrukcijas ir Owen Grady, Claire Dearing bei Kayla Watts minifigūrėles ir konstruojamą gesintuvą ir žibintuvėlio bei veržliarakčio elementus išradingoms istorijoms įkvėpti.

Neribotos pramogos
LEGO® Jurassic World asortimente yra puikiausių dovanų vaikams ir bet kokio amžiaus gerbėjams su konstruojamomis dinozaurų figūrėlėmis, minifigūrėlėmis ir šauniomis transporto priemonėmis žaisti ir eksponuoti. Taip pat apžiūrėkite Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais (76945). Jį sudaro Owen motociklas, kuris telpa šio rinkinio lėktuve.

 • Dinozauro žaidimo rinkinys – iškelkite vaikų vaizduotę į padangę su Kecalkoatlio lėktuvo pasala (76947), kurią sudaro konstruojamas lėktuvas ir Kecalkoatlio figūrėlė iš filmo „Jurassic World Dominion“.
 • 3 minifigūrėlės ir pterozauro figūrėlė – su Owen Grady, Claire Dearing ir Kayla Watts minifigūrėlėmis. Kezalkoatlis yra 29 cm pločio ir turi lanksčius sparnus ir kaukšintį snapą.
 • Žaislinis lėktuvas veiksmui. Kabina, kurioje telpa 3 minifigūrėlės, besisukantys propeleriai, atsidarantis krovinių skyrius ir puolimo metu nukrentantys varikliai, kuriuos galima vėl lengvai pritvirtinti.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 7 metų. Šis rinkinys taps smagia gimtadienio, šventine arba netikėta dovana vaikams, kuriems patinka dinozaurai ir lėktuvai.
 • Yra vietos Owen Grady motociklui. Lėktuvas yra 9 cm aukščio, 22 cm ilgio ir 30 cm pločio, o Owen motociklas iš rinkinio 76945 telpa krovinių skyriuje.
 • Aiškios konstravimo instrukcijos. Jūsų mažylis dar neturi LEGO® konstravimo patirties? Nieko tokio. Šis 293 dalių rinkinys turi nuoseklias iliustruotas instrukcijas, tad jie galės konstruoti savarankiškai ir užtikrintai.
 • LEGO® Jurassic World asortimentas. Raskite rinkinių bet kokio amžiaus gerbėjams, nesvarbu, ar jie nori atkurti epines scenas, žaisti vaidmenimis savas istorijas ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti kolekcinius modelius.
 • Kokybės garantija. LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir tikslų sujungimą
 • Svarbiausia sauga. LEGO® dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

Dinozaurus ir šaunias transporto priemones mėgstantiems mažiesiems patiks mokytis konstruoti su šiuo..

44.95€ 49.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

Gerbėjai gali prisiminti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriau..

17.95€ 19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras