LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas 76949

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 76949
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 810
  • Išparduota!

    Kaina: 109.95€ 129.99€

Kurkite savus dinozaurų nuotykius su šiuo šauniu konstravimo rinkiniu, įkvėptu filmo „Jurassic World Dominion“. Jį sudaro būstinė su laboratorija, visureigiu bagiu, garažu, stebėjimo bokštu ir sraigtasparniu. Įpūskite istorijoms gyvybės su 6 minifigūrėlėmis – Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts ir Dr. Henry Wu bei giganotozauro ir terizinozauro figūrėlėmis.

Veiksmo kupinas LEGO® Jurassic World dinozaurų kovos žaidimo rinkinys

Vaikai gali atkurti epinius nuotykius iš „Jurassic World Dominion“ su konstruojama būstine, bagiu ir giganotozauro ir terizinozauro figūrėlėmis.

„Jurassic World Dominion“ gerbėjai gali atkurti epinius filmo nuotykius su nuostabiu žaidimo rinkiniu Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas (76949). Šaunią dovaną pažangiems vaikams, kuriems patinka dinozaurai, sudaro dvi 2022 metų balandžio mėnesio naujienos – lanksčios dinozaurų figūrėlės, konstruojama būstinė su detalia laboratorija, garažas su visureigiu bagiu, stebėjimo bokštas su griūvančios platformos funkcija, sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis ir krovinių skyriumi. Žaidimo vaidmenimis nuotykiaiŠiame aukščiausios kokybė rinkinyje vaikams nuo 9 metų yra 6 minifigūrėlės – Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant su gintaro fosilijos elementu, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts ir Dr. Henry Wu – kurios suteiks vaikų istorijoms gyvybės. Pridedamos aiškios illustruotos instrukcijos, kad net LEGO® pradedantieji galėtų konstruoti užtikrintai ir mėgautųsi procesu. Dinozaurų kovos! Siūlome LEGO Jurassic World konstruojamų žaislų bet kokio amžiaus gerbėjams su dinozaurų figūrėlėmis, populiariais personažais, šauniomis transporto priemonėmis ir kitais elementais smagiam žaidimui ir eksponavimui.

• Dinozaurų kovos žaidimo rinkinys. Vaikai gali žaisti dvikovas ir atkurti „Jurassic World Dominion“ filmo veiksmą su šiuo LEGO® LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimo (76949) rikiniu.
• 6 minifigūrėlės. Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts ir Dr. Henry Wu bei lankstus 32 cm ilgio giganotozauras ir terizinozauras.
• Konstruojama būstinė, žaislinis sraigtasparnis ir visureigis bagis – būstinė turi laboratoriją, kupiną žaisti įkvepiančių priedų, garažą ir stebėjimo bokštą su detaliu valdymo kambariu ir griūvančia platforma.
• Dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus. Šis aukščiausios kokybės rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana pažangiems vaikams, kuriems patinka dinozaurai.
• Konstruokite ir derinkite. Laboratorija yra 16 cm aukščio, 21 cm pločio ir 16 cm gylio. Visą žaidimo rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Jurassic World konstruojamais žaislais papildomoms žaidimo galimybėms.
• Nuoseklios instrukcijos. Svarstote, ar verta nupirkti šį rinkinį gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Nedvejokite. Prie šio 658 dalių rinkinio aiškios iliustruotos instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
• Kolekciniai rinkiniai.  LEGO® Jurassic World konstravimo žaislai suteikia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) galimybę atkurti scenas iš serialų ir filmų, susikurti unikalių istorijų arba tiesiog eksponuoti šaunius modelius.
• Aukščiausios kokybės elementai. LEGO® komponentai atitinka aukščiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę ir suderinamumą patikimam, tvirtam sujungimui kiekvieną kartą.
• Užtikrinta sauga.  LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir nuodugniai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World  T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

 LEGO® Jurassic World  Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World  Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

Gerbėjai gali atkurti įtemptus nuotykius iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo žaidimo rinkiniu..

79.95€ 89.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras