LEGO® City Greitasis keleivinis traukinys 60337

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60337
 • Amžius: 7+
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 129.99€ 149.99€

LEGO® City Greitojo keleivinio traukinio rinkinį (60337) sudaro nuotoliniu būdu valdomas greitasis lokomotyvas su veikiančiais, pritemdomais žibintais ir LEGO Powered Up technologija, vagonu restoranu, keleiviniu vagonu, stoties platforma, 24 bėgių atkarpomis ir 6 minifigūrėlėmis ištisoms valandoms žaidimo vaidmenimis su traukiniais.

Sukurta vaikams ir traukinių gerbėjams
Šis nuostabus konstruojamas traukinio rinkinys turi aiškų konstravimo vadovą kiekvienam modeliui. Vaikai nuo 7 metų galikonstruoti savarankiškai arba leistis su draugais arba šeimos nariais į nuostabius konstravimo ir žaidimo nuotykius drauge.

Daugiau nei šaunūs žaislai vaikams
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į patį veiksmo sūkurį tikroviškomis transporto priemonėmis, ypatybių kupinais statiniais ir įkvepiančiais personažais. Žaisdami istorijas ir scenarijus, smagiai ir įdomiai atspindinčius tikrąjį gyvenimą, vaikai pažįsta juos supantį pasaulį.

 • Žaislinio traukinio rinkinys vaikams ir traukinių gerbėjams. LEGO® City Greitojo traukinio žaidimo rinkinys (60337) kupinas ypatybių ir funkcijų ištisoms valandoms žaidimo su traukiniais.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko reikia sukonstruoti greitajam lokomotyvui su veikiančiais, pritemdomais žibintais, vagonu restoranu, keleiviniu vagonu ir stoties platforma bei 24 bėgių atkarpomis ir 6 minifigūrėlėmis.
 • Funkcijos ir ypatybės. Žaislinį traukinį ir pritemdomus žibintus galima valdyti pridedamu nuotolinio valdymo pulteliu arba išmaniuoju įrenginiu su programėle LEGO® Powered Up.
 • Dovana bet kokia proga. Šį LEGO® traukinio rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams ir traukinių gerbėjams nuo 7 metų amžiaus.
 • Matmenys. Sukonstruotas LEGO® City Greitasis keleivinis traukinys yra 10 cm aukščio, 86 cm ilgio ir 5 cm pločio.
 • Su LEGO® minifigūrėlių priedais. Šis greitojo keleivinio traukinio rinkinys turi žaislinį nešiojamąjį kompiuterį minifigūrėlei, telefoną, dviratį, neįgaliojo vežimėlį, lagaminą, kuprinę ir dešrainį.
 • Smagi konstravimo patirtis. Šis LEGO® City žaislinis konstravimo rinkinys turi aiškias konstravimo instrukcijas kiekvienam modeliui.
 • Su 24 bėgių atkarpomis. LEGO® City Greitasis keleivinis traukinys turi 16 lenktų ir 8 tiesias bėgių atkarpų.
 • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Krovininis traukinys 60198

LEGO® City Krovininis traukinys 60198

Pakrauk galingą LEGO® City 60198 krovininį traukinį ir laiku pristatyk prekes! Šis šaunus LEGO Cit..

189.99€ 199.99€

LEGO® City Keleivinis traukinys 60197

LEGO® City Keleivinis traukinys 60197

Lipk į LEGO® City 60197 keleivinį traukinį! Šis smagus rinkinys turi variklį, valdomą 10 greičių „..

129.99€ 139.99€

LEGO® City Bėgių perjungimai 60238 PAŽEISTA IŠORINĖ PAKUOTĖ

LEGO® City Bėgių perjungimai 60238 PAŽEISTA IŠORINĖ PAKUOTĖ

Sukonstruok krovininio traukinio bėgius su LEGO® City 60238 bėgių iešmais, kad gabenti krovinius i..

19.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras