LEGO® Friends Andrėjos teatro mokykla 41714

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41714
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 1154
 • Išparduota!

  Kaina: 114.99€

Pažįstate 8 metų ar vyresnį vaiką, kuris tiesiog gyvena dėl savo vaidybos pamokų? Pradžiuginkite jį su Andrėjos teatro mokykla (41714). Leiskite jam įsivaizduoti, kad jis yra scenos žvaigždė šiame nuostabiame teatro pastate, kuriame teatrą mėgstantiems vaikams patiks tyrinėti detalaus modelio ypatybes.

Vaizduotę skatinantys žaislai
Viktorijos laikų fasadas atsiveria ir pasirodo teatras su orkestru ir vietomis balkone. Pravėrus medžiagines teatro užuolaidas atsiveria dvi scenos: su viduramžių pilimi ir naktinio miesto panorama. Apsukite teatrą – ten rasite apšvietimo prietaisus ir persirengimo kambarį, kuriame personažai grimuojasi, visai kaip tikrame teatre! Taip pat yra žaislinių rekvizitų, kad vaikai galėtų patys kurti dramatiškas scenas. „LEGO® Friends“ Andrėja, Olis ir Frėja gali pasinerti į vaidybą su profesoriaus Adriano pamokomis.

Perkelkite konstravimą į naują dimensiją
Šis vaidybos mokyklos rinkinys turi skaitmeniniam amžiui pritaikytas instrukcijas. Interaktyvus konstravimo vadovas suteikia vaikams galimybę konstruojant priartinti, pasukioti ir apžiūrėti 3D modelį.

 • Pasirodymas sausakimšai salei. Padarykite įspūdį mažiesiems aktoriams su „LEGO® Friends“ Andrėjos teatro mokykla (41714) – didžiuliu žaidimų nameliu, kuriame teatrą mėgstantys vaikai gali parodyti savo aistrą vaidybai.
 • Ypatybių gausa nuostabiausioms pramogoms. Atvėrus šį rinkinį rasite sceną su dviem fonais, orkestru ir vietomis balkone, persirengimo kambarį, rekvizitų kambarį, apšvietimo įrangą ir keturias lėlytes.
 • Visas dėmesys kūrybiniam žaidimui. Vaikai atkuria įvairius teatro darbus: nuo vaidmenų mokymosi vaidybos mokykloje iki darbo užkulisiuose, valdant apšvietimą ar grimuojant aktorius.
 • Visai kaip tikrovėje. Pastatas atrodo kaip Londono Vest Endo teatras. Viduje atitraukus medžiagines užuolaidas pasirodo scena. Taip pat yra daugybė rekvizitų kūrybiniam žaidimui paskatinti.
 • Dovana vaikams. Praskaidrinkite gimimo dieną ar kitą šventę, padovanodami šį 1 154 dalių rinkinį 8 metų ar vyresniems vaikams, kuriems patinka vaidybai skirti žaislai ir „LEGO® Friends“ Andrėja.
 • Pasididžiavimo vertas eksponatas. Atidarytas rinkinys yra 24 cm aukščio, 39 cm pločio ir 13 cm gylio, todėl taps puikia spalvinga puošmena.
 • Konstravimas skaitmeniniame amžiuje. Ši dovana vaikams turi ne tik nuoseklias iliustruotas instrukcijas, bet ir interaktyvų skaitmeninį konstravimo vadovą, kad konstruodami vaikai galėtų priartinti ir pasukioti savo modelį.
 • Žaidimas, kuris skatina mokytis. „LEGO® Friends“ žaislai skirti padėti vaikams tyrinėti savo pomėgius ir suvokimą apie juos supantį pasaulį su jiems artimais personažais.
 • Kokybiškas gaminys. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga. „LEGO® Friends“ rinkinių kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Olivijos kosmoso akademija 41713

LEGO® Friends Olivijos kosmoso akademija 41713

Iškelkite mažųjų astronautų susidomėjimą kosmosu į stratosferą su Olivijos kosmoso akademija (41713)..

79.99€

 LEGO® Friends Hartleiko miesto picerija 41705

LEGO® Friends Hartleiko miesto picerija 41705

Paskatinkite vaikus imtis kūrybos su šiuo smagiu LEGO® Friends Hartleiko miesto picerijos (41705) ri..

14.99€

LEGO ® Friends Emos menų mokykla 41711

LEGO ® Friends Emos menų mokykla 41711

Įkvėpkite vaikus kurti su Emos menų mokyklos (41711) rinkiniu. Tai puiki dovana vaikams nuo 8 m..

79.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras