LEGO® Ziklopo gaudynės 76830

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76830
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 87
 • Išparduota!

  Kaina: 19.99€

Pažįstate jaunąjį kosmoso reindžerį, kuriam patinka Bazas Šviesmetis? Nudžiuginkite juos Ziklopo gaudynių (76830) konstravimo žaislu. Gerbėjai gali atkurti scenas iš „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“, kuriame pristatoma Bazo Šviesmečio kilmės istorija, mokydamiesi konstruoti LEGO® kaladėlėmis. Bazo Šviesmečio minifigūrėlė apvilkta kosminiu kostiumu ir šalmu, o robotas turi šaunias lanksčias rankas ir kojas bei diskų šaudyklę dinamiškoms mūšio pramogoms. 

Paprasti modeliai pradedantiesiems kosmoso reindžeriams 
LEGO 4+ rinkiniai išsiskiria sumaniomis ypatybėmis smagiai žaidimo patirčiai. Pradinė kaladėlė taps tvirtu konstravimo pagrindu, be to, kiekviename maišelyje yra po figūrėlę, dėl to žaidimas pasideda net nespėjus sukonstruoti viso rinkinio. 

Pramoga visai šeimai 
4+ dovanos suteikia suaugusiems galimybę dalytis konstravimo pramogomis su vaikais. LEGO konstravimo patirties neturintys suaugusieji gali nesirūpinti – šis kolekcinis Bazo Šviesmečio konstravimo žaislas turi iliustruotas instrukcijas, kurios palengvins procesą net skaityti dar tik besimokantiems vaikams. 

 • Atkurkite scenas iš Bazo Šviesmečio kilmės istorijos. Nudžiuginkite berniukus ir mergaites nuo 4 metų amžiaus Ziklopo gaudynių (76830) žaidimo rinkiniu, įkvėpti „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“. 
 • Konstruojamas veiksmo žaislas Bazo Šviesmečio gerbėjams. Kūrybiškas rinkinys su LEGO® Bazo Šviesmečio ir Izzy minifigūrėlėmis su kosminiais šalmais ir šarvais, lankstus žaislinis robotas ir 3 ginklai.
 • Gelbėjimo žaidimas. Bazo šviesmečio gerbėjai gali persikelti į išradingo veiksmo ir nuotykių pasaulį, judindami konstruojamą žaislinį robotą, šaudydami iš jo diskų šaudyklės ir sutelkdami herojus į mūšį. 
 • Dovana Bazo Šviesmečio gerbėjams nuo 4 metų. LEGO® 4+ rinkinius galima greitai surinkti ir jie moko mažuosius konstruoti, pasitelkiant pradinę kaladėlę ir aiškias iliustruotas instrukcijas. 
 • Gimtadienio dovana žaisti ir eksponuoti. Konstruojamas žaislinis robotas yra 12 cm aukščio, dėl to jį galima eksponuoti kambaryje, o prireikus bet kada įtraukti į žaidimą. 
 • Greita pramoga. Rinkinį galima greitai sukonstruoti naudojant pradinę kaladėlę, ant kurios jungiamos kitos kaladėlės, ir paprastas iliustruotas instrukcijas, kurios bus aiškiai suprantamos net skaityti nemokantiems vaikams. 
 • Perkelia įspūdingą veiksmą iš kino ekrano į namus. Gerbėjams patiks atkurti scenas iš „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“, be to, kurdami savus veiksmo kupinus mūšius jie lavins kūrybinius įgūdžius. 
 • Išplėskite tarpgalaktines pramogas. Derinkite su Zurgo mūšiu (76831) ir XL-15 kosminiu laivu (76832), kad gerbėjų kambariuose virtų dar intensyvesnis „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“ veiksmas. 
 • Nuolatinė kokybė – nuo pat 1958 m. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria. 
 • Ramybė žaidžiant. LEGO® konstruojami žaislai yra maksimaliai išbandomi, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DC Wonder Woman prieš Cheetah 76157

LEGO® DC Wonder Woman prieš Cheetah 76157

Dalyvaukite epiniame mūšyje tarp Wonder Woman™ ir Cheetah! Nors Max™ bando patekti į bokštą, siųstuv..

49.99€

 LEGO® DC BATMAN 1989 Betsparnis 76161

LEGO® DC BATMAN 1989 Betsparnis 76161

Pasinerkite į LEGO® Betsparnio konstravimo projektą. Šis nepaprastai detalus modelis įkūnija legendi..

229.99€

 LEGO® Horizon Forbidden West: Tallneck 76989

LEGO® Horizon Forbidden West: Tallneck 76989

Sukonstruokite įspūdingiausią žymiausios „Horizon“ mašinos LEGO® kaladėlių modelį (76989) iš „Forbid..

79.99€

LEGO® Zurgo mūšio 76831

LEGO® Zurgo mūšio 76831

Perkelkite kosmoso gerbėjus nuo 7 metų amžiaus į įspūdingą tarplanetinį „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Š..

29.99€

LEGO® XL-15 kosminis laivas 76832

LEGO® XL-15 kosminis laivas 76832

Suteikite kosmoso gerbėjams nuo 8 metų galimybę žaisti herojus savo tarpgalaktiniame nuotykyje su ko..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras