LEGO® Zurgo mūšio 76831

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76831
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 261
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 21.99€ 29.99€

Perkelkite kosmoso gerbėjus nuo 7 metų amžiaus į įspūdingą tarplanetinį „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“ pasaulį su Zurgo mūšiu (76831). Šis išradingas žaidimo rinkinys suteikia nežemiškų pramogų, mažiesiems kosmoso reindžeriams suvienijus jėgas su Bazo Šviesmečio ir Izzy minifigūrėlėmis ir katinu Sox, kad jie įveiktų piktavalį blogiuką Zurgą ir atgautų energijos elementą. 

Nesibaigiančios pramogos
Gerbėjai gali atkurti scenas iš filmo, atpasakojančio Bazo Šviesmečio kilmės istoriją. Jiems teks susikauti su imperatoriumi Zurgu, konstruojamu žaisliniu robotu lanksčiomis rankomis ir kojomis, naudodami šaunią Izzy smaigų šaudyklę ir lazerį ant Bazo riešo. Šis kolekcinis konstruojamas rinkinys taip pat skatina gerbėjus nukrypti nuo scenarijaus ir išsigalvoti naujų šaunių mūšių istorijų, kurios juos išmokys, kad suvienijus jėgas galima įveikti visus blogiukus! 

 • Kosminio mūšio pramogos mažiesiems veiksmo herojams. Bazo Šviesmečio gerbėjai nuo 7 metų keliauja į atvirą kosmosą ir prisijungia prie kosmoso reindžerių komandos, kuri kaunasi su piktavaliu robotu Zurgu. 
 • Personažai iš filmo. Zurgo mūšio (76831) rinkinį sudaro 2 minifigūrėlės, įskaitant „Disney“ Bazą Šviesmetį, LEGO® roboto katino figūrėlę, konstruojamą robotą ir lankstų robotą. 
 • Veiksmo kupinas mūšis. Gerbėjai padeda užkirsti kelią Zurgui pavogti Bazo erdvėlaivį įvairiais šauniais ginklais, įskaitant prie riešo tvirtinamą lazerį, blasterį ir smaigų šaudyklę. 
 • Dovana gerbėjams nuo 7 metų. Gimtadienio dovana pradedantiesiems kosmoso reindžeriams, kuriems patinka „Disney“ ir „Pixar“ filmas „Šviesmetis“, kuriame pasakojama apie Bazo Šviesmečio kilmę. 
 • Dinamiškas žaidimas. Konstruojamas piktavalis robotas Zurgas yra 14 cm aukščio lankstus, todėl padeda suteikti mūšio žaidimui gyvybės. 
 • Kosminiai nuotykiai Bazo Šviesmečio gerbėjams. Perkelkite gerbėjus į kitą matmenį, jiems prisijungus prie savo herojaus Bazo misijos siekiant įvesti tvarką galaktikoje. 
 • Išplėskite tarpgalaktines pramogas. Derinkite su Ziklopo gaudynėmis (76830) ir XL-15 kosminiu laivu (76832), kad gerbėjų kambariuose virtų dar intensyvesnis „Disney“ ir „Pixar“ filmo „Šviesmetis“ veiksmas. 
 • Patikima žaidimo patirtis – LEGO® dovanos vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl visi rinkiniai yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – nuo pat 1958 metų. 
 • Pagaminta ilgam – LEGO® konstravimo žaislai vaikams yra maksimaliai išbandyti, kad patenkintų griežtus vaikų saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DC Wonder Woman prieš Cheetah 76157

LEGO® DC Wonder Woman prieš Cheetah 76157

Dalyvaukite epiniame mūšyje tarp Wonder Woman™ ir Cheetah! Nors Max™ bando patekti į bokštą, siųstuv..

35.99€ 49.99€

 LEGO® Horizon Forbidden West: Tallneck 76989

LEGO® Horizon Forbidden West: Tallneck 76989

Sukonstruokite įspūdingiausią žymiausios „Horizon“ mašinos LEGO® kaladėlių modelį (76989) iš „Forbid..

70.99€ 79.99€

 LEGO® Ziklopo gaudynės 76830

LEGO® Ziklopo gaudynės 76830

Pažįstate jaunąjį kosmoso reindžerį, kuriam patinka Bazas Šviesmetis? Nudžiuginkite juos Ziklopo gau..

13.99€ 19.99€

LEGO® XL-15 kosminis laivas 76832

LEGO® XL-15 kosminis laivas 76832

Suteikite kosmoso gerbėjams nuo 8 metų galimybę žaisti herojus savo tarpgalaktiniame nuotykyje su ko..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras