LEGO® DOTS papildymas DOTS – 6 serijos 41946

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41946
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 118
  • Jau greitai

    Kaina: 3.99€

Būk šaunus, išradingas ir pašėlęs su šiuo puikiu papildomų DOTS maišeliu! Kurk nesibaigiančius raštus ir derinius su spalvotomis plytelėmis. Papildykite jomis kitus tinkinamus LEGO® DOTS rankdarbių rinkinius, kad išreikštum save ir praplėstum savo kūrybiškumą. Nėra neteisingo būdo puošti savo gyvenimą! Kokias plyteles gavai? #dotyourworld

Šis kūrybinis žaidimas atveria neišsemiamas galimybes su papildomų DOTS – 6 serija!

Padovanokite vaikams unikalią papildomą dovaną, kuri papildo kūrybišką žaidimą su papildomų DOTS – 6 serijos maišeliu, kurį sudaro spalvingos ir dekoruotos plytelės ir 6 šaunūs pakabukai.

Pažangiems vaikams ir rankdarbių gerbėjams patiks šis papildomų DOTS 6 serijos (41946) maišelis! Kadangi šios papildomos plytelės tinka visiems skirtingiems LEGO® DOTS rinkiniams, jos suteikia vaikams nuo 6 metų amžiaus galimybę kurti tinkinamus rankdarbius naujais būdais ir pritaikyti juos prie savo aprangos, nuotaikos arba kambario interjero. Papildomas kūrybiškumas krepšelyje Maišelyje yra 118 spalvingų plytelių, įskaitant neonines skaidrias plyteles, širdies ir žaibo formos pakabukus bei 10 plytelių su išskirtiniais paveikslėliais iš 16 galimų. Visa tai, suteikia vaikui galimybę dekoruoti savo apyrankę arba kambario dekoro rankdarbius taip, kaip jiems patinka, lavinant savo kūrybinius įgūdžius. Nevaržomas žaidimas DOTS rinkiniai supažindina vaikus su LEGO žaidimo ir kūrybos džiaugsmu jiems konstruojant ir dekoruojant skirtingus rinkinius. Šio ir kitų DOTS rinkinių (parduodama atskirai) galimybės neišsemiamos, nes jie pavaldūs vaikų vaizduotei. Šis maišelis taps puikia papildoma dovana, kuri nustebins kitus pramogaujančius vaikus savo kūrybinėmis galimybėmis.

• Kurkite, perkurkite ir kartokite. Įkvėpkite rankdarbių gerbėją šiuo LEGO® DOTS papildomų DOTS – 6 serijos (41946) dekoravimo rinkiniu. Išradingos pramogos prasideda vos atidarius maišelį.
• Naujas ryškus dizainas visur. Vaikai gali lavinti kūrybinius įgūdžius, naudodami papildomus DOTS savo sukurtoms apyrankėms, kuprinių pakabukams, kambario dekoro elementams arba kitiems LEGO® rinkiniams (parduodama atskirai) tinkinti.
• Kūryba maišelyje. Šis maišelis įkvepia originalioms idėjoms su 118 plytelių, kurias sudaro neoninių spalvų plytelės, 6 pakabukai ir 10 iš 16 galimų paveikslėliais dekoruotų plytelių.
• Madinga dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Bet kuriam rankdarbių gerbėjui patiks šis plytelių ir pakabukų kupinas maišelis ir jie norės surinkti visas plyteles su šauniais paveikslėliais. Maišelis taps unikalia papildomų DOTS dovana vaikams.
• Ką mažieji dizaineriai sugalvos pirmiausiai? Smagūs su žinutėmis, vaizdo žaidimais ir mielais gyvūnais susiję veideliai ir ne tik, padeda kurti akimirksniu, dėl to galima iškart pradėti dekoruoti.
• Savarankiškas ir laisvas dizainas. Šis LEGO® DOTS maišelis atveria begalines kūrybos galimybes. Plytelės ir pakabukai padeda lavinti vaikų vaizduotę, išradingumą ir susitelkimą, pramogaujant.
• Nevaržomas žaidimas ir saviraiška. LEGO® DOTS supažindina naują vaikų kartą su LEGO žaidimu, kuriant ir tinkinant savo sukonstruotus papuošalus arba kambario puošmenas.
• Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
• Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DOTS Gelmėn apyrankės su pakabukais 41942

LEGO® DOTS Gelmėn apyrankės su pakabukais 41942

Kurk, dalykis, kartok! Ištiesk 2 plonas LEGO® DOTS Gelmėn apyrankes ir sukurk povandeninės tematikos..

6.99€

 LEGO® DOTS Žaidėjo apyrankė su pakabukais 41943

LEGO® DOTS Žaidėjo apyrankė su pakabukais 41943

Kilstelėk savo stilių į aukštesnį lygmenį su Žaidėjo apyrankės su pakabukais rinkiniu! Ištiesk LEGO®..

6.99€

 LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

LEGO® DOTS Cukrinės katytės apyrankė ir kuprinės pakabukas 41944

Pasaldink savo stilių su šiuo LEGO® DOTS Cukrinės katytės rinkiniu! Pradėk nuo apyrankės, papuošk ją..

14.99€

LEGO® DOTS Mielo banano pieštukinė 41948

LEGO® DOTS Mielo banano pieštukinė 41948

Pramogauk su šiuo LEGO® DOTS Mielo banano rinkiniu! Surink pieštukinę ir pradėk dekoruoti. Pradėk nu..

17.49€ 24.99€

 Peliuko Mikio ir Pelytės Minės mokyklinės dėžute LEGO® DOTS ǀ Disney   41964

Peliuko Mikio ir Pelytės Minės mokyklinės dėžute LEGO® DOTS ǀ Disney 41964

Padovanokite bet kuriam rankdarbių arba „Disney“ gerbėjui nuo 6 metų dovaną, apie kuria kalbės visa ..

33.59€ 47.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras