LEGO® Star Wars™ The Mandalorian šalmo 75328

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 75328
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 584
  • Jau greitai

    Kaina: 59.99€

Metas atiduoti duoklę legendiniam galvų medžiotojui The Mandalorian. Susitelk ir sukonstruok aptakią legendinio šalmo LEGO® Star Wars™ kopiją. Iš lakuotų LEGO elementų sukurk metalinį beskaro žvilgesį. Prijunk skirtingų pilkos spalvos atspalvių kaladėles, kad pabrėžtum šalmo kontūrą. Tada pademonstruok savo įspūdingą kūrybinės misijos grobį ant jo stovo su pavadinimo lentele.

Atkurk The Mandalorian legendinį šalmą LEGO® stiliumi

Atrask savo kūrybingumą su šiuo maloniu projektu suaugusiems, konstruodamas detalų kolekcinio The Mandalorian šalmo modelį.

Dėmesio, „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai: susiraskite savo kūrybinę zoną ir susitelkite konstruoti šią kolekcinę The Mandalorian šalmo (75328) LEGO® Star Wars™ kopiją. Metalinis beskaro šarvų žvilgesys sumaniai atkurtas lakuotais elementais, o skirtingų pilkos spalvos atspalvių kaladėlės pabrėžia autentiškus kopijos kontūrus. Pridėkite konstruojamą eksponavimo stovą su pavadinimo lentele, kad vainikuotumėte šią įspūdingą namų arba darbovietės puošmeną. Konstravimo džiaugsmas Nuoseklios instrukcijos lydės kiekviename įtraukiančios konstravimo patirties žingsnyje. O kai pasirengsite naujam konstravimo iššūkiui, susiraskite kitų naujų 2022 m. kovą pasirodysiančių LEGO Star Wars šalmų kolekcijai papildyti. Kūrybiškumo galaktika Viskas prasidėjo labai labai seniai, tolimoje galaktikoje. Dabar saga tęsiasi jūsų namuose su LEGO Star Wars rinkiniais, sukurtais specialiai suaugusiems. Apžiūrėkite visą asortimentą ir raskite dovanų, kurios nudžiugins „Žvaigždžių karų“ gerbėjus ir bet kurį LEGO konstruotoją.

• Sutelkite savo kūrybiškumą. Sukonstruokite detalią The Mandalorian šalmo (75328) LEGO® Star Wars™ kopiją ir atiduokite duoklę legendiniams galvų medžiotojui.
• Konstruokite ir eksponuokite. Prisiminkite mėgstamas „Star Wars: The Mandalorian“ akimirkas atkurdami legendinį Mando šalmą ir eksponuokite jį ant konstruojamo stovo su pavadinimo lentele.
• Atkurkite beskaro šarvų žvilgesį. Lakuoti skirtingų pilkos spalvos atspalvių LEGO® elementai ir kaladėlės padės atkurti metalinę beskaro šarvų išvaizdą ir šalmo kontūrus.
• Papildykite savo kolekciją. The Mandalorian šalmas yra vienas iš LEGO® Star Wars™ konstruojamų ir eksponuojamų šalmų modelių, kurių kiekvienas pasižymi įtraukiančia ir malonia kūrybine užduotimi.
• Smagi dovanos idėja. Įsigykite sau arba padovanokite šį 584 dalių rinkinį kaip gimtadienio, šventinę arba netikėtą dovaną „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjui arba LEGO® Star Wars™ kolekcionieriui.
• Kompaktiškas ir įspūdingas. Šis konstruojamas The Mandalorian šalmo modelis yra 18 cm aukščio, 11 cm pločio ir 12 cm gylio.
• Iliustruotas konstravimo vadovas. Dėžutėje rasite nuoseklias instrukcijas, tad net jei neturite patirties su LEGO® rinkiniais, netrukus konstruosite užtikrintai.
• Iš tolimos tolimos galaktikos tiesiai jums į rankas – aukščiausios kokybės LEGO® Star Wars™ rinkiniai suaugusiems, skirti jums, patyrusiems konstruotojams, kuriems patinka smagūs kūrybiniai rankdarbių projektai.
• Aukščiausia kokybė. LEGO® kaladėlės ir dalys atitinka reiklius pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jos patikimai ir tvirtai susijungtų į tvirtus modelius.
• Garantuotas saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir kruopščiai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Star Wars™ Darth Vader šalmas 75304

LEGO® Star Wars™ Darth Vader šalmas 75304

Įamžinkite sitų Tamsos valdovą su šiuo kolekciniu LEGO® Star Wars™ Darth Vader šalmu (7530..

69.99€

 LEGO® Star Wars  Skauto kario šlamas 75305

LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

Išbandykite konstravimo įgūdžius ir atgaivinkite prisiminimus apie epines „Žvaigždžių karų™“ scenas,..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker (raudonojo penketo) šalmas 75327

LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker (raudonojo penketo) šalmas 75327

Sukelk maištą, kuris nuvers Imperiją, pradėdamas nuo šios Luke Skywalker legendinio piloto šalmo LEG..

56.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras