Lamų kaimas LEGO® Minecraft 21188

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21188
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 1252
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 119.95€ 129.99€

Padovanokite „Minecraft®“ žaidėjams išskirtinį rinkinį, kuriuo neabejotinai žavėsis jų „Minecraft“ mėgstantys draugai. LEGO® Minecraft Lamų kaimas (21188) apjungia „Minecraft“ nuotykius su betarpišku LEGO kaladėlių kūrybiškumu, todėl jis puikiai tinka vaikams nuo 9 metų, be to, tai nuostabus modulinis rinkinys žaisti ir eksponuoti.

Nesibaigiančios pramogos tiek viduje, tiek išorėje
„Minecraft“ žaidėjai gali pasitelkti savo kūrybiško konstravimo įgūdžius tikrovėje su šiuo įkvepiančiu žaidimo rinkiniu, kurį sudaro klasikinių „Minecraft“ personažų būrys: lamų piemuo, lamų riteris, savanos kaimo gyventojas, kalvis kaimo gyventojas, plėšikas, keršytojas, lama, mažylė lama ir ėriukas. Didžioji lama atsidaro, kad būtų galima apžiūrėti ir keisti jos viduje esančius įrengtus kambarius. Išorėje yra gyvūnų, kuriuos galima prižiūrėti, ir 6 tinkinami moduliai, kuriuos galima perstatyti į bet kurią lamos vietą, tarp kojų arba jai ant nugaros. Užpuolus plėšikams prasideda kova – vaikai gali pasinaudoti savo slaptuoju ginklu, kurį patraukus lama apspjauna priešiškus mobus!

 • Išradingas „Minecraft®“ rinkinys. LEGO® Minecraft Lamų kaimas (21188) kupinas personažų, priedų ir ypatybių, kurios įkvepia kūrybiškai konstruoti, išradingai žaisti ir įspūdingai eksponuoti.
 • „Minecraft®“ personažai. Su lamų piemeniu, lamų riteriu, savanos kaimo gyventoju, kalviu kaimo gyventoju, plėšiku, keršytoju, lama, mažyle lama ir ėriuku.
 • Daugybė būdų žaisti. Atidarius lamų namą atsiveria išradingo žaidimo vaidmenimis galimybės skirtinguose kambariuose. Išorėje yra gyvūnų, kuriais galima rūpintis, ir 6 tinkinami pastatai, kuriuos galima išdėstyti bet kur.
 • Dovana „Minecraft®“ žaidėjams. Šis visapusiškas žaidimo ir eksponavimo LEGO® Minecraft rinkinys taps universalia gimtadienio dovana, švenčių arba bet kurios progos dovana vaikams nuo 9 metų.
 • Daugybė būdų žaisti. Šis perkonstruojamas 31 cm aukščio, 30 cm pločio ir 30 cm gylio rinkinys sklidinas žaidimo galimybių.
 • Tikras „Minecraft®“. LEGO® Minecraft rinkiniai suteikia galimybę mėgautis populiariu žaidimu su personažais, scenomis ir ypatybėmis, kurias perkelia į tikrovę betarpiška kūryba LEGO kaladėlėmis.
 • Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
 • Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 Apleista kasykla LEGO® Minecraft™ 21166

Apleista kasykla LEGO® Minecraft™ 21166

LEGO® Minecraft™ Apleista kasykla (21166) perkelia į tikrovę klasikinius „Minecraft“ nuotykius, kuri..

21.99€

 Kepykla LEGO® Minecraft 21184

Kepykla LEGO® Minecraft 21184

„Minecraft®“ personažų, smagių priedų ir šaunių ypatybių kupina LEGO® Minecraft Kepykla (21184) taps..

23.99€

 Ledo pilis LEGO® Minecraft® 21186

Ledo pilis LEGO® Minecraft® 21186

Įspūdinga LEGO® Minecraft® Ledo pilis (21186) perkelia „Minecraft“ išradingumą, veiksmą ir perkonstr..

49.99€

Skeleto požemis LEGO® Minecraft® 21189

Skeleto požemis LEGO® Minecraft® 21189

LEGO® Minecraft® Skeleto požemis (21189) yra veiksmo kupinas žaislas „Minecraft“ žaidėjams nuo 8 met..

29.99€

Apleistas kaimas LEGO® Minecraft 21190

Apleistas kaimas LEGO® Minecraft 21190

„Minecraft®“ žaidėjai gali nerti į kovos įkarštį ir išradingai konstruoti savo mėgstamiausią žaidimą..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras