Notice: getimagesize(): Read error! in /home/memeltoys/domains/memeltoys.lt/public_html/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/memeltoys/domains/memeltoys.lt/public_html/system/library/image.php on line 14Notice: getimagesize(): Read error! in /home/memeltoys/domains/memeltoys.lt/public_html/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/memeltoys/domains/memeltoys.lt/public_html/system/library/image.php on line 14 Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60345
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 310
 • Jau greitai

  Kaina: 29.99€

Vaikams, kurie mėgsta išradingai žaisti vaidmenimis, patiks LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiukas (60345). Ypatybių kupinas mobilios ūkio krautuvėlės žaislas turi prekybos langelį, atidaromas duris daugybę šaunių funkcijų. Vaikai taip pat gali rauti morkas darže ir pardavinėti įvairias daržoves. O su kiškio figūrėle ir 3 minifigūrėlėmis, įskaitant LEGO City TV personažą, viskas paruošta smagiems ūkio krautuvėlės nuotykiams.

Įtraukianti konstravimo patirtis vaikams nuo 5 metų amžiaus
Šisūkio tematikos žaislinis konstravimo rinkinys turi aiškų iliustruotą spausdintą konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų užtikrintai ir maloniai konstruoti savo LEGO žaislus arba smagiai konstruoti su draugais ir šeima.

LEGO City kūrybos pasaulis
LEGO City ūkio žaidimo rinkiniai atveria neišsemiamas galimybes su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškais automobiliais ir įkvepiančiais personažais išradingam žaidimui, kuris vaizduoja kasdienį gyvenimą smagiu ir įdomiu būdu.

 • Žaislinės ūkio krautuvėlės sunkvežimis vaikams. Vaikams, kurie mėgsta žaisti parduotuvę, be galo patiks LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiukas (60345), kupinas įkvepiančių detalių ir funkcijų ištisoms valandoms išradingo žaidimo.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti mobilią ūkio krautuvėlę ir daržą su daugybe žaisti įkvepiančių ypatybių bei 3 minifigūrėlėmis, įskaitant LEGO® City TV personažą ir kiškio figūrėlę.
 • Smagios ypatybės. Ūkininkų turgelio autobusiukas turi prekybos langelį, atidaromas šonines duris, galines duris ir kabiną minifigūrėlei, o daržo sklypas pasižymi smagia morkų auginimo funkcija.
 • Dovana bet kokia proga. Ūkininkų turgelio autobusiuko žaidimo rinkinį galima padovanoti kaip šventės, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus.
 • Matmenys. Sukonstruotas LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiukas yra 10 cm aukščio, 25 cm ilgio ir 17 cm pločio.
 • Sukurta mažiesiems LEGO® gerbėjams. Su aiškiomis iliustruotomis spausdintomis kiekvieno žaislo konstravimo instrukcijomis.
 • Smagūs priedai. LEGO® minifigūrėlės priedus sudaro žaislinis laistytuvas, kastuvas, šakės, statinė, morkos, moliūgai, kukurūzai, vynuogės, chalapos paprikos ir obuoliai.
 • Žaiskite ir mokykitės. LEGO® City ūkio žaidimo rinkinius sudarantys pastatai, aplinka, transporto priemonės ir personažai įkvepia išradingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti kūrybinius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
 • Aukščiausios kokybės žaislai – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Mėnulio kosminės stoties 60349

LEGO® City Mėnulio kosminės stoties 60349

Prisijunk prie įgulos NASA įkvėptoje Mėnulio kosminėje stotyje. Išeik į atvirą kosmosą aukštai virš ..

41.99€ 64.99€

 LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

Šis LEGO® City Maisto parduotuvės (60347) rinkinys yra kupinas visko, ko vaikams reikia išradingai ž..

49.99€ 59.99€

 Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Vaikams, kurie mėgsta išradingai žaisti vaidmenimis, patiks LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiuka..

29.99€

Tvarto ir ūkio gyvūnai LEGO® City 60346

Tvarto ir ūkio gyvūnai LEGO® City 60346

Su LEGO® City Tvarto ir ūkio gyvūnų (60346) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro žaislinis tvartas su veiki..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras