LEGO® City Riedučių parkas 60290

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60290
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 195
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 26.99€ 32.99€

Šis LEGO® City Riedučių parko (60290) žaislas turi viską, ko vaikams reikia įspūdingiems riedlenčių renginiams rengti, įskaitant trampliną, rampas, sūpynes ir turėklus. Vaikai taip pat gali išplėsti šį žaidimo rinkinį, kad sukurtų savo miestą, naudodami kelio plokštelę. Be to, su BMX dviratininko, sportininko su vežimėliu ir riedlentininko minifigurėlėmis, minia džiūgaus ištisas valandas!Idealiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiausŠis rinkinys turi aiškų konstravimo vadovą ir Instructions PLUS, kurii yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais padeda mažiesiems LEGO konstruotojams tapti meistrais.Išradingas LEGO City kūrybos pasaulisLEGO City žaidimo rinkiniai suteikia vaikams smagia konstravimo ir žaidimo patirtį. Vaikai žaidžia istorijas, kurios smagiai ir išradingai vaizduoja realų gyvenimą su ypatybių kupinais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėmis ir įkvepiančiais veikėjais.

 • Šis veiksmo kupinas LEGO® City Riedučių parko (60290) žaidimo rinkinys iškels vaikų kūrybiškumą į aukštumas. Puikiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus ir įkvepia nevaržomai žaisti kasdieniškus scenarijus.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia improvizuotam riedučių parkui sukonstruoti, įskaitant LEGO® Kelio plokštelę, kliūtis, vėliavas, rampas, sūpynes, sunkvežimis ir BMX dviratininko, sportininko vežimėlyje ir riedlentininko minifigūrėlės.
 • Vaikai gali surengti šauniasriedlenčių varžybas ir atlikti stulbinančių triukų. O su pridedama kelio plokštele, jie gali prisijungti prie kitų kelių plokštelės žaidimo rinkinių ir išplėsti savo miestą.
 • Šis LEGO® City Riedučių parko žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams, kuiems patinka išradingas žaidimas vaidmenimis.
 • Sukonstruotas riedučių parkas yra 12 cm aukščio, 19 cm pločio ir 22 cm gylio, o sunkvežimis yra 5 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 4 cm pločio.
 • Rinkinio LEGO® priedus sudaro riedlentininkų minifigūrėlių šalmai, mobilusis telefonas ir Vita Rush skardinių elementai.
 • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus vadovas padeda pradedantiesiems tapti konstravimo meistrais!
 • LEGO® City Mano miesto rinkiniai pasižymi ypatybių gausiais pastatais, šauniomis žaislinėmis transporto priemonėmis ir įspūdingais personažais, kurie smagiai ir linksmai vaizduoja gyvenimą. Kurdami ir žaisdami vaikai lavina pagrindinius įgūdžius.
 • Visos LEGO® kaladėlės ir dalys gaminamos pagal griežtus pramonės kokybės standartus, siekiant užtikrinti, kad jos būtų vienodos, suderinamos ir smagios konstruoti – taip atliekama nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® City konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Raketinis kaskadininkų motociklas 60298

LEGO® City Raketinis kaskadininkų motociklas 60298

Pagyvinkite vaikų žaidimą šuoliais su inertiniu LEGO® City Raketinio kaskadininkų motociklo (60298) ..

7.99€

LEGO® City Kaskadininkų motociklas griovėjas 60297

LEGO® City Kaskadininkų motociklas griovėjas 60297

Pagyvinkite vaikų žaidimą su inertiniu LEGO® City Kaskadininkų motociklo griovėjo (60297) žaidimo ri..

7.99€

LEGO® City Kaskadininkų parkas 60293

LEGO® City Kaskadininkų parkas 60293

Užvesk savo inertinį motociklą tikroviškiems triukams LEGO® City Kaskadininkų parke. Prisijunk prie ..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras