LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigis 60301

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60301
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 157
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 34.55€ 49.99€

Su šiuo LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigio (60301) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro LEGO City Adventures TV serialo herojė Jessica Sharpe ir liūtas, liūtukas bei gyvatė su kiaušiniu, vaikai gali tapti kasdieniais didvyriais. Pakanka pridėti upės aplinką, žaislinį vandens motociklą ir visureigį, kad viskas būtų parengta įspūdingiems laikinės gamtos gelbėjimo nuotykiams.

Pramogos visai šeimai
LEGO 4+ rinkiniai suteikia vaikams, draugams ir šeimoms ištisas valandas pramogų. Kiekvienąrinkinį sudaro paprastas konstravimo vadovas ir pradinės kaladėlės elementas, kuris padės vaikams greičiau pradėti žaisti. Be to, su 4+ rinkiniais gaunate Instructions PLUS nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais pavers LEGO konstravimą tikru vaikų žaidimu.

Nuostabus LEGO City pasaulis
LEGO City laukinės gamtos žaidimo rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo sūkurį su pažįstamais gyvūnais, tikroviška aplinka, šauniomis transporto priemonėmis ir įkvepiančiais personažais, kurie skatina išradingai žaisti vaidmenimis realius įvykius.

 • Šis LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigio (60301) žaidimo rinkinys idealiai tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie mėgsta gyvūnėlius ir išradingai žaisti, bei LEGO City Adventures TV serialo gerbėjams.
 • Kas yra dėžutėje? Šį žaidimo rinkinį sudaro viskas, ko vaikams reikia norint sukonstruoti visureigį, vandens motociklą ir savanos aplinką, su Jessica Sharpe, eigulio ir tyrinėtojo minifigūrėlėmis bei liūto, liūtuko ir gyvatės figūrėlėmis.
 • Vaikai gali įjungti tilto griovimo funkciją, sukti visureigio gervę ir dalyvauti tikroviškose laukinės gamtos istorijose su pažįstamais gyvūnais ir LEGO® City Adventures TV serialo personaže Jessica Sharpe.
 • Puiki dovanos idėja gimtadieniams ar bet kokiai progai. Suteikia vaikams nuo 4 metų amžiaus ištisas valandas pramogų, be to, jį galima derinti su kitais LEGO® City laukinės gamtos rinkiniais papildomiems nuotykiams su gyvūnais.
 • Sukonstruotas laukinės gamtos gelbėtojų visureigis yra 6 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 7 cm pločio.
 • LEGO® priedus sudaro žaislinis gyvatės kiaušinis, gyvačių gaudyklė, 2 dėžės, žiūronai, racija, fotoaparatas, kaulai, butelis, dešrelė ir šepetys.
 • Šis LEGO® 4+ žaidimo rinkinys turi spausdintines ir skaitmenines instrukcijas bei pradžios kaladėlės elementą, dėl to net pradedantieji gali didžiuotis sukonstravę savo LEGO žaislus!
 • LEGO® City laukinės gamtos žaidimo rinkinys perkelia vaikus į veiksmo sūkurį, padeda jiems įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir lavinti pagrindinius įgūdžius, žaidžiant intriguojančias istorijas ir scenarijus, kurie vaizduoja gyvenimą.
 • Visi LEGO® City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.
 • Visos LEGO® dalys kruopščiai tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų visureigis 60286

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų visureigis 60286

Nudžiuginkite kasdienius herojus nesibaigiančiomis smagiomis pramogomis su šiuo LEGO® City Paplūdimi..

8.99€ 9.99€

LEGO® City Lenktyninio bagio transporteris 60288

LEGO® City Lenktyninio bagio transporteris 60288

Šis LEGO® City Lenktyninio bagio transporterio (60288) žaidimo rinkinys, kurį sudaro visureigis su p..

17.99€ 19.99€

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų keturratis 60300

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų keturratis 60300

Supažindinkite pradedančiuosius tyrinėtojus su gamtos paslaptimis su šiuo įkvepiančiu LEGO® City Lau..

9.99€

 LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

Šis kelių modelių LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos (60302) žaidimo rinkinys yra kupin..

79.99€ 99.99€

LEGO® City Ugninis kaskadininkų motociklas 60311

LEGO® City Ugninis kaskadininkų motociklas 60311

Užvesk inertinį kaskadininkų motociklą ir pasiruošk veiksmo kupiniems nuotykiams su LEGO® City kaska..

7.99€

 LEGO® City Policijos gaudynės banke 60317

LEGO® City Policijos gaudynės banke 60317

Betty, Hacksaw Hank ir Vito surengė miesto banko apiplėšimą. Bum! Jie atvėrė milžiniškas ertmes sien..

89.99€ 109.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras