LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimis 60294

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60294
  • Amžius: 6+
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 59.99€

Prisijunk prie LEGO® City TV veikėjų klouno Citrus, Nate ir Incogn!tro įspūdingam kaskadininkų pasirodymui! Užvesk inertinį motociklą ir paleisk jį nuo tramplino, kad jis pataikytų į taikinio centrą ir numestų klouną Citrus baseinėlį. Atlik nuostabių šuolių ir nusileidimų. Ar tau pavyks perskristi sunkvežimį? Pabandyk ir sužinosi! Šis nuostabus kaskadininkų pasirodymo sunkvežimis turi visą įrangą, kurios reikia nuostabiems kaskadininkų pasirodymams.

Veiksmo kupino kaskadininkų pasirodymo pramogos!

Surenk pasirodymą mieste su šiuo veiksmo kupinu LEGO® City kaskadininkų pasirodymo sunkvežimiu, kupinu nuostabių funkcijų, įskaitant inertinį kaskadininkų motociklą.

Šis aukščiausios kokybės LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimio (60294) žaidimo rinkinys yra kupinas ypatybių veiksmo kupinam žaidimui, įskaitant inertinį kaskadinį motociklą įspūdingiems šuoliams atlikti. Vaiki užveda motociklą ir paleidžia jį nuo tramplino, kad jis pataikytų į taikinio centrą ir numestų klouną į žaislinį baseinėlį. O su 4 minifigūrėlėmis, įskaitant 3 TV serialo LEGO City Adventures veikėjus, vaikai turės viską, ko reikia pašėlusioms pramogoms! Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 6 metų amžiaus • Šis žaislinis žaidimo rinkinys turi spausdintines konstravimo instrukcijas ir Instructions PLUS, kurios yra nemokamos programos LEGO Building Instructions dalis, su priartinimo, pasukimo ir apžiūrėjimo įrankiais, kad konstravimas būtų gyvesnis. Įkvepiantis LEGO City pasaulis LEGO City Stuntz kaskadininkų rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su inertiniais motociklais, šauniais automobiliais, tikroviškais pastatais ir smagiais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis, imituojančiam tikrą gyvenimą. Derinkite su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos žaidimo rinkiniais, kad būtų dar smagiau!

• Paruoškite vietos veiksmo kupinam žaidimui su šiuo aukščiausios kokybės LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimio (60294) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro inertinis motociklas ir smagios kliūtys įspūdingiems triukams.
• Kas dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia milžiniškam sunkvežimiui sukonstruoti, kuriame pakanka vietos pašokimo ir nusileidimo rampoms, baseinėliui, inertiniam motociklui, 4 minifigūrėlėms su priedais ir ne tik.
• Šis nuostabus žaislinis sunkvežimis turi viską, ko reikia įspūdingiems triukams rodyti. Vaikai gali užvesti ir paleisti kaskadinį motociklą baseinėliui aktyvinti ir atlikti įspūdingiems šuoliams bei nusileidimams.
• Įspūdinga gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Derinkite šį rinkinį su kitais LEGO® City Stuntz kaskadininkų serijos modeliais, kad būtų dar daugiau stulbinančio kaskadininkų veiksmo!
• Sukonstruotas kaskadininkų pasirodymo sunkvežimis yra 16 cm aukščio, 48 cm ilgio ir 7 cm pločio.
• Jam nereikia baterijų. Šiame žaisliniame sunkvežimyje esantis kaskadininkų motociklas yra varomas smagračio technologija – visam kitam pakanka vaikų vaizduotės!
• Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis nuoseklus konstravimo vadovas paverčia konstravimą LEGO kaladėlėmis vienu malonumu.
• LEGO® City Stuntz kaskadininkų rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo sūkurį su inertiniais motociklais, tikroviškais pastatais ir linksmais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis pagal tikrus įvykius.
• Visi LEGO® City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.
• LEGO® City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

Azartiškiems berniukams ir mergaitėms patiks šis LEGO® City Kaskadinių triukų varžybų (60299) žaidim..

19.99€

 LEGO® City Raketinis kaskadininkų motociklas 60298

LEGO® City Raketinis kaskadininkų motociklas 60298

Pagyvinkite vaikų žaidimą šuoliais su inertiniu LEGO® City Raketinio kaskadininkų motociklo (60298) ..

7.99€

LEGO® City Kaskadininkų parkas 60293

LEGO® City Kaskadininkų parkas 60293

Užvesk savo inertinį motociklą tikroviškiems triukams LEGO® City Kaskadininkų parke. Prisijunk prie ..

29.99€

LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo arenos 60295

LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo arenos 60295

Užvesk inertinį motociklą ir trauk į LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo areną. Prisijunk prie LEGO C..

84.99€ 109.99€

LEGO® City Safario visureigis 60267

LEGO® City Safario visureigis 60267

Medis su fotoaparatu – ką? Keliaukite į safarį su šiuo šauniu, zebro rašto „LEGO® City“ Safario visu..

29.99€

 LEGO® City Kaskadininkų motociklas 60296

LEGO® City Kaskadininkų motociklas 60296

Vaikai gali mėgautis ištisomis valandomis veiksmo kupinų pramogų su LEGO® City Kaskadininkų motocikl..

7.99€

LEGO® City Kaskadininkų motociklas asmenukėms 60309

LEGO® City Kaskadininkų motociklas asmenukėms 60309

Užvesk inertinį kaskadininkų motociklą ir pasiruošk veiksmui bei nuotykiams su LEGO® City kaskadinin..

7.99€

 LEGO® City Kaskadininkų motociklas viščiukas 60310

LEGO® City Kaskadininkų motociklas viščiukas 60310

Užvesk inertinį kaskadininkų motociklą ir pasiruošk tikroviškiems triukams bei veiksmo kupiniems nuo..

7.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras