LEGO® City Policijos gaudynės banke 60317

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60317
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 915
  • Išparduota!

    Kaina: 89.99€ 109.99€

Betty, Hacksaw Hank ir Vito surengė miesto banko apiplėšimą. Bum! Jie atvėrė milžiniškas ertmes sienoje, kad pagrobtų auksą, bankomatą ir banknotų skaičiuoklę. Tai aukštųjų technologijų nusikaltimas – jie net gi turi droną! Metas kviesti į LEGO® City specialiąsias pajėgas. Pasitelk tinklus šaudantį sraigtasparnį, lipk į nepaprastai tvirtą šarvuotį ir padėk Rooky Partnur ir Sam Grizzled apsaugoti miestą!

Aukščiausios kokybės veiksmo kupinas LEGO® City policijos žaidimo rinkinys

Aukščiausios kokybės LEGO® City policijos žaidimo rinkinys, kupinas nuostabių funkcijų ištisoms valandoms veiksmo kupino žaidimo su 5 LEGO City TV personažų minifigūrėlėmis.

Su šiuo LEGO® City Policijos gaudynių banke (60317) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro funkcijų kupinas banko pastatas, valymo paslaugų sunkvežimis, kuris išsilanksto į nusikaltėlių apiplėšimo transporto priemonę, policijos sraigtasparnis, policijos sunkvežimis ir 6 minifigūrėlės, įskaitant 5 populiarius personažus ir populiaraus TV serialo LEGO City Adventures, bei kelio plokštelės sistema, skirta prijungti prie LEGO žaidimo rinkinių. Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 7 metų amžiaus Prie šio LEGO konstravimo rinkinio pridedamas nuoseklus spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi patogių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti kiekvieną konstruojamą modelį iš visų kampų. Nevaržomas LEGO City pasaulis LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį, kuriame jie patys kuria istorijas su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėms ir smagiais personažais, kurie įkvėps kūrybiškai ir linksmai žaisti vaidmenimis.

• Daugiafunkcis žaidimo rinkinys – LEGO® City Policijos gaudynių banke (60317) žaislinis konstravimo rinkinys skirtas vaikams, kuriems patinka veiksmo kupinas žaidimas vaidmenimis, ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti daugiafunkcį banko pastatą, nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimį, policijos sraigtasparnį, policijos sunkvežimį, bei 6 minifigūrėlės, įskaitant 5 LEGO® City TV personažus.
• Ypatybės ir funkcijos – vaikai gali išlankstyti nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimį, kad pasirodytų keltuvas su pneumatiniu kūju, išlaužti sienos dalis ir iššauti iš policijos sraigtasparnio tinklų šaudyklės.
• Dovana bet kokiai progai – šį LEGO® žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga mažiesiems LEGO konstruotojams nuo 7 metų amžiaus.
• Žaislai, skirti žaisti ir eksponuoti – sukonstruotas nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimis yra 8 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 6 cm pločio.
• Su LEGO® minifigūrėlių priedais, šis žaislinis policijos žaidimo rinkinys turi daugybę smagių priedų išradingam žaidimui, įskaitant banknotų, tamsoje švytinčio žibintuvėlio, telefono ir antrankių elementus,
• Su interaktyviomis skaitmeninėmis instrukcijomis. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
• Padeda lavinti kūrybiškumą. Konstruodami ir žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.
• Patikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia saugumas. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigis 60301

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigis 60301

Su šiuo LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigio (60301) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro LEGO C..

34.55€ 49.99€

 LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

Šis kelių modelių LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos (60302) žaidimo rinkinys yra kupin..

79.99€ 99.99€

LEGO® City Kaskadininkų motociklas asmenukėms 60309

LEGO® City Kaskadininkų motociklas asmenukėms 60309

Užvesk inertinį kaskadininkų motociklą ir pasiruošk veiksmui bei nuotykiams su LEGO® City kaskadinin..

7.99€

 LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

Padėk LEGO® City TV personažams Clemmons ir Feldman gesinti miesto sardinių gamyklą. O ne – iš kubil..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Policijos nuovada 60316

LEGO® City Policijos nuovada 60316

Rami diena LEGO® City Policijos nuovadoje. Vadas Wheeler ir Allen treniruoja policijos šunį kliūčių ..

54.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras