LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60321
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 766
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 89.99€ 109.99€

Padėk LEGO® City TV personažams Clemmons ir Feldman gesinti miesto sardinių gamyklą. O ne – iš kubilo ištekėjo slaptasis padažas! Kas jo sudėtyje? Apsivilk apsauginį kostiumą ir ištirk! Vaje! gelbėdamas mielą katytę ant stogo įstrigo ugniagesys! Greičiau, įtempk gelbėjimo tinklą! Nutaikyk žarną į langus ir numalšink liepsnas, kol jiedu nušoks. Pasiruošk veiksmui!

Veiksmo kupinas, istorijoms įkvepiantis ugniagesių žaidimo rinkinys!

LEGO® City Ugniagesių brigados žaidimo rinkinys kupinas istorijoms įkvepiančių ypatybių ir turi 2 personažus iš TV serialo LEGO City Adventures.

Šis žaislinis LEGO® City Ugniagesių brigados (60321) žaidimo rinkinys kupinas idėjų išradingam žaidimui. Jis skirtas vaikams nuo 7 metų amžiaus, o jį sudaro 3 aukštų sardinių gamykla su nulenkiamomis LEGO liepsnomis ir „slaptojo padažo“ kubilu, bei ugniagesių sunkvežimis su priekaba, su sutraukiamais vandens elementais, ugniagesių motociklas ir ugniagesių vado pikapas. Pridėjus šuns ir katės figūrėles ir 5 minifigūrėles, įskaitant 2 LEGO City TV personažus, galima leistis į žaidimą! Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos Prie rinkinio pridedamas spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų. Kūrybiškas žaidimas vaikams LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėms ir linksmais personažais, kurie įkvėps kūrybiškai žaisti tikrus įvykius.

• Ugniagesių žaidimo rinkinys vaikams nuo 7 metų amžiaus. Įtraukite vaikus į veiksmo sūkurį su šiuo kelių modeliu LEGO® City Ugniagesių brigados (60321) rinkiniu, kuriame yra 2 LEGO City Adventures TV serialo personažai
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti sunkvežimiui, priekabai, motociklui, ugniagesių pikapui, sardinių gamyklos gaisrui ir ne tik, bei 5 minifigūrėlės, šuns ir katės figūrėlės bei 3 kačiukų figūrėlės.
• Vaikų žaidimą papildo smagios funkcijos. Svaidykite LEGO® vandens elementus liepsnoms numušti, įjunkite skersvėjo funkciją krovinių konteineryje ir išliekite „slaptojo padažo“ elementus iš gamyklos kubilo.
• Dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City žaislinį žaidimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga mažiesiems LEGO konstruotojams ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams.
• Matmenys: sukonstruota sardinių gamykla yra 30 cm aukščio, 34 cm pločio ir 32 cm gylio.
• Daugybė minifigūrėlių priedų. LEGO® priedus sudaro gelbėjimo tinklas, šluota, kastuvas, kirvis ir gesintuvas.
• Spausdintos ir skaitmeninės instrukcijos. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Pasaulio pažinimas žaidžiant. LEGO® City žaidimo rinkiniai lavina vaikų fizinius įgūdžius ir suteikia pasitikėjimo savimi kūrybingai žaidžiant.
• Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga – LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Gaisrinė 60215

LEGO® City Gaisrinė 60215

Apsaugok LEGO® City gyventojus su šiuo veiksmo kupinu 60215 Gaisrinė rinkiniu, kuriame yra 3 aukšt..

59.99€ 64.99€

LEGO® City Miško gaisras 60247

LEGO® City Miško gaisras 60247

Mažieji gali tapti ugniagesiais didvyriais su šiuo šauniu „LEGO® City“ Miško gaisro (60247) žaidimo..

8.99€ 9.99€

 LEGO® City Policijos gaudynės banke 60317

LEGO® City Policijos gaudynės banke 60317

Betty, Hacksaw Hank ir Vito surengė miesto banko apiplėšimą. Bum! Jie atvėrė milžiniškas ertmes sien..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Ligoninė 60330

LEGO® City Ligoninė 60330

Ligoninėje verda darbas. Dr. Flieber prižiūri mamą su naujagimiu, Dr. Spetzel atlieka MRT tyrim..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Gaisrinė 60320

LEGO® City Gaisrinė 60320

Leiskis į veiksmo kupinus nuotykius miesto gaisrinėje su Finn McCormack, Freya McCloud ir jų kolegom..

55.99€ 64.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras