LEGO® City Gaisrinė 60320

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60320
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 540
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 55.99€ 64.99€

Leiskis į veiksmo kupinus nuotykius miesto gaisrinėje su Finn McCormack, Freya McCloud ir jų kolegomis ugniagesiais. Apžiūrėk valdymo kambarį ir ugniagesių patalpas, tada nusileisk kartimi į garažą. O ne – reikia skubėti gelbėti įstrigusį kačiuką ir gesinti gaisro! Čiupk gelbėjimo kopėčias, iškviesk priešgaisrinį sraigtasparnį ir šok į ugniagesių sunkvežimį. Metas nuotykiams!

Ypatybių kupinas LEGO® City Gaisrinės žaidimo rinkinys

Padovanokite savo kasdieniam herojui šį LEGO® City Gaisrinės žaidimo rinkinį. Jis kupinas nuostabių detalių vaikams, kuriems patinka veiksmo kupinas ugniagesių žaidimas.

Šioje 3 aukštų LEGO® City Gaisrinėje (60320) yra valdymo kambarys, gyvenamosios ugniagesių patalpos, registratūra ir garažas bei sraigtasparnis, šaudantis LEGO vandens elementus ir ugniagesių automobilis, šaudantis vandens strėlių elementus. Pridėjus ugniagesių minifigūrėles, įskaitant 2 LEGO City TV personažus ir katės bei šuns figūrėles, įsiplieks tikras veiksmas! Šį rinkinį vaikai gali išplėsti pridedama LEGO kelio plokštele. Konstravimo pramogos, skirtos vaikams nuo 6 metų amžiaus Prie rinkinio pridedamas spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų kampų. Įgalinantis LEGO City pasaulis LEGO City žaidimo rinkiniai skatina išradingai žaisti vaidmenimis su ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėms ir įkvepiančiais personažais, kurie įtrauks vaikus į veiksmo sūkurį, kuriame jie patys kurs savo istorijas.

• Ugniagesių žaidimo rinkinys vaikams nuo 6 metų amžiaus – įtraukite vaikus į veiksmo sūkurį su šiuo kelių modeliu LEGO® City Gaisrinės (60320) rinkiniu, kuriame yra 2 LEGO City Adventures TV serialo personažai.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti 3 aukštų gaisrinę, sunkvežimį ir sraigtasparnį, 5 minifigūrėlės, šuns ir katės figūrėlės ir LEGO® kelio plokštelė, skirta prijungti prie kitų LEGO City žaidimo rinkinių.
• Smagios funkcijos papildo žaidimą – vaikai gali šaudyti LEGO® vandens elementus iš priešgaisrinio sraigtasparnio ir vandens strėlių elementus iš ugniagesių automobilio.
• Dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® ugniagesių žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga mažiesiems LEGO konstruotojams ir vaikams, kurie nori papildyti savo miesto modelius.
• Apstu vietos žaidimui. 3 aukštų gaisrinė su garažu, registratūra, gyvenamosiomis ugniagesių patalpomis ir valdymo kambariu yra 30 cm aukščio, 34 cm pločio ir 32 cm gylio.
• LEGO® minifigūrėlių priedai: 4 šalmai ir radijo stotelės, kirvio, puodelio, picos dėžės ir gesintuvų elementai.
• Spausdintos ir skaitmeninės instrukcijos. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Pasaulio pažinimas žaidžiant. LEGO® City žaidimo rinkiniai skirti lavinti vaikų fiziniams įgūdžiams ir suteikti pasitikėjimo savimi kūrybingai žaidžiant.
• Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga – LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Gaisrinė 60215

LEGO® City Gaisrinė 60215

Apsaugok LEGO® City gyventojus su šiuo veiksmo kupinu 60215 Gaisrinė rinkiniu, kuriame yra 3 aukšt..

59.99€ 64.99€

LEGO® City Miesto gaisrininkų brigada 60216

LEGO® City Miesto gaisrininkų brigada 60216

Apsaugok LEGO® City gyventojus su šiuo neįtikėtinu 60216 Miesto gaisrininkų brigada rinkiniu, kuri..

99.99€ 109.99€

 LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

LEGO® City Ugniagesių brigada 60321

Padėk LEGO® City TV personažams Clemmons ir Feldman gesinti miesto sardinių gamyklą. O ne – iš kubil..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

Šis LEGO® City Maisto parduotuvės (60347) rinkinys yra kupinas visko, ko vaikams reikia išradingai ž..

49.99€ 59.99€

LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijos 60353

LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijos 60353

Supažindinkite vaikus su interaktyvaus žaidimo patirtimi, kurioje jiems reikia atlikti pagrindinį va..

24.99€ 29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras