LEGO® City Betonvežis 60325

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60325
  • Amžius: 4+
  • Detalių skaičius: 85
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 19.99€

Padėk LEGO® City statybininkams darbuotis su nuostabiu betonvežiu. Nuvažiuok į statybų aikštelę ir pneumatiniu kūju ir karučiu pašalink senus pamatus. Tada išlankstyk lataką sunkvežimio gale ir pasuk būgną, kad išlietum betoną. Kai baigsi, susidėk įrankius ir keliauk dirbti kitų darbų!

Žaislinės statybinės transporto priemonės žaidimo rinkinys

Vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie dievina žaislines statybines transporto priemones, be galo patiks šis LEGO® City Betonvežio žaidimo rinkinys su įrankiais ir 2 minifigūrėlėmis.

Įdarbinkite vaikų vaizduotę su LEGO® City Betonvežiu (60325). Ši žaislinė statybinė transporto priemonė su atidaroma vairuotojo kabina sukamu maišymo būgnu, turi žaislinį pneumatinį kūjį, karutį ir kelio darbų ženklą. Pridėjus 2 darbininkų minifigūrėles, galima išradingai žaisti ištisas valandas. Sukurta berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus Šis 4+ žaidimo rinkinys vaikams padeda vaikams iš anksto suformuotu pradinės kaladėlės pagrindu, nuo kurio galima pradėti, nuosekliu iliustruotu konstravimo vadovu ir interaktyviomis skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi patogių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti užbaigtą modelį konstruojant. Pažink pasaulį žaisdamas Vaikai auga nuostabių transporto priemonių ir mašinų apsuptyje, o su LEGO City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniais jie gali jas pažinti iš arčiau, žaisdami su tikroviškai modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam išradingam žaidimui

• Smagi statybinė transporto priemonė. Statyti kur kas smagiau su LEGO® City Betonvežiu (60325). Šis įkvepiantis žaislinis sunkvežimis, sukurtas vaikams nuo 4 metų amžiaus, suteikia kur kas daugiau nei betoną.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti LEGO® City Betonvežį, ir žaislinis karutis, pneumatinis kūjis, kelio darbų ženklas bei 2 darbuotojų minifigūrėlės.
• Tikroviškas žaidimas. Betonvežis turi sukamą maišymo būgną, kuriame gabenami žaislinio betono elementai išpilami per išlankstomą lataką transporto priemonės gale, kaip ir tikroje mašinoje.
• Smagus žaislas vaikams. Galima padovanoti kaip gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus.
• Patogu nešioti ir pasidėti. Sukonstruotas žaislinis betonvežis yra 9 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 7 cm pločio.
• LEGO® City 4+ žaidimo rinkinys. Su LEGO® pradinės kaladėlės elementu, iliustruotu konstravimo vadovu ir skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis, pasiekiamomis nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions.
• Su interaktyviu konstravimo vadovu. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Lavina vaikų įgūdžius.  LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir lavinti pagrindinius įgūdžius su tikroviškais modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybingam žaidimui.
• Aukščiausios kokybės žaislai. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Lenktyninės valties transporteris 60254

LEGO® City Lenktyninės valties transporteris 60254

Šis „LEGO® City“ Lenktyninės valties transporterio (60254) žaidimo rinkinys išties šaunus, o jį sud..

26.99€ 29.99€

LEGO® City Lenktyniniai automobiliai 60256

LEGO® City Lenktyniniai automobiliai 60256

Fantastiškas konstravimo rinkinys vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Jūsų mažiesiems lenktynini..

17.99€ 29.99€

LEGO® City Gelbėjimo sraigtasparnio transporteris 60343

LEGO® City Gelbėjimo sraigtasparnio transporteris 60343

Padėk nugabenti Gelbėjimo sraigtasparnį į jo bazę LEGO® City. Šis įspūdingas raudonas sunkvežimis tu..

29.99€

 LEGO® City Mobilusis kranas 60324

LEGO® City Mobilusis kranas 60324

Šok į galingą mobilųjį kraną ir važiuok į LEGO® City kiloti sunkių krovinių. Šis nuostabus 6 ratų su..

37.99€ 39.99€

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

Su šiuo LEGO® City Kaskadininkų iššūkio su kardais (60340) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro smagračiu v..

19.99€

City Lenktynių automobilis LEGO® City  60322

City Lenktynių automobilis LEGO® City 60322

Supažindinkite vaikus su pramogų ir jaudulio pasauliu su šiuo LEGO® City Lenktynių automobilio (6032..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras