LEGO® City Mėnulio kosminės stoties 60349

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 60349
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 500
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 55.99€ 64.99€

Prisijunk prie įgulos NASA įkvėptoje Mėnulio kosminėje stotyje. Išeik į atvirą kosmosą aukštai virš Mėnulio, kad patikrintum stoties saulės elementus ir akumuliatorių. Stoties manipuliatoriumi sugauk orbitoje besisukantį meteoritą ir pasidėk jį krovinių modulyje, kad galėtum jį ištirti laboratorijoje. Tada sudėk mėginius į kapsulę, kuri juos pargabens į Žemę. Galiausiai, užkąsk ir eik gulti!

Fantastiškas kosminės stoties žaidimo rinkinys vaikams

Iškelkite vaikų vaizduotę į orbitą su NASA įkvėptu kosminių tyrimų žaidimo rinkiniu, kurį sudaro Mėnulio kosminė stotis ir 5 astronautų minifigūrėlės.

Suteikite naują matmenį kūrybiškam žaidimui su LEGO® City Mėnulio kosminės stoties (60349) žaidimo rinkiniu. Šis NASA įkvėptas kosminis žaislas turi daugybę tikroviškų ypatybių išradingam žaidimui, įskaitant mokslinę ir botanikos laboratoriją bei prisišvartuojančią kosminę kapsulę ir 5 astronautų minifigūrėles. Sujunkite šį rinkinį su kitais LEGO City Kosmoso serijos rinkiniais dar šaunesnėms kosminėms pramogoms. Konstravimo patirtis vaikams nuo 6 metų amžiaus Prie šio LEGO konstravimo rinkinio pridedamas nuoseklus spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi patogių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti kiekvieną konstruojamą modelį iš visų kampų. Nežemiški žaidimo rinkiniai LEGO City Kosmoso žaislinius žaidimo rinkinius sudaro gausybe ypatybių pasižymintys modeliai, įkvėpti tikrų NASA mašinų, transporto priemonių ir kosminių laivų bei įkvepiantys astronautų personažai išradingam, nevaržomam žaidimui pagal realias kosmines misijas.

• LEGO® City kosmoso tematikos žaidimo rinkiniai – LEGO City Mėnulio kosminė stotis (60349) yra kupina NASA įkvėptų ypatybių ir funkcijų išradingam kosminiam žaidimui.
• Kas yra dėžėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti Mėnulio kosminei stočiai su prisišvartuojančia kosmine kapsule, ir 5 astronautų minifigūrėlės.
• Sukurta kūrybiškam žaidimui. Ši žaislinė kosminė stotis turi mokslinę ir botanikos laboratorijas, patalpas miegui ir prisišvartuojančią kosminę kapsulę.
• Dovana visoms progoms. Šį LEGO® žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 6 nuo metų amžiaus.
• Kosminės stoties matmenys. Sukonstruota Mėnulio kosminė stotis yra 13 cm aukščio, 32 cm ilgio ir 28 cm pločio.
• Su LEGO® minifigūrėlių priedais. Šio žaislinės kosminės stoties žaidimo rinkinio minifigūrėlių priedus sudaro fotoaparatas, veržliaraktis, gręžtuvas, šalmai ir augalai.
• Interaktyvios konstravimo instrukcijos. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Žaisk ir mokykis. LEGO® City Kosmoso žaislai įkvėpti tikrų NASA mašinų, transporto priemonių ir kosminių laivų nevaržomam žaidimui pagal tikrus įvykius.
• Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Mėnuleigio bandymas 60225

LEGO® City Mėnuleigio bandymas 60225

Gimei tyrinėti visatą! Konstruok ir įkvėpk ateinančias astronautų kartas su LEGO® kosmoso raketomi..

19.99€ 21.99€

LEGO® City Marso tyrimų erdvėlaivis 60226

LEGO® City Marso tyrimų erdvėlaivis 60226

Gimei tyrinėti visatą! Konstruok ir įkvėpk ateinančias astronautų kartas su LEGO® kosmoso raketomi..

29.99€ 34.99€

LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60227

LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60227

Gimei tyrinėti visatą! Konstruok ir įkvėpk ateinančias astronautų kartas su LEGO® kosmoso raketomi..

49.99€ 59.99€

LEGO® City Mėnuleigis 60348

LEGO® City Mėnuleigis 60348

Leiskis kartu su astronautais į NASA įkvėptą misiją pargabenti meteoritą nuo Mėnulio paviršiaus. Sės..

24.99€ 29.99€

 LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

Šis LEGO® City Maisto parduotuvės (60347) rinkinys yra kupinas visko, ko vaikams reikia išradingai ž..

49.99€ 59.99€

LEGO City Marso kosminio laivo tyrinėjimo misijos 60354

LEGO City Marso kosminio laivo tyrinėjimo misijos 60354

Iškelkite vaikus į orbitą su interaktyvaus žaidimo patirtimi, kurioje jiems reikia atlikti pagrindin..

24.99€ 29.99€

 Vištidė LEGO® City 60344

Vištidė LEGO® City 60344

Supažindinkite vaikus su smagiais nuotykiais ūkyje su šiuo LEGO® City Vištidės (60344) žaidimo rinki..

9.99€

 Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City  60345

Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Vaikams, kurie mėgsta išradingai žaisti vaidmenimis, patiks LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiuka..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras