LEGO® City Maisto parduotuvė 60347

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60347
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 404
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 49.99€ 59.99€

Šis LEGO® City Maisto parduotuvės (60347) rinkinys yra kupinas visko, ko vaikams reikia išradingai žaisti parduotuvę. Žaislinis prekybos centras yra pilnas įvairių daržovių ir turi elektromobilį, šakinį krautuvą bei pirkinių vežimėlį. Be to, vaikai gali prijungti rinkinio stovėjimo aikštelės kelio plokštelę prie kitų LEGO žaidimo rinkinių ir papildyti žaidimą, o tarp 5 minifigūrėlių yra ir TV serialo LEGO City Adventures TV personažas ponas Derlius.

Sukurta berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus
Šis žaidimo rinkinys turi konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų konstruoti savo LEGO žaislus arba konstruoti ir žaisti savarankiškai arba su draugais ir šeimos nariais.

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su tikroviškomis transporto priemonėms, ypatybių gausiais pastatais ir įkvepiančiais personažais smagiam žaidimui vaidmenimis pagal tikroviškus scenarijus.

 • Žaislinis prekybos centro žaidimo rinkinys. Vaikai nuo 6 metų gali mėgautis ištisomis valandomis išradingo žaidimo vaidmenimis su šiuo LEGO® City Maisto parduotuvės (60347) žaidimo rinkiniu.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaisliniam prekybos centrui, elektromobiliui ir šakiniam krautuvui bei, LEGO® kelio plokštelė ir 5 minifigūrėlės, įskaitant TV serialo LEGO City Adventures TV personažą poną Derlių.
 • Funkcijos ir ypatybės. Vaikai gali gabenti dėžes šakiniu krautuvu, išdėlioti daržoves vitrinoje, prikrauti rūšiavimo konteinerį ir prijungti rinkinį prie kitų LEGO® City žaidimo rinkinių pridedama kelio plokštele.
 • Dovana išradingiems vaikams. LEGO® City prekybos centro žaidimo rinkinį galima padovanoti kaip gimtadienio, šventės ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
 • Daugybė vietos parduotuvės žaidimui. Sukonstruota maisto parduotuvė yra 11 cm aukščio, 36 cm pločio ir 13 cm gylio.
 • Su smagiais LEGO® minifigūrėlių priedais. Šis maisto parduotuvės žaidimo rinkinys turi pirkinių vežimėlį, žuvį, duonos kepalą ir įvairių vaisių bei daržovių.
 • Konstravimo ir žaidimo pramogos. Šis LEGO® City žaidimo rinkinys turi aiškias konstravimo instrukcijas visiems pridedamiems LEGO žaislams.
 • Vaikai mokosi žaisdami. LEGO® City ūkio žaidimo rinkinius sudarantys pastatai, transporto priemonės ir personažai įkvepia išradingam ir kūrybingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti svarbiausius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
 • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Gaisrinė 60320

LEGO® City Gaisrinė 60320

Leiskis į veiksmo kupinus nuotykius miesto gaisrinėje su Finn McCormack, Freya McCloud ir jų kolegom..

55.99€ 64.99€

 LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų stotis 60328

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų stotis 60328

Saulėta diena paplūdimyje. Nusipirk gaivaus gėrimo iš linksmai apsirengusio ledų pardavėjo arba čiup..

29.99€

 LEGO® City Mėnulio kosminės stoties 60349

LEGO® City Mėnulio kosminės stoties 60349

Prisijunk prie įgulos NASA įkvėptoje Mėnulio kosminėje stotyje. Išeik į atvirą kosmosą aukštai virš ..

55.99€ 64.99€

 Vištidė LEGO® City 60344

Vištidė LEGO® City 60344

Supažindinkite vaikus su smagiais nuotykiais ūkyje su šiuo LEGO® City Vištidės (60344) žaidimo rinki..

9.99€

 Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Ūkininkų turgelio autobusiukas LEGO® City 60345

Vaikams, kurie mėgsta išradingai žaisti vaidmenimis, patiks LEGO® City Ūkininkų turgelio autobusiuka..

29.99€

Tvarto ir ūkio gyvūnai LEGO® City 60346

Tvarto ir ūkio gyvūnai LEGO® City 60346

Su LEGO® City Tvarto ir ūkio gyvūnų (60346) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro žaislinis tvartas su veiki..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras