LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijos 60353

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60353
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 246
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 24.99€ 29.99€

Supažindinkite vaikus su interaktyvaus žaidimo patirtimi, kurioje jiems reikia atlikti pagrindinį vaidmenį skaitmeninėse nuotykių istorijose, naudojant realias LEGO® kaladėles šaunioms misijoms atlikti ekrane. Šį LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų (60353) žaidimo rinkinį sudaro misijų sunkvežimis, 3 minifigūrėlės, krokodiliuko, panteros jauniklio, varlės, kiškio ir pelėdos figūrėlės bei daugybė LEGO dalių įspūdingiems istorijomis grįstiems iššūkiams įveikti.

Atsisiųskite nemokamą programėlę
Šiam LEGO City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų žaidimo rinkiniui vaikams nuo 6 metų reikalingas išmanusis telefonas su nemokama programėle LEGO Building Instructions.

Kūrybiškas žaidimas vaidmenimis vaikams
Su LEGO City Missions žaidimo rinkiniais vaikai tampa veiksmo herojais, lavina kūrybinius ir problemų sprendimo įgūdžius sąveikaudami su mėgstamais personažais ekrane ir sprendžia betarpiškus konstravimo iššūkius be jokių instrukcijų, kad įveiktų visas kliūtis!

 • Betarpiškos skaitmeninės nuotykių istorijos. Supažindinkite vaikus su interaktyvaus žaidimo patirtimi su šiuo LEGO® City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų (60353) žaidimo rinkiniu.
 • Kas yra dėžutėje? Visos LEGO® kaladėlės, kurių vaikams reikia sukonstruoti misijų sunkvežimiui ir įveikti konstravimo iššūkiams be instrukcijų, bei 3 minifigūrėlės ir krokodiliuko, panteros, pelėdos, varlės ir kiškio figūrėlės.
 • Interaktyvios LEGO® pramogos vaikams. Vaikai atlieka pagrindinį skaitmeninių nuotykių istorijų vaidmenį, naudodami tikras LEGO kaladėles, kad įveiktų gyvūnų gelbėjimo misijas ekrane.
 • Smagi dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City Laukinių gyvūnų gelbėjimo misijų žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 6 nuo metų amžiaus.
 • Modelio matmenys. Sukonstruotas pagrindinis misijų pikapo modelis yra 6 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 6 cm pločio.
 • Su misijų priedais. Minifigūrėlių priedus sudaro žaislinis šepetys, padidinamasis stiklas, fotoaparatas, taurė, žiūronai, kiškis, maitinimo buteliukas, švirkštas, radijo stotelė, tinklas ir kastuvas.
 • Žaidimas be instrukcijų. Vaikai mokosi žaisdami, naudodami tikras LEGO® kaladėles ir savo kūrybiškumą, kad išspręstų konstravimo iššūkius ekrane ir įveiktų visas kliūtis.
 • Programėle grįstas žaidimo rinkinys. LEGO® City Missions žaidimo rinkiniams būtinas išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris su programėle LEGO Building Instructions.
 • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

Šis kelių modelių LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos (60302) žaidimo rinkinys yra kupin..

79.99€ 99.99€

LEGO® City Mėnulio tyrimų stotis 60350

LEGO® City Mėnulio tyrimų stotis 60350

Su šiuo NASA įkvėptu LEGO® City Mėnulio tyrimų stoties (60350) žaidimo rinkiniu laukia smagios misij..

89.99€ 109.99€

 LEGO® City Gaisrinė 60320

LEGO® City Gaisrinė 60320

Leiskis į veiksmo kupinus nuotykius miesto gaisrinėje su Finn McCormack, Freya McCloud ir jų kolegom..

55.99€ 64.99€

LEGO City Vandens policijos detektyvų misijos 60355

LEGO City Vandens policijos detektyvų misijos 60355

Supažindinkite vaikus su interaktyvia policijos detektyvų žaidimo patirtimi, kurioje jie atlieka pag..

24.99€ 29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras