LEGO® City Vonios kaskadinio motociklas 60333

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60333
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 14
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 7.99€

Paspartinkite vaikų žaidimus su LEGO® City Vonios kaskadinio motociklo (60333) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro smagračiu varomas vonios motociklas įspūdingiems triukams atlikti. Pakanka pridėti LEGO City Stuntz personažą lenktynininką Sadsį Saimoną su vonios ančiuku, kvėpavimo vamzdeliu ir gelbėjimosi liemene skraidančios vonios pasirodymams!

Žaislai vaikams nuo 5 metų amžiaus
Šis žaislinio kaskadinio motociklo rinkinys turi iliustruotą konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų konstruoti savo LEGO žaislus arba smagiai konstruoti ir žaisti su draugais ir šeimos nariais.

Vaikai tampa pasirodymo žvaigždėmis
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su šauniomis transporto priemonėmis, tikroviškais pastatais ir įkvepiančiais personažais tikroviškam žaidimui vaidmenimis. Derinkite su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos žaidimo rinkiniais, kad triukai būtų dar įspūdingesni!

 • Žaislinis kaskadininkų motociklas tikroviškam kaskadininkų veiksmui. Supažindinkite vaikus su Stuntz visata su šiuo LEGO® City Vonios kaskadinio motociklo (60333) žaidimo rinkiniu, įskaitant smagią LEGO City Stuntz motociklininko minifigūrėlę.
 • Kas yra dėžutėje? Šiame žaisliniame žaidimo rinkinyje yra visko, ko vaikams reikia sukonstruoti LEGO® City Stuntz lenktyninko Sadsio Saimono minifigūrėlę su žaisliniu vonios ančiuku, kvėpavimo vamzdeliu, kauke ir gelbėjimosi liemene.
 • Varomas smagračiu. Vaikai užveda smagratį pastumdami kaskadininkų motociklą pirmyn ir jį paleidžia važiuoti ant galinio rato ir atlikti triukus ore.
 • Dovana vaikams nuo 5 metų. Šį LEGO® City Stuntz žaidimo rinkinį galima dovanoti šventei, gimtadieniui arba bet kokia proga.
 • Matmenys. Sukonstruotas Vonios kaskadininkų motociklas yra 3,5 cm aukščio, 6 cm ilgio ir 2 cm pločio.
 • LEGO® City Stuntz visatos dalis. Derinkite šį kaskadininkų motociklą su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų serijos rinkiniais, kad būtų dar daugiau kaskadininkų veiksmo.
 • Konstravimo pramogos vaikams nuo 5 metų. Su aiškiomis iliustruotomis spausdintomis konstravimo instrukcijomis.
 • Vaikai lavinasi žaisdami. LEGO® City žaidimo rinkinius sudaro pastatai, transporto priemonės ir personažai, kurie įkvepia išradingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti kūrybinius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
 • Užtikrinta kokybė – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Kaskadininkų motociklas 60296

LEGO® City Kaskadininkų motociklas 60296

Vaikai gali mėgautis ištisomis valandomis veiksmo kupinų pramogų su LEGO® City Kaskadininkų motocikl..

7.99€

 LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklas 60331

LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklas 60331

Vaikai gali mėgautis ištisomis valandomis žaidimo su šiuo LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklo ..

7.99€

LEGO® City Nutrūktgalviško skorpiono kaskadininkų motociklas 60332

LEGO® City Nutrūktgalviško skorpiono kaskadininkų motociklas 60332

Suteikite vaikų žaidimui ugnelės su LEGO® City Nutrūktgalviško skorpiono kaskadininkų motociklo (603..

7.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras