LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa 60339

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60339
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 598
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 119.99€ 139.99€

Šis LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa (60339) žaidimo rinkinys yra kupinas funkcijų ir turi 2 smagračiu varomus kaskadininkų motociklus bei sunkvežimį monstrą su rampa tikriems kaskadiniams triukams atlikti. Arenos dekoracijas sudaro žaislinė liepsnų siena, nasrais kaukšinčios gyvatės kilpa ir liepsnojanti kilpa bei daugybė šaunių priedų. Įspūdingiems pasirodymams ir varžyboms tetrūksta 7 minifigūrėlių, tarp kurių yra ir 2 kaskadininkai.

Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 7 metų amžiaus
Šis LEGO City Stuntz rinkinys turi aiškias kiekvieno modelio konstravimo instrukcijas, kad vaikai galėtų smagiai konstruoti savo LEGO žaislus arba smagiai konstruoti su draugais ir šeimos nariais.

Vaikai tampa pasirodymo žvaigždėmis!
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su tikroviškomis transporto priemonėmis, tikroviškais pastatais ir įkvepiančiais personažais smagiam žaidimui vaidmenimis. Derinkite su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos žaidimo rinkiniais, kad triukai būtų dar įspūdingesni.

 • Tikroviškas kaskadinių triukų veiksmas vaikams. LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa (60339) žaidimo rinkinys suteikia galimybę rengti veiksmo kupinus kaskadininkų pasirodymus ir varžybas.
 • Kas yra dėžutėje? Šią žaislinę kaskadinių triukų areną sudaro įėjimo arka, gyvatės kilpa, liepsnų kilpa, ugnies siena, sunkvežimis monstras, prekystalis, žiūrovų tribūna, 2 kaskadininiai motociklai ir 7 minifigūrėlės.
 • Smagios funkcijos. Vaikai gali užvesti smagračiu varomus kaskadininkų motociklus ir jais pralėkti pro ugnies sieną, apvažiuoti nasrais kaukšinčios gyvatės kilpą ir uždegti liepsnos kilpą.
 • Dovana vaikams, kuriems patinka veiksmo žaislai. Šį LEGO® City Stuntz žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 7 nuo metų amžiaus.
 • Matmenys. Arena turi keletą dekoracijų, įskaitant liepsnos sieną, kuri yra 20 cm aukščio, 16 cm pločio ir 34 cm gylio.
 • Su smagiais LEGO® priedais. Šis Stuntz žaidimo rinkinys turi smagių priedų, kuriuos sudaro porcija ledų, gazuotas gėrimas ir fotoaparatas.
 • Konstravimo pramogos veiksmo gerbėjams nuo 7 metų. Su aiškiomis spausdintinėmis visų modelių konstravimo instrukcijomis.
 • Žaislai, kurie įkvepia išradingai žaisti. LEGO® City Stuntz žaislai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį savo pastatais, transporto priemonėmis ir personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui.
 • Užtikrinta kokybė – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

Azartiškiems berniukams ir mergaitėms patiks šis LEGO® City Kaskadinių triukų varžybų (60299) žaidim..

19.99€

LEGO® City Šimpanzės smūgių kaskadinė kilpa 60338

LEGO® City Šimpanzės smūgių kaskadinė kilpa 60338

LEGO® City Šimpanzės smūgių kaskadinės kilpos (60338) žaislo konstravimo rinkinį sudaro kaskadininkų..

44.99€ 54.99€

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

Su šiuo LEGO® City Kaskadininkų iššūkio su kardais (60340) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro smagračiu v..

19.99€

LEGO® City Griaunantis kaskadininkų iššūkis 60341

LEGO® City Griaunantis kaskadininkų iššūkis 60341

Varžytis mėgstantiems vaikams labai patiks šis LEGO® City Griaunančio kaskadininkų iššūkio (60341) ž..

19.99€

 LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkis 60342

LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkis 60342

Užkurkite veiksmo kupiną žaidimą su šiuo LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkio (60342) ri..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras