LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkis 60342

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60342
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 122
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.99€

Užkurkite veiksmo kupiną žaidimą su šiuo LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkio (60342) rinkiniu. Vaikai gali užvesti ir paleisti smagračiu varomą motociklą, apvažiuoti skeletą ir besisukantį ryklio ratą, kad nuverstų statines ir atrastų paslėptą piratų lobio skrynią. Pridėkite 2 minifigūrėles, kurių viena yra LEGO City TV personažas Chuck D. Goldberg, ir leiskitės į ištisas valandas žaidimo vaidmenimis.

Smagus konstravimo ir žaidimo žaislas vaikams nuo 5 metų amžiaus
Šis LEGO City Stuntz žaislinis žaidimo rinkinys turi iliustruotą konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų konstruoti savo LEGO žaislus arba smagiai konstruoti ir žaisti su draugais ir šeimos nariais.

Sveiki atvykę į LEGO City kūrybos pasaulį
LEGO City žaisliniai žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su šauniomis transporto priemonėmis, tikroviškais pastatais ir įkvepiančiais personažais tikroviškam žaidimui vaidmenimis. Derinkite su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos žaidimo rinkiniais, kad triukai būtų dar įspūdingesni!

 • Tikri kaskadininkų nuotykiai vaikams nuo 5 metų. Su šiuo LEGO® City Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkio (60342) žaidimo rinkiniu viskas paruošta smagiems kaskadininkų pasirodymams ir varžyboms.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkį bei smagračiu varomą kaskadininkų motociklą, 2 minifigūrėles, įskaitant TV serialo LEGO® City Adventures personažą, ir skelto figūrėlę.
 • LEGO® City Stuntz iššūkis su smagiomis funkcijomis. Vaikai užvedažaislinį kaskadininkų motociklą ir jį paleidžia, apvažiuoja besisukantį ryklio ratą, kad numuštų statines ir atrastų piratų lobio skrynią.
 • Dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City Stuntz žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams nuo metų 5 amžiaus.
 • Matmenys. Ryklio užpuolimo kaskadininkų iššūkis yra 19 cm aukščio, 26 cm pločio ir 9 cm gylio.
 • Su smagiais LEGO® priedais – minifigūrėlės priedus sudaro 2 žaisliniai deimantai, įrankių dėžė, lobio žemėlapis ir lobio skrynia.
 • Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 5 metų. Šis LEGO® City žaislas turi aiškias spausdintines konstravimo instrukcijas.
 • Žaislai išradingam žaidimui. LEGO® City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį savo pastatais, transporto priemonėmis ir personažais, kurie įkvepia kūrybai ir išradingam žaidimui vaidmenimis.
 • Užtikrinta kokybė – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančiusnuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

LEGO® City Kaskadinių triukų varžybos 60299

Azartiškiems berniukams ir mergaitėms patiks šis LEGO® City Kaskadinių triukų varžybų (60299) žaidim..

19.99€

 LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa 60339

LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa 60339

Šis LEGO® City Kaskadinių triukų arenos su dviguba kilpa (60339) žaidimo rinkinys yra kupinas funkci..

119.99€ 139.99€

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

LEGO® City Kaskadininkų iššūkis su kardais 60340

Su šiuo LEGO® City Kaskadininkų iššūkio su kardais (60340) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro smagračiu v..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras