LEGO® Disney™ Rėja ir Širdies rūmai 43181

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43181
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 610
 • Išleidimo metai: 2021
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 71.99€ 94.99€

Su šiuo LEGO® ǀ Disney Raya ir Širdies rūmų (43181) rinkiniu Disney gerbėjų laukia nuotykiai. Rinkinys turi spausdintas konstravimo instrukcijas ir skaitmenines Instructions PLUS! Naudodami pagalbinę programėlę LEGO Building Instructions, net mažieji konstruotojai jaučiasi tarsi tikri meistrai... Nerealu!

Patrauklios pastato detalės
Konstruojami rūmai turi 6 skirtingus kambarius, įskaitant sosto menę, lobių kambarį ir paslėptą kambarį už apsukamos sienos. 2 šoniniai bokštai atsidaro ir juose telpa Raya ir Namaari ginklai. Atsidarančiame centriniame bokšte yra miegamasis, su Raya draugų portretais.

Įspūdingi nuotykiai
Vaikai gali pasinerti į žaidimą su 2 lėlyčių figūrėlėmis iš Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ – Raya ir Namaari - bei Tuk Tuk ir Namaari Serlot LEGO figūrėlėmis. Rinkinys taps unikalia šventine dovana ir gali būti derinamas su LEGO ǀ Disney Raya ir Sisu drakonu (43184) puikiausiam Širdies rūmų konstravimo rinkiniui sukurti žaidimui vaidmenimis.

 • Nustebinkite šaunų vaiką šiuo išskirtiniu ir unikaliu LEGO® ǀ Disney Raya ir Širdies rūmų (43181) rinkiniu. Šis smagus rinkinys, kupinas ypatybių ir priedų, įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis.
 • Šį rinkinį, sukurtą pagal naująjį Disney filmuką „Disney Raya ir Paskutinis Drakonas“, sudaro rūmai su 6 kambariais ir 2 bokštais, Raya ir Namaari lėlyčių figūrėlės bei Tuk Tuk ir Namaari Serlot LEGO® figūrėlės.
 • Rūmuose yra besisukanti siena su slaptu kambariu, didelė lobių skrynia ir atsidarantis centrinis bei šoniniai bokštai. Derinkite su LEGO® ǀ Disney Raya ir Sisu drakonu (43184), kad įspūdis būtų pritrenkiantis.
 • Disney „Raya ir paskutinio drakono“ gerbėjams be galo patiks šis konstruojamas žaislas su jo detalėmis ir smagiais priedais. Dėl savo ypatybių ir istorijų idėjų šis rinkinys taps puikia madinga dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus.
 • Konstruojamas žaislas, kupinas detalių. Rūmai yra 24 cm aukščio, 28 cm pločio ir 16 cm gylio bei sukurti žaisti savarankiškai arba su draugais.
 • Rinkinys puikiai tinka žaisti ir taps gražia puošmena. Vaikai gali sukonstruoti rinkinį, fotografuoti ir dalytis savo pirmaisiais LEGO® ǀ Disney „Raya ir paskutinio drakono“ Širdies rūmais su draugais!
 • Spausdintos konstravimo instrukcijos yra puikios, bet skaitmeninės Instructions PLUS yra dar PUIKESNĖS! Naudojant programą LEGO® Building Instructions, net pradedantieji konstruotojai gali priartinti ir sukioti modelius.
 • Įtraukite vaikus į Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ fantazijos ir nuotykių pasaulį su šiuo kūrybišku LEGO® ǀ Disney rinkiniu. Vaikai gali žaisti įspūdingus nuotykius su Disney Raya ir jos draugais!
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Auksplaukės bokštas 43187

LEGO® Disney™ Auksplaukės bokštas 43187

Šiame LEGO® ǀ Disney (43187) Auksplaukės bokšto rinkinyje mažųjų Disney princesių gerbėjų laukia li..

53.99€ 66.99€

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

„Disney“ filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ gerbėjams patiks šis LEGO® ǀ Disney Boun laivelio (..

44.99€ 59.99€

LEGO® Disney™ Rėja ir drakonas Sisu 43184

LEGO® Disney™ Rėja ir drakonas Sisu 43184

Su šiuo išskirtiniu Disney Raya ir Sisu drakono (43184) rinkiniu laukia įspūdžiai ir paslaptys. Šį ..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras