LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 10772
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 59
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 9.99€

Lavinkite vaikų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio propelerinio lėktuvo (10772) rinkiniu vaikams nuo 4 metų amžiaus, kuris nustebins draugus žaidimų aikštelėje. Su lėktuvu, 2 mažais modeliais ir išskirtine Mikio silueto plytele, vaikai gali prisijungti prie Disney Peliuko Mikio pramogų padangėje.

Lengva konstruoti ir žaisti
Šis LEGO 4+ lėktuvo rinkinys yra kupinas įtraukiančių elementų, kurie neabejotinai suteiks vaikams puikią žaidimo patirtį, bei pradinė kaladėlė, kuri padės kaip mat pradėti konstruoti. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti!

Šauni pramoga visai šeimai
4+ rinkiniai yra puikus būdas suaugusiems pramogauti kartu su vaikais. Prie šio rinkinio pridedamos paprastos instrukcijos su paveikslėliais, dėl to nekils kliūčių skaityti nemokantiems vaikams. Be to, prie jo pridedamos Instructions PLUS, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Programėlėje vaikai gali aiškiai matyti konstravimo procesą ir išsaugoti savo pažangą, kad galėtų bet kada sugrįžti ir vėl konstruoti.

 • Įspūdingas LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvo (10772) rinkinys suteikia vaikams žaidimo vaidmenimis ir konstravimo įgūdžius lavinantį žaidimą, jiems prižiūrint ir skraidinant šauniu lėktuvu.
 • Tobula dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie nori diktuoti madas žaidimų aikštelėje! Nustebinkite vaikus kūrybiška dovana, kuri lavina konstravimo įgūdžius, sužadina vaizduotę ir suteikia ištisas valandas pramogų.
 • Patogus pasiimti žaidimui kelyje. Konstruojamas žaislas turi pradžios kaladėlės pagrindą, kad būtų lengviau pradėti konstruoti, ir minifigūrėlę ir išskirtinę Mikio plytelę!
 • Šis LEGO® ǀ Disney rinkinys yra kupinas smagių detalių ir priedų, įskaitant priežiūros įrankių stovo su veržliarakčiu ir purškiančio butelio elementus bei konstruojamą vėliavėlę, kurie išplės žaidimo vaidmenimis galimybes.
 • 6 cm aukščio ir 14 cm pločio rinkinys puikiai tinka nevaržomam žaidimui. Kadangi jis suderinamas su kitomis LEGO® kaladėlėmis, jį galima plėsti augant vaikų pasitikėjimui savo jėgomis.
 • Suteikite mažiesiems konstruotojams puikią patirtį su paprastomis iliustruotomis instrukcijomis, kurios nesukels sunkumų net skaityti nemokantiems vaikams, bei priartinimo ir modelių išsaugojimo galimybėmis skaitmeninėse Instructions PLUS!
 • 4+ rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.
 • LEGO® komponentai atitinkagriežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra visada patogūs paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!
 • LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DUPLO® Žaibo Makvyno lenktynių diena 10924

LEGO® DUPLO® Žaibo Makvyno lenktynių diena 10924

Sužadinkite vaikų vaizduotę su numylėtais personažais iš Disney ir Pixar filmų Ratai. Žaibo Makvyno ..

26.99€ 34.99€

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio traukinys 10941

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio traukinys 10941

Stilingai atšvęskite mažylio gimtadienį su žaviu LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio tr..

26.99€ 34.99€

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namai ir kavinė 10942

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namai ir kavinė 10942

Jei ieškote „Disney“ magija spinduliuojančio lėlių namelio, LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minės namuose ir k..

44.99€ 49.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

Padėkite vaikams ugdyti įgūdžius su šiuo smagiu LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Leda..

19.99€

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

Sužadinkite vaikų vaizduotę su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio ir Pelytės Minės..

19.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

Lavinkite mažųjų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gais..

44.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras