LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 10774
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 88
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 19.99€

Sužadinkite vaikų vaizduotę su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminės raketos (10774) rinkinius. Rinkinys, kurį sudaro atidaroma raketa ir kosminė stotis, suteikia vaikams nuo 4 metų amžiaus galimybę keliauti į kosmosą drauge su Disney Peliuku Mikiu ir Pelyte Mine.

Skirta konstruoti ir žaisti
Šis LEGO 4+ kosminis rinkinys yra kupinas smagios lavinamosios veiklos, kuri suteiks vaikams puikią žaidimo patirtį. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti! Be to, jame yra pradžios kaladėlės elementų, kurie padės kaip mat pradėti konstruoti.

Smagios pramogos visai šeimai
4+ rinkiniai yra tobulas būdas suaugusiems smagiai konstruoti kartu su vaikais. Prie šio rinkinio pridedamos paprastos instrukcijos su paveikslėliai, dėl to nekils kliūčių skaityti nemokantiems vaikams. Be to, prie jo pridedamos Instructions PLUS, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Programėlėje vaikai gali aiškiai matyti konstravimo procesą ir išsaugoti savo pažangą, kad galėtų bet kada sugrįžti konstruoti.

 • Šis LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminės raketos (10774) rinkinys siūlo mažiesiems smagiai žaisti vaidmenimis ir lavinti įgūdžius, skraidant raketa ir tiriant kosmosą.
 • Tobula dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie nori diktuoti madas žaidimų aikštelėje! Nustebinkite vaikus šiuo kūrybišku konstravimo žaislu, kuris sužadina vaizduotę, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir ištisas valandas pramogų.
 • Idealiai pritaikytas lavintis. Raketa ir kosminė stotis turi po pradinę kaladėlę, kad konstruoti būtų lengviau, dėl to lieka kur kas daugiau laiko žaidimui, bei 2 minifigūrėles ir išskirtinę Mikio silueto plytelę!
 • Šis LEGO® ǀ Disney rinkinys yra kupinas smagių detalių ir priedų, įskaitant didelę uolą, kurią atidarius galima rasti ateivį, bei fotoaparatą ir vėliavėlę, kurie išplės žaidimo vaidmenimis galimybes.
 • Raketa yra 14 cm aukščio ir 7 cm pločio, o visas rinkinys įkvepia nesibaigiančiam žaidimui. Kadangi jis suderinamas su kitomis LEGO® kaladėlėmis, jį galima plėsti lavėjant konstravimo įgūdžiams.
 • Suteikite mažiesiems konstruotojams puikią patirtį su paprastomis iliustruotomis instrukcijomis, kurios nesukels sunkumų net skaityti nemokantiems vaikams, bei priartinimo ir modelių išsaugojimo galimybėmis skaitmeninėse Instructions PLUS!
 • 4+ rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra visada patogūs paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!
 • LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

LEGO® Disney™ Boun laivas 43185

„Disney“ filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ gerbėjams patiks šis LEGO® ǀ Disney Boun laivelio (..

44.99€ 59.99€

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

Lavinkite vaikų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio propele..

9.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

Padėkite vaikams ugdyti įgūdžius su šiuo smagiu LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Leda..

19.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

Lavinkite mažųjų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gais..

44.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras