LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinė ir sunkvežimis 10776

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 10776
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 144
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 44.99€ 49.99€

Lavinkite mažųjų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Mikio ir draugų gaisrinės ir sunkvežimio (10776) rinkiniu. Šis detalus rinkinys idealiai tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus konstruoti ir žaisti su draugais, suteikia galimybę išbandyti ugniagesio profesiją su Disney Peliuku Mikiu ir jo draugais.

Mokykis konstruoti
Šiame LEGO 4+ gaisrinės rinkinyje apstu įspūdingų elementų ir funkcijų, be to, pridedamos 2 pradinės kaladėlės, kad mažyliams būtų kuo smagiau žaisti. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį ir personažą, kuriuos vaikai gali greitai sukonstruoti ir kaip mat pradėti žaisti!

Šauni pramoga visai šeimai
4+ rinkiniai yra puikus būdas suaugusiems pramogauti kartu su vaikais. Prie šio rinkinio pridedamos paprastos instrukcijos su paveikslėliais, dėl to nekils kliūčių skaityti nemokantiems vaikams. Be to, prie jo pridedamos Instructions PLUS, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions. Programėlėje vaikai gali aiškiai matyti konstravimo procesą ir išsaugoti savo pažangą, kad galėtų bet kada sugrįžti konstruoti.

 • Šaunus LEGO® ǀ Disney Mikio ir draugų gaisrinės ir sunkvežimio (10776) žaislinis rinkinys yra smagus žaislas mažyliams, skirtas lavinti žaidimo vaidmenimis ir konstravimo įgūdžius gesinant gaisrus ir ilsintis gaisrinėje.
 • Tobula dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus, kurie pageidauja lengvo rinkinio veiksmo kupinam žaidimui! Nustebinkite vaikus dovana, kuri lavina konstravimo įgūdžius, lavina vaizduotę ir suteikia ištisas valandas pramogų.
 • Šį puikų rinkinį sudaro gaisrinė ir ugniagesių sunkvežimis su pradinių kaladėlių pagrindais, kurie padės pradėti konstruoti, kad liktų daugiau laiko žaidimui, be to, yra 3 minifigūrėlės ir šuns figūrėlė su guma dengtomis ausimis ir uodega!
 • Šis LEGO® ǀ Disney rinkinys yra kupinas funkcijų ir priedų, įskaitant maisto lėkštę ir kaulą Disney Plutui (jis pirmąsyk pasirodo LEGO rinkinyje) bei ugniagesių įrankius žaidimui vaidmenimis.
 • Su 14 cm aukščio ir 24 cm pločio gaisrine šis rinkinys suteiks ištisas valandas žaidimo. Kadangi jis dera su kitomis LEGO® kaladėlėmis, jis gali augti kartu su vaikų konstravimo įgūdžiais.
 • Suteikite mažiesiems konstruotojams puikią patirtį su paprastomis iliustruotomis instrukcijomis, kurios nesukels sunkumų net skaityti nemokantiems vaikams, bei priartinimo ir modelių išsaugojimo galimybėmis skaitmeninėse Instructions PLUS!
 • 4+ rinkiniai suteikia mažiesiems smagų būdą mokytis konstruoti, įgyjant pasitikėjimo savo jėgomis paprastais konstravimo veiksmais. Jie suteikia vaikams ir suaugusiems galimybę konstruoti ir žaisti drauge.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra visada patogūs paimti ir konstruoti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1958 metų!
 • LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio propelerinis lėktuvas 10772

Lavinkite vaikų konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio propele..

9.99€

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Ledainė 10773

Padėkite vaikams ugdyti įgūdžius su šiuo smagiu LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Pelytės Minės Leda..

19.99€

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės kosminė raketa 10774

Sužadinkite vaikų vaizduotę su šiuo LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Peliuko Mikio ir Pelytės Minės..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras