LEGO® ǀ Disney LEGO® ǀ Disney Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykiai 43193

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 43193
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 130
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 24.99€

Šiame LEGO® ǀ Disney LEGO® ǀ Disney Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykių (43193) rinkinyje Disney Princess gerbėjų laukia smagūs nuotykiai. Šį konstruojamą žaislą sudaro pilis su pakeliamu tiltu, lipdukų lapas dekoravimui ir karieta bei spausdintinės instrukcijos ir skaitmeninės Instructions PLUS. Programėle LEGO Building Instructions vaikai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti modelį. Konstravimo procesas su pagalbinėmis priemonėmis padeda mažiesiems pasijusti tikrais konstravimo meistrais… nuostabu!

Žaisk bet kur ir bet kada
Su šiuo nešiojamu žaisliniu rinkiniu vaikams atsiveria daugybė kūrybiškų galimybių. Juo galima žaisti atskirai arba papildyti kitus LEGO ǀ Disney rinkinius, be to, jame apstu funkcijų ir pasakojimo idėjų vaizduotei sužadinti.

Mėgstamiausi personažai ir įspūdingos scenos
Šis kūrybiškas LEGO rinkinys greitai įtraukia vaikus į žaidimą su 4 lėlytėmis – Disney Pelene, Tiana, Gražuole ir Ariele – bei Gaso, Lumiere, delfino ir varlės LEGO figūrėlėmis. Istorijų knyga taps geriausia kasdiene dovana vaikams.

 • Įkvėpkite žaidimui vaidmenimis arba žaiskite mėgstamas filmukų scenas su šiuo LEGO® ǀ Disney Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykių (43193) rinkiniu. Žaidimas prasideda vos atvertus knygelę!
 • Kokios pramogos laukia pilyje? Šį šaunų rinkinį sudaro atverčiama knyga su dvipuse konstruojama pilimi, nedidelė karieta, lipdukai ir daugybė žaidimo idėjų išradingoms pramogoms.
 • 4 mylimos veikėjos – Disney Pelenė, Tiana, Gražuolė ir Arielė – pasiruošusios nuotykiams šiame konstruojamame žaisle su Gaso, Lumiere, delfino ir varlės LEGO® figūrėlėmis.
 • Šis rinkinys patiks bet kuriam Disney Princess gerbėjui nuo 5 metų amžiaus. Atverskite knygą, kad atsivertų visas mikropasaulis, kupinas įspūdingų detalių ir elementų, kurie taps džiugia dovana ar atlygių bet kuriam vaikui.
 • Sulankstomos pramogos. Atversta knyga yra 8 cm aukščio, 23 cm pločio ir 12 cm gylio, dėl to šis rinkinys pakankamai didelis naujiems nuotykiams ir jį lengva susidėti žaidimui kelionėje.
 • Norite padovanoti vaikams dar nuostabesnę konstravimo patirtį? Nuo šiol tai galima padaryti su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“. Su patogiais padidinimo, pasukimo ir vizualizavimo režimais – tai LEGO® konstravimas skaitmeninei ateičiai!
 • Ši Disney Princess konstruojama žaislinė pasakų knyga su detaliomis lėlytėmis ir vietovėmis skatina nevaržomai ir išradingai žaisti, taip lavinant svarbiu įgūdžius su daugybe smagių istorijų idėjų.
 • LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, kaladėlių suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Anos ir Elzos nuotykių knygelė 43175

LEGO® Disney™ Anos ir Elzos nuotykių knygelė 43175

Vaikai gali žaisti gyvenimą Arendelle pilyje su šiuo unikaliu LEGO® didesnėms kūrybinio žaidimo gal..

17.99€ 21.99€

LEGO® Disney™ Arielės nuotykių knygelė 43176

LEGO® Disney™ Arielės nuotykių knygelė 43176

Vaikai gali žaisti gyvenimą po vandeniu ir paplūdimyje su šiuo nuostabiu LEGO® ǀ „Disney“ Arielės n..

17.99€ 21.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilies (43196) rinkiniu „Disney“ Gražuolės ir P..

71.99€ 79.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras