LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės konstruojami personažai 43179

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 43179
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 1739
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 179.99€

Atgaivinkite malonius priminimus konstruodami šias stambias legendinių Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės figūrėles! Kiekviena figūrėlė turi savo originalų kostiumą ir stovi ant pagrindo, primenančio seną kino juostelę, su personažų parašais. Atsipalaiduokite ir pailsėkite, konstruodami šias įspūdingas figūrėles su priedais. Jos taps ne tik išdidžia puošmena, bet ir pokalbių tema.
Product Headline
Legendiniai Disney personažai taps unikalia puošmena!
Product Oneliner
Patirkite nostalgiją su šių stilingų LEGO®
Product Shopper
Jei esate Disney gerbėjas ir dievinate senuosius animacinius filmukus, šis rinkinys skirtas būtent jums! LEGO® nuotraukų albumu su jų nuotykių nuotraukomis. Mikis yra 36 cm aukščio, o Minė 35 cm aukščio.LEGO konstravimo projektai jumsSkirkite laiko sau, susitelkite į malonų kūrybinį iššūkį ir sukurkite šias 2 stulbinančias, dideles, konstruojamas figūrėles, kurios papuoš jūsų namus arba biurą. Tai – dalis įkvepiančių LEGO konstravimo rinkinių suaugusiesiems, kurie domisi populiariąja kultūra, menu, architektūra ir dizainu, todėl jos taps puikia dovana sau arba artimam Disney gerbėjui, kuris ieško naujo projekto laisvalaikiui.
Product Bullets
• Padovanokite sau arba artimam rankdarbių mėgėjui kūrybos malonumą su šiuo LEGO® ǀ Disney Peliuko Mikio ir Pelytės Minės konstruojamu personažų (43179) rinkiniu. Taps unikalia puošmena ir pokalbių tema.
• Praskaidrinkite savo mintis konstruodami šias 2 dideles, detalias figūrėlės su priedais, kurias paskui galėsite eksponuoti. Tai leis patirti malonių betarpiškų konstravimo įspūdžių ir suteiks galimybę pailsėti.
• Sukonstruoti legendiniai personažais taps puikia namų arba biuro puošmena. Galite jas laikyti vieną šalia kitos arba sustatyti unikalią sceną su kiekvieną figūrėle ir pridedamais priedais.
• Pademonstruokite savo meilę Disney Peliukui Mikiui ir gėrėkitės šiuo detaliu rinkiniu su priedais. Įdomi konstravimo užduotis ir retro išvaizdos figūrėlės taip pat taps puikia dovana sau arba bet kuriam pažįstamam Disney gerbėjui.
• Detalios, didelės figūrėlės – stambiausias modelis yra 36 cm aukščio, 19 cm pločio, 16,5 cm gylio. Šį stulbinantį rinkinį sudaro 1 739 dalys, todėl jį galima demonstruoti matomiausioje namų vietoje.
• Jūsų laukia malonūs prisiminimai ir sau skirtas laikas. Jums nereikia baterijų, norint mėgautis šiuo rinkiniu – konstruodami šias kokybiškas figūrėlės atitrūksite nuo kasdienės rutinos ir galėsite jomis papuošti savo namus.
• Žurnalinės kokybės instrukcijos ne tik padės jums įveikti projektą, bet ir pateikia istorijų bei užsklandų, kurios suteiks konstravimui papildomo malonumo. Šis LEGO® rinkinys – tai puiki kūrybinė išraiška, padėsianti atitolti nuo kasdienių rūpesčių.
• Padovanokite suaugusiesiems konstruotojams, pavyzdžiui, sau, 2 nepaprastai detalias, dideles figūrėles su šiuo LEGO® ǀ Disney rinkiniu. Rinkinys suteikia unikalią konstravimo užduotį, kurią eksponuodami galėsite pademonstruoti savo meilę šiems personažams.
• LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad konstravimo rinkiniai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Elzos stebuklingieji ledo rūmai 43172

LEGO® Disney™ Elzos stebuklingieji ledo rūmai 43172

Padėk savo jaunajam „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjui atkurti scenas iš „Disney“ filmų „Ledo ša..

69.99€ 79.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilies (43196) rinkiniu „Disney“ Gražuolės ir P..

71.99€ 79.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

Sužavėkite Disney Princess gerbėjus, kurie myli arklius, šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Au..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras